Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiciu codziennie spotuje..siedzi przed blokiem i czeka na kumpli..i pech chciał że przyjeżdżają tylko we wtorki i to nie do niego tylko do arkadii :cool1::kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spot spotem, a my z Krzyniem wyrezalismy u mnie tempomat :) :oklaski:

Opublikowano

A właśnie chciałem dowiedzieć się kilku rzeczy na temat motorków.. :naughty:

Nawijaj ..Nosferski :wink4:

Opublikowano

a co myślałeś że jeszcze siedzą ? :polew::kox::decayed::naughty:

No, wraca se człowiek spokojnie o północy ze ciepłej fuchy z banku, zje kolacja to na spota by pojechał, a tu nic ...

:D

Opublikowano

Potrzebuję dobrego zakładu regenerującego turbosprężarki w W-wie lub okolicach. (dla dobrego kumpla)

ja mam na sprzedaż nowiutką suszarke ( do AWXa ) :cool1:[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 07:10[hr

[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 07:13_________________________________________________

Podobno najlepsze piwo to na Tarchominie

noo Baaa :decayed:

Opublikowano

wiciu codziennie spotuje..siedzi przed blokiem i czeka na kumpli..i pech chciał że przyjeżdżają tylko we wtorki i to nie do niego tylko do arkadii :cool1::kox:

No, jak śpiewa Maleńczuk " ... Gdzie jesteście przyjaciele moi? Odpłynęli w sinej mgle ..." :D

Opublikowano

wiciu codziennie spotuje..siedzi przed blokiem i czeka na kumpli..i pech chciał że przyjeżdżają tylko we wtorki i to nie do niego tylko do arkadii :cool1::kox:

No, jak śpiewa Maleńczuk " ... Gdzie jesteście przyjaciele moi? Odpłynęli w sinej mgle ..." :D

skoro sina mgła to pewnie TDI mają :decayed: z walnietymi turbinami :polew:

Opublikowano

wiciu codziennie spotuje..siedzi przed blokiem i czeka na kumpli..i pech chciał że przyjeżdżają tylko we wtorki i to nie do niego tylko do arkadii :cool1::kox:

No, jak śpiewa Maleńczuk " ... Gdzie jesteście przyjaciele moi? Odpłynęli w sinej mgle ..." :D

skoro sina mgła to pewnie TDI mają :decayed: z walnietymi turbinami :polew:

No! Właśnie, że w sensie, że jechali za mną (jeszcze zanim turbo zrobiłem) i , że oni coś wołają i ja ten, teges buta, a tam siwy dym i zostali, gdzieś sie zgubili, właśnie w sinej mgle ... jak Poziek za Skodą ... :D

Opublikowano

Pozia się nie czepiaj, był na spocie jak wzorowy klubowicz, skasował błędy w paździochu i pojechał :decayed:

Opublikowano
spot spotem, a my z Krzyniem wyrezalismy u mnie tempomat

ale za tydzień musicie być zrobimy jakiś ładny powrót przez Mińsk :evil:

Opublikowano

Pozia się nie czepiaj, był na spocie jak wzorowy klubowicz, skasował błędy w paździochu i pojechał :decayed:

mi się podobała reprymenda dla Hondy ... chłopaki pewnie za tydzień założa wydechy o średnicy Pizzy żeby wypaść korzystniej :decayed:

Poziu 1:0 dla Ciebie :good:

Opublikowano

mi się podobała reprymenda dla Hondy ... chłopaki pewnie za tydzień założa wydechy o średnicy Pizzy żeby wypaść korzystniej :decayed:

Poziu 1:0 dla Ciebie :good:

Jakieś szczegóły? :przebiegly::decayed:

Opublikowano

spot spotem, a my z Krzyniem wyrezalismy u mnie tempomat :) :oklaski:

i nawet działa :gwizdanie:

Opublikowano

wszystko fajnie gdybym nie zawisł u Krzynia w garażu.

Krzynio nie kupi sobie już Esy bo nie wjedzie do garazu ;)

Opublikowano

mi się podobała reprymenda dla Hondy ... chłopaki pewnie za tydzień założa wydechy o średnicy Pizzy żeby wypaść korzystniej :decayed:

Poziu 1:0 dla Ciebie :good:

Jakieś szczegóły? :przebiegly::decayed:

gdzie byłeś jak Poź odjeżdżał

Opublikowano

wszystko fajnie gdybym nie zawisł u Krzynia w garażu.

a to była mała niespodzianka :wink4:

Opublikowano

mi się podobała reprymenda dla Hondy ... chłopaki pewnie za tydzień założa wydechy o średnicy Pizzy żeby wypaść korzystniej :decayed:

Poziu 1:0 dla Ciebie :good:

Jakieś szczegóły? :przebiegly::decayed:

start rodem z pożegnań klubu Hondy

Opublikowano

Poziek co zrobiłeś kolegom z Hondy ???

Opublikowano

No chłopaki z Hondy osłupiali po odjeździe Poźia :slina::blink::shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.