Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w Warszawie dzisiaj podobno jakiś mega wypadek i mega korki :mysli:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w Warszawie dzisiaj podobno jakiś mega wypadek i mega korki :mysli:

Na Pradze ktoś wykulił w ciężarówke .. jedna osoba na miejscu :confused4:

Coś w radiu mówili .

Opublikowano

no chyba wkoncu mi sie uda pojawić na spocie :)

bo juz sie za wami stęskniłem :)

Opublikowano

Mowili jakiejs stluczce tylko na Moscie Grota... (koreczki)

Opublikowano

w Warszawie dzisiaj podobno jakiś mega wypadek i mega korki :mysli:

Nom 3 samochody się pierdyknęły na Grota i z tego powodu były gigantyczne korki.

Wiem bo sam tamtędy jechałem :wallbash: :wallbash: Mało co się do roboty nie spóźniłem :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Był wypadek, śmiertelny, na Wale Miedzyszyńskim. Facet Roverem wbił się w ciężarówkę.

Opublikowano

Był wypadek, śmiertelny, na Wale Miedzyszyńskim. Facet Roverem wbił się w ciężarówkę.

Coś takiego i ja słyszałem .

Opublikowano

to chyba dziś warszawa od strony Modlińskiej była zakorkowana...

Opublikowano

tajemniczą bronią Malika ...co by zrobić "plan" do końca roku

Piszemy PISZEMY! Do 2k zostało 321 stron! :cool1:

Opublikowano

to chyba dziś warszawa od strony Modlińskiej była zakorkowana...

No gdziesz ..wyglądała jak co dzień rano :wink4:

tajemniczą bronią Malika ...co by zrobić "plan" do końca roku

Piszemy PISZEMY! Do 2k zostało 321 stron! :cool1:

Powinniśmy sie wyrobić spokojnie z planem :decayed:

Wychodzi 4 strony (z groszem) na dzień .

Brakuje młodszego nabijacza generalnego ..Nosfera :D

Opublikowano

Yoł spamerzy, co tam słychać w wielkim świecie korków warszafki :gwizdanie: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

mamy jeszcze ponad 2 miesiące :D[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 11:32_________________________________________________

Yoł spamerzy, co tam słychać w wielkim świecie korków warszafki :gwizdanie: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Poziek lepiej nie przypominaj o tych korkach bo mnie zaraz coś trafi :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Yoł spamerzy, co tam słychać w wielkim świecie korków warszafki :gwizdanie: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Ty ich nie podpuszczaj, bo zaraz ci każdy swoją drogę do pracy opisze, w szczegółach :)

Opublikowano

Spoko ja opiszę wam mieszczuchom moją drogę :kox:

A więc wstaje o 7:50 idę umyć zęby, ubieram gacie (i inne ciuchy, żeby nie było niedomówień że w samych gaciach do roboty chodzę) o 7:57 wsiadam na rower, przejeżdżam 540 metrów i siadam do biureczka w pracy :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Yoł spamerzy, co tam słychać w wielkim świecie korków warszafki :gwizdanie: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Ty ich nie podpuszczaj, bo zaraz ci każdy swoją drogę do pracy opisze, w szczegółach :)

A więc dzisiaj w drodze do pracy spotkałem Millera, ale to nic bo dosyć często widuję tutaj Ivana Komarenko, więc gdyby ktoś polował na autograf od Ivana to mogę pomóc:)))

Opublikowano

młodszego nabijacza generalnego ..Nosfera :D

łun chyba gdzies poza Polske wyskoczył ????

Opublikowano

A więc dzisiaj w drodze do pracy spotkałem Millera, ale to nic bo dosyć często widuję tutaj Ivana Komarenko, więc gdyby ktoś polował na autograf od Ivana to mogę pomóc:)))

ja bym prosiła, z dedykacją: "Od Komarenko dla Osy" :rolleyes:

Opublikowano

Yoł spamerzy, co tam słychać w wielkim świecie korków warszafki :gwizdanie: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

To samo co zawsze ..naczelny stritrejserze A4 klubu :decayed:

wsiadam na rower, przejeżdżam 540 metrów i siadam do biureczka w pracy :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

..na ten 350 paro konny rower ? :tongue4:

[br]Dopisany: Październik 14, 2008, 11:55:18 am_________________________________________________

łun chyba gdzies poza Polske wyskoczył ????

Jeszcze nie wrócił :decayed:

Opublikowano

No więc mam info z Przasnyskiej - fura sprawna, turbo jak nowe ale .... Koło dwumasowe i sprzęgło w stanie ciężkim :-)

no więc jak ktoś może pomoc w zdobyciu 2-masa ( LUK ) + sprzęgła do AWXa proszę o info !

Opublikowano

Ivana Komarenko, więc gdyby ktoś polował na autograf od Ivana to mogę pomóc:)))

..a kto to ? Nie orientuje sie w gwiazdach "szoł .." ...ale z tych takich bardziej znanych to znak Krzyńka :decayed: ..on kiedyś występował w programie "Big Graber " :D:naughty:[br]Dopisany: Październik 14, 2008, 12:01:26 pm_________________________________________________

no więc jak ktoś może pomoc w zdobyciu 2-masa ( LUK ) + sprzęgła do AWXa proszę o info !

Przedzwoń do kolegi TOm77 :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.