Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prawda jest taka, że kasę zamiast na fotoradary można przeznaczyć na inne rzeczy, np. na drogi.

Jeśli chodzi o te krzyże przy drogach, to osobiście uważam, że ustawianie takich symboli powinno być zabronione od tego są cmentarze.

Zgodzę się z kolegą A3, że wypadki nie są powodowane tylko przez nadmierną prędkość, w dużej mierze są to pijani kierowcy i osoby, które jeżdżą sporadycznie i nie potrafią sobie radzić na drogach (lewym pasem na trasie 90ąt, bo takie są przepisy-to jest dopiero utrudnienie i niebezpieczeństwo na drodze, zwłaszcza, że bardzo często nie patrzą się w ogóle w lusterka) tzw. "niedzielni kierowcy".

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zamiast robić drogi i inne potrzebne rzeczy to Ci kupują nowe fotoradary, nowe fury nie oznakowane itp. W tych Vectrach 280KM mają skóre w środku wszystko w elektryce itp wiem bo miałem okazje siedzieć tam.

A wszystko oczywiście za naszą kase....

Ostanio odnosze wrażenie że zamiast drogi robić to postanowili drogi zostawić w spokoju i zaostrzyć przepisy i nakupować nowych zabawek za kupe kasy bo jak są dziurawe drogi to po co je robić? każemy ludziom jeździć po 20km/h i będzie spokój

Jaki związek ma policja i jednostki odpowiedzialne za stan dróg? Bo chyba pomieszałeś kompetencje :gwizdanie:

Opublikowano

Mówie po raz kolejny nie czepiam się policji...tylko tych którzy rozdzielają kase...i chodzi mi o to że bez tych nowych laserowych radarów policja by sobie poradziła. Bo u nas jest tak że jak wydadzą kilkaset setek tysięcy złotych na nowe Vectry i jakieś tam radary to potem nie ma na drogi a w cenie tych laserowych radarów i fotoradarów pewnie by się zrobiło lub wyremontowało ładnych pare kilometrów drogi.

Wiadomo że ciężko pracujący uczciwy policjant nie jest niczemu winny bo przychodzi do roboty na 8 i jak dają mu Vectre ze skórą to musi nią jechać...

Czemu nasi rządzący zasłaniają się że takie radary są u Uni Europejskiej i dlatego my się musimy dostosować się do UE i my też musimy takie kupić...może lepiej zacząć od tego jakie drogi są w UE a jakie u nas??i zacząć od tego żeby dostosować drogi do takich jakie są w UE a potem kupować elektroniczne zabawki...

Opublikowano

... wydadzą kilkaset setek tysięcy złotych na nowe Vectry

Drogo :gwizdanie:

Opublikowano

Dyskusja bes sęsu :)

Opublikowano

Flyer zgodzę się z Tobą...

Pytanko:

Ile będą kosztowały uszczelki do pompy paliwowej w mojej Audioli????

Opublikowano

Kolejne sprostowanie bo widze że kolega Malik złapał mnie za słówko :tongue4:

Mówiąc kilkaset tysięcy złoty miałem na myśli samochody, radary i fotoradary... :gwizdanie:

Opublikowano

Pytanko:

Ile będą kosztowały uszczelki do pompy paliwowej w mojej Audioli????

A Ty o jednym :decayed:

Opublikowano

Pytanko:

Ile będą kosztowały uszczelki do pompy paliwowej w mojej Audioli????

A Ty o jednym :decayed:

No wiesz to nie Tobie brakuje mocy jak jeździsz :disgust::kwasny:

I jeszcze tyle ropy się marnuje. Stoję już 10 godzin pod pracą i mam czarną plamę pod silnikiem

Opublikowano

Przecież policja musi mieć skórzane fotele w radiowozach, bo łatwiej z nich wyczyścić majonez z BigMaka...

Ja osobiście jestem za tym, żeby policja uzbrajała się w dobry sprzęt...

A drogi... no cóż cały czas złe, ale czy naprawdę nikt nie widzi poprawy? W miastach jest cały czas sajgon, ale drogi tranzytowe się poprawiają. Topornie to idzie, ale idzie.

BTW Radom cały rozkopany i w ciągu dnia dużo nerwów się traci stojąc w korkach (które jak na Radom są bardzo duże), ale przynajmniej mam nadzieję na lepszą jazdę w przyszłości.

Opublikowano

Drogi sie poprawiaja i to widac. Gdzie sie nie rusze, to widze swiezy asfalt. Nie mniej jednak nie idzie to rowno... Do dzis dnia nie moga poprawic krajowej E7 miedzy Wawa, a Plonskiem, ktora od stolicy do mostu na wiśle jest zenujaca... a jezdza tedy miliony ludzi rocznie...

Opublikowano

Do dzis dnia nie moga poprawic krajowej E7 miedzy Wawa, a Plonskiem

Poprawią, cierpliwości i trochę optymizmu. :th:

Opublikowano

Bo u nas jest tak że jak wydadzą kilkaset setek tysięcy złotych na nowe Vectry i jakieś tam radary to potem nie ma na drogi a w cenie tych laserowych radarów i fotoradarów pewnie by się zrobiło lub wyremontowało ładnych pare kilometrów drogi.

Grubo sie mylisz jesli myslisz, że za kilka setek tysięcy złotych coś mozna wybudowac sensownego... Koszt 1 km autostrady w Polsce to minimum 5 mln EURO, a Ty wytykasz Policji, że dostali nowy sprzęt za pare groszy.

Opublikowano

slawek, wiesz... grosz do grosza :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Racja Michał, ale jak ktos wyżej napisał, trudno żeby poldkami jezdzili :polew:

Ostatnio na drodze gminnej za Rzeszowem zatrzymał mnie patrol własnie polonezem, który pamietał wczesne lata 90 chyba, a suszarka na którą mnie złapali wyglądała jak z poprzedniej epoki..., pierwsza myśl..., żenada i wstyd zeby policja taki "sprzet" miała.

Opublikowano

Bo u nas jest tak że jak wydadzą kilkaset setek tysięcy złotych na nowe Vectry i jakieś tam radary to potem nie ma na drogi a w cenie tych laserowych radarów i fotoradarów pewnie by się zrobiło lub wyremontowało ładnych pare kilometrów drogi.

Grubo sie mylisz jesli myslisz, że za kilka setek tysięcy złotych coś mozna wybudowac sensownego... Koszt 1 km autostrady w Polsce to minimum 5 mln EURO, a Ty wytykasz Policji, że dostali nowy sprzęt za pare groszy.

bo u nas jest drogo jak diabli :D

Opublikowano

Kasiu :) no nie mówiłem o autostradzie mówiłem bardziej o remontach itp :wink4: i zgodze się że Gdańska E7 to jest istna patologia

Opublikowano

E7 to ogolnie swietna trasa... lubie nia jezdzic, bo jest super polozona i leci przez moje kochane Mazury...

Niestety jest zbyt duzy ruch w wakacje, a wyjazd z wawy jest straszny.

Opublikowano
http://pl.youtube.com/watch?v=c4muTCdqSx8 :kox: zobaczcie jak przyspiesza 1000NM :kox:
Opublikowano

http://pl.youtube.com/watch?v=c4muTCdqSx8 :kox: zobaczcie jak przyspiesza 1000NM :kox:

Masakra :evil2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.