Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak z ciekawości; a jakie Ty felgi sprzedajesz :co:

18" od RS6, juz sprzedane.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziś złapałem kapcia.. i juz wiem , że moje repliki lecą na wersję zimową :evil:

Jak bedzie odpowieni dział to podsumuje te fele odpowiednio :decayed:

Gdzie załatać gume ?

Opublikowano

podobno kondo

Dziś złapałem kapcia.. i już wiem , że moje repliki lecą na wersję zimową :evil:

Jak będzie odpowiedni dział to podsumuje te fele odpowiednio :decayed:

Gdzie załatać gumę ?

raggaman podobno kondonów się nie lata :D

A jak już to u wulkanizatora :P

Opublikowano

raggaman podobno kondonow sie nie lata :D

Podobno miałeś regenerowaną turbinę i parę innych rzeczy :decayed:

A jak już to u wulkanizatora :P

Pytanie gdzie najlepiej :mysli:

Opublikowano

raggaman podobno kondonow sie nie lata :D

Podobno miałeś regenerowaną turbinę i parę innych rzeczy :decayed:

A jak już to u wulkanizatora :P

Pytanie gdzie najlepiej :mysli:

Wiesz to nie ja regenerowałem :D

Ja tam robię wszystko u swojego wulkanizatora w Serocku...

Opublikowano

raggaman, załataj u Przemka. :)

Opublikowano

Dzień Dobry,

do wczoraj miałem takie ładne auto i lakierek, a dzisiaj rano:

1d17eabb75629583m.jpg

Uważam, że większość (nie wszystkie) kobiet nie powinna jeździć autem, a bynajmniej wykonywać manewry zmiany pasa ruchu - co najlepsze jechała za mną i zmieniała pas z lewego na prawy :wallbash:

Opublikowano

Koledzy i koleżanki... pomożecie :notworthy:

Link TUTAJ

Szczególnie chodzi o naoczne sprawdzenie...

Opublikowano

Dzień Dobry,

do wczoraj miałem takie ładne auto i lakierek, a dzisiaj rano:

1d17eabb75629583m.jpg

Uważam, że większość (nie wszystkie) kobiet nie powinna jeździć autem, a bynajmniej wykonywać manewry zmiany pasa ruchu - co najlepsze jechała za mną i zmieniała pas z lewego na prawy :wallbash:

ehh ... szkoda ... :confused4:

Opublikowano

w weekendy strach z domu wyjeżdżać takie patałachy pchają się na ulice swoimi parchami :wallbash:

Opublikowano

lukaszr, przykra sprawa, ale auto w ten sposób nabiera charakteru.. :wink4:

Opublikowano

Nie tylko w weekendy...

Dzis jechalem do pracy, 2 pasmowy dojazd od wislostrady do placu wilsona - jechalem prawym pasem, lewym kobieta - obok niej dziecko w foteliku... a tu nagle jakis burak zaczal zawracac z przeciwnej strony i wjechal kobicie przed maske... Widac bylo ze 100m, ze jedziemy... :gwizdanie:

Na szczescie babka miala dobry reflex i wyhamowala, a ja strabilem idiote.

lukaszr, przykra sprawa, ale auto w ten sposób nabiera charakteru.. :wink4:

Dobre :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

lukaszr, przykra sprawa, ale auto w ten sposób nabiera charakteru.. :wink4:

Dobre :decayed: :decayed: :decayed:

Przy warszawskim natężeniu ruchu takie rzeczy są chyba nie do uniknięcia, niestety ... ;(

Opublikowano

raggaman, załataj u Przemka. :)

Troszkę nie po drodze..ale jak bede w poblirzu to zajade..narazie niebieski stoi w garage ( pod wpływem kombinacji kłopotów)..na jeden 15 stce :disgust:

A ja muszę sie przeprosić z ZTM :sick3:

Opublikowano

a ja jutro multiservis na przasnyskiej robię :decayed: ( mam nadzieję że ten serwis mnie nie zawiedzie :kwasny: )

turbo -> noofka ( moze się nie rozsypie ) :cool1:

termostat

pleciona

i cholera wie co jeszcze wyjdzie - jak bedzie tzreba cały silnik wymienie - zawziąłem się :polew:

Opublikowano

Może jakiś rabat dla a4-klub da się wywalczyć na Przasnyskiej? Kolejne auto z klubu .... :mysli:

Opublikowano

Może jakiś rabat dla a4-klub da się wywalczyć na Przasnyskiej? Kolejne auto z klubu .... :mysli:

generalnie to wolę zapłacić więcej i mieć pewność że są rzetelni niż mieć rabat i kolejne plany na usuwanie usterek w przyszłości :guma:

Opublikowano

Adaho powiedz, że kolega Michał P. od siwego A4 polecił Ci ten serwis. Jak skojarzą (nie widzę inaczej :naughty: ) to za tydzień negocjujemy rabacik. Kurde nawet 5% byłoby git.

Opublikowano

Pociska ktoś jutro z Tarcho na spot ? Zabrał bym sie z kimś jesli była by taka możliwość :embarrassed:

Opublikowano

Adaho powiedz, że kolega Michał P. od siwego A4 polecił Ci ten serwis. Jak skojarzą (nie widzę inaczej :naughty: ) to za tydzień negocjujemy rabacik. Kurde nawet 5% byłoby git.

To przy okazji negocjacji możecie nadmienić, że to szare A4 B6, w którym ostatnio robili wymianę oleju i filtrów a później grzebali w zawieszeniu też jest z klubu ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.