Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adrian za cytowanie w taki sposób zaraz oberwiesz :)

Wyręczyłaś mnie Katarzyno widzę :tongue4::naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Weźcie do ręki Cosmopolitan ...

Przeczytajcie tytuły .... Chcielibyście aby Wasze córki czytały to pismo?

na razie zastanawiam czy moja córka powinna zadawac się z teletubisiami - podobno to geje ... a gej jak wiadomo to najlepszy przyjaciel kobiety :decayed: ... no i mam dylemat

Opublikowano

Dziwisz się? To nie fotka...

Znasz ją żeby tak mówić? I czy znasz jakąś sytuację że ona robiła komuś las...ę na pierwszej randce

ale ja o żadnej lasce jej nie wspominałem :decayed:

Opublikowano

Adrian za cytowanie w taki sposób zaraz oberwiesz :)

Wyręczyłaś mnie Katarzyno widzę :tongue4::naughty:

Zawsze możesz na mnie liczyć ;)

Opublikowano

Dziwisz się? To nie fotka...

Znasz ją żeby tak mówić? I czy znasz jakąś sytuację że ona robiła komuś las...ę na pierwszej randce

ale ja o żadnej lasce jej nie wspominałem :decayed:

Nic a nic ?? :shocked:

:polew:

na razie zastanawiam czy moja córka powinna zadawac się z teletubisiami - podobno to geje ... a gej jak wiadomo to najlepszy przyjaciel kobiety :decayed: ... no i mam dylemat

:laghing2:

Kurcze Adaś...chyba dla młodej lepsze to niz Atomówki :decayed: podobno to lesby :tongue4:

Opublikowano

Kurcze Adaś...chyba dla młodej lepsze to niz Atomówki :decayed: podobno to lesby

to ja już te Atomówki przygarnę ... niech tam :decayed:

albo dam je Poźkowi - szybko się wyleczą :decayed:

Opublikowano

Zawsze możesz na mnie liczyć ;)

Zapamiętam to sobie :naughty:

Opublikowano

Kurcze Adaś...chyba dla młodej lepsze to niz Atomówki :decayed: podobno to lesby

to ja już te Atomówki przygarnę ... niech tam :decayed:

albo dam je Poźkowi - szybko się wyleczą :decayed:

Jak dasz Atomówke Poźkowi to już na pewno orientacji nie zmienią, weź lepiej jakiegoś mężczyznę :polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Kurcze Adaś...chyba dla młodej lepsze to niz Atomówki :decayed: podobno to lesby

to ja już te Atomówki przygarnę ... niech tam :decayed:

albo dam je Poźkowi - szybko się wyleczą :decayed:

Czy ja wiem czy oddałbyś Atomówki w takiej postaci :

7wzzw5xtp8.jpg

w500.png

Brawurka to podobno tornado :decayed:

Opublikowano

albo dam je Poźkowi - szybko się wyleczą :decayed:

Ale jesteś rozrzutny :gwizdanie: Masz gest rozumiem :naughty:

Opublikowano

Kurcze Adaś...chyba dla młodej lepsze to niz Atomówki :decayed: podobno to lesby

to ja już te Atomówki przygarnę ... niech tam :decayed:

albo dam je Poźkowi - szybko się wyleczą :decayed:

Czy ja wiem czy oddałbyś Atomówki w takiej postaci :

7wzzw5xtp8.jpg

w500.png

Brawurka to podobno tornado :decayed:

po co żebym musiał każdy kawał 3 razy tłumaczyć :decayed:[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 15:42_________________________________________________

Ale jesteś rozrzutny :gwizdanie: Masz gest rozumiem

nie, to nie :decayed: myślalem że się ucieszysz :naughty:

to w takim razie pozostaja Teletubisie - fink tłajs :naughty:

Opublikowano

po co żebym musiał każdy kawał 3 razy tłumaczyć :decayed:

Myśle ..że te okazy należą do bardziej bystrych ... śmieją sie z byle czego :lol1:

Opublikowano

po co żebym musiał każdy kawał 3 razy tłumaczyć :decayed:

Myśle ..że te okazy należą do bardziej bystrych ... śmieją sie z byle czego :lol1:

Ragga myślisz że damy rade dociągnąć tematem Atomówek do 2000 postów ?? :polew: do zrobienia 313 stron a czas goni

Opublikowano

Ragga myślisz że damy rade dociągnąć tematem Atomówek do 2000 postów ?? :polew: do zrobienia 313 stron a czas goni

Myśle drogi sąsiedzie ..że zależy to od ilości wklejonych zdjęć owych atomówek :D

1700 na bank by poszło :dance2:

Opublikowano

nie, to nie :decayed: myślalem że się ucieszysz :naughty

Nie jarają mnie tak podane na tacy, bez starania się :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Nie jarają mnie tak podane na tacy, bez starania się :tongue4

To mi teraz zaimponowałeś :polew:

Z tej też byś zrezygnował gdyby nie trzeba było się starać ?

charlize_theron1_300_400.jpg0708-charlize-theron-paris_md.jpg

girl_charlize_theron011.jpg

Opublikowano

W sumie tak ładnie na mnie patrzy na tym 3 zdjęciu, że jej jedynej mógłbym bez starania się zapuścić mrówkojada :kox:

Opublikowano

Łukaszur trafiłeś w najczulszy punkt Poźka. :)

Opublikowano

Łukaszur trafiłeś w najczulszy punkt Poźka. :)

Oj tam od razu najczulsz :naughty:

Po prostu znam rzeczy, którym poziek nie może się oprzeć :polew:

Opublikowano

Zamiast pieprzyć o głupotach to pooglądajcie sobie fajne rzeczy: :)

http://pl.youtube.com/watch?v=N5AfrOL5kDM

W 1991 akurat szedłem do pierwszej kasy (chyba). :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.