Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

adaho, co w koncu powodowalo wysrane sprzeglo i dwumas?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krzyńka :decayed: ..on kiedyś występował w programie "Big Graber "

Oj Łukaszku , on ci kiedyś "przydzwoni"

Opublikowano

kurde Adaś co ci sie ztym autem dzieje :(

cały czas wyłażą jakies głupoty

potem turbo

teraz 2-mas :(

a róznica w przebiegach u mnie i u ciebie to 100 tys km

[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 12:22_________________________________________________a ze sprzegłem jezdzij

do momentu kiedy nie da si ejuz jezdzic nie na co za wczesnie wymieniac :)

Opublikowano

Krzyńka :decayed: ..on kiedyś występował w programie "Big Graber "

Oj Łukaszku , on ci kiedyś "przydzwoni"

..obawiam sie że jesli bedzie to cios odgórny to skróce sie o jakieś 40 cm :embarrassed:

Stawiam na jego dobre serce , mocne nerwy i duze poczucie humoru :tongue4:

Opublikowano

..obawiam sie że jesli bedzie to cios odgórny to skróce sie o jakieś 40 cm :embarrassed:

Stawiam na jego dobre serce , mocne nerwy i duze poczucie humoru :tongue4:

a jeśli bedzie cios z którejkolwiek flanki to możemy juz cie nie ujrzec :)

Opublikowano

kurde Adaś co ci sie ztym autem dzieje :(

cały czas wyłażą jakies głupoty

potem turbo

teraz 2-mas :(

a róznica w przebiegach u mnie i u ciebie to 100 tys km

[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 12:22_________________________________________________a ze sprzegłem jezdzij

do momentu kiedy nie da si ejuz jezdzic nie na co za wczesnie wymieniac :)

U mnie już mocno telepie przy ruszaniu - dlatego robię. A dodatkowe objawy to trzesawka budy i silnika. Plecionka jest OK - wina po stronie koła 2-masowego

Opublikowano

Poszukuję Navigatora z mapami Polski i Europy na PC. Czy ktoś posiada takowego i mógłby sie podzielić?

Opublikowano

Ten, kto kupił rok temu akcje Nortela za 1 tys. dol., dziś ma papiery warte 49 dol. W przypadku Enronu po roku z tysiąca dolarów zostawało 16,5 dol. Akcje Worldcomu? Zostało z nich niespełna 5 dol. Po inwestycji w United Airlines zostawało się z niczym. Ale gdybyście przed rokiem kupili piwa za tysiąc dolarów, wypili je całe i oddali puszki do recyklingu, mielibyście dziś w kieszeni 214 dol. Słowem, picie na umór i recykling to najlepsza inwestycja.

Opublikowano

A więc dzisiaj w drodze do pracy spotkałem Millera, ale to nic bo dosyć często widuję tutaj Ivana Komarenko, więc gdyby ktoś polował na autograf od Ivana to mogę pomóc:)))

ja bym prosiła, z dedykacją: "Od Komarenko dla Osy" :rolleyes:

No, co Ty osa. On podobnoż tylko chłopakom daje ...

Opublikowano

kurde Adaś co ci sie ztym autem dzieje :(

cały czas wyłażą jakies głupoty

potem turbo

teraz 2-mas :(

a róznica w przebiegach u mnie i u ciebie to 100 tys km

[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 12:22_________________________________________________a ze sprzegłem jezdzij

do momentu kiedy nie da si ejuz jezdzic nie na co za wczesnie wymieniac :)

U mnie już mocno telepie przy ruszaniu - dlatego robię. A dodatkowe objawy to trzesawka budy i silnika. Plecionka jest OK - wina po stronie koła 2-masowego

kurde u mnie telepie budą cały czas odkąd kupiłem :)

przy ruszaniu nie telepie no moze troche :) ale ja juz zorbiłem 40 kkm

i nie widze żadnej zmiany jak jest tak było :)

Opublikowano

U mnie już mocno telepie przy ruszaniu - dlatego robię. A dodatkowe objawy to trzesawka budy i silnika. Plecionka jest OK - wina po stronie koła 2-masowego

Jedno z moich przypuszczeń się sprawdziło :tongue4::wink4:

Opublikowano

Panowie/Panie

Ma ktos pozyczyc jakies kola? :decayed:

Sprzedaje 18", nie kupilem jeszcz zimowek na 17", a musze na czyms jezdzic przez najblizszy tydzien/dwa :)

Opublikowano

Panowie/Panie

Ma ktos pozyczyc jakies kola? :decayed:

Sprzedaje 18", nie kupilem jeszcz zimowek na 17", a musze na czyms jezdzic przez najblizszy tydzien/dwa :)

Uderz do Moskala Dawida ..Może porzyczy Ci wyczynowych 15tnaseczek :naughty:

Nie masz felg czy nie masz opon ?

Opublikowano

15" mi nie wejda.

Opublikowano

Panowie/Panie

Ma ktos pozyczyc jakies kola? :decayed:

Sprzedaje 18", nie kupilem jeszcz zimowek na 17", a musze na czyms jezdzic przez najblizszy tydzien/dwa :)

Tobie to już całkiem na głowę padło? Kupujesz 17" do B6 na zimę?? Jeszcze mi napisz, że używane w dobrym stanie.

Opublikowano

15" mi nie wejda.

moge pożyczyc , akurat mam je na wilanowie :)

Opublikowano

Co do stanów polskich dróg i śmiertelności to polecam obejrzenie tego filmiku :shocked: :shocked: :shocked:

http://www.wrzuta.pl/film/eDig18Gc6I

A wam trzęsą samochody dlatego że macie klekoty na ropę :polew: :polew: :tongue4: :tongue4: i nie róbcie z tego zaraz polemiki

Dla chętnych dziś proponuje posłuchanie i postawienie krówki na silniku mojego mruczusia

Poszukuję Navigatora z mapami Polski i Europy na PC. Czy ktoś posiada takowego i mógłby sie podzielić?

Mam coś takiego, jak znajdę to przyniosę dziś.

Opublikowano

Kolesia z Tira tylko na pal nabić :evil:

Opublikowano

U mnie już mocno telepie przy ruszaniu - dlatego robię. A dodatkowe objawy to trzesawka budy i silnika. Plecionka jest OK - wina po stronie koła 2-masowego

Jedno z moich przypuszczeń się sprawdziło :tongue4::wink4:

zgadza się ... co dziwne, suszarka mimo swoich 163 kkm pompuje idealnie - powiedzieli że nową moge spokojnie trzymac na lepsze czasy :cool1: ale zaraz poleci na allegro

Opublikowano

Tobie to już całkiem na głowę padło? Kupujesz 17" do B6 na zimę?? Jeszcze mi napisz, że używane w dobrym stanie.

Zgadza sie. Jezdzilem juz rok temu, widac nie zauwazyles :tongue4:

Co w tym dziwnego? Nasza zima to jesien z 3 dniami sniegu, nie widze sensu meczenia sie na 16".

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.