Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

MA KTOŚ ViM HACK'a?

Proszę, bez tego nie mogę w pełni uruchomić DVD ;(

Opublikowano

Proszę, bez tego nie mogę w pełni uruchomić DVD ;(

Przecież ściągnąłeś ostatnio z internetu - zamiast pytać się po 1000 razy czy ktoś ma to zrób to tym co masz i będzie problem z głowy :wink4:

Opublikowano

Proszę, bez tego nie mogę w pełni uruchomić DVD ;(

Przecież ściągnąłeś ostatnio z internetu - zamiast pytać się po 1000 razy czy ktoś ma to zrób to tym co masz i będzie problem z głowy :wink4:

Takich rad nie potrzebuję

Gdybym po ściągnięciu miał działający ViM hack nie śmieciłbym w wątku

Opublikowano

Karwa ..ale mam kaca ..

ognia dałeś ????

Oj... po tym beczkowym to mnie jeszcze zrywa ..a tu trza na Wawe ruszać :gwizdanie:

To wy w weekendy pijecie :!: :co::nabijasie:

Takie to małomisteczkowe , nie ? :polew:

Opublikowano

Takich rad nie potrzebuję

Gdybym po ściągnięciu miał działający ViM hack nie śmieciłbym w wątku

A co w nim nie działa ? Nie rozumiem.

Opublikowano

Takich rad nie potrzebuję

Gdybym po ściągnięciu miał działający ViM hack nie śmieciłbym w wątku

A co w nim nie działa ? Nie rozumiem.

Skoro mamy tę dyskusję prowadzić na forum: ściągnij sobie ten plik i nagraj na płytę. Skoro to takie oczywiste co z nim trzeba zrobić to powinno oczywiście działać, nieprawdaż?

Opublikowano
:kox: :kox: bo sie zaraz pobijecie :)
Opublikowano

:kox: :kox: bo sie zaraz pobijecie :)

Bober przyjmuj zakłady :decayed:

Ja stawiam na Dzikiego Drwala Andyego :D

Opublikowano

a ja na Admina bo ciagnął zawodowo w sobote :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2008, 10:27_________________________________________________oczywiście pstrągi ;P

Opublikowano

a ja na Admina bo ciagnął zawodowo w sobote :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2008, 10:27_________________________________________________oczywiście pstrągi ;P

To dlatego zabraliście go ze sobą :decayed:

Ryby to tylko atrapy :polew:

Opublikowano

a ja na Admina bo ciagnął zawodowo w sobote :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2008, 10:27_________________________________________________oczywiście pstrągi ;P

w odzyskiwaniu ...woblerów też jest niezły :decayed:

Andy a może Ci kolesie od Vasa Ci to zrobią ?

Opublikowano

Andy a może Ci kolesie od Vasa Ci to zrobią ?

Może i tak. Tylko nadal mam (mylne może) przeświadczenie, że ideą forów jest by sobie w miarę możliwości pomagać.

Ten hack trwale zmienia jeden parametr w kodowaniu RNS'a

EOT z mojej strony.

Tylko powiedz mi kiedy mam tam pojechać? Wygospodaruj mi ten czas w moim 'kalendarzyku' :decayed:

Opublikowano

Skoro mamy tę dyskusję prowadzić na forum: ściągnij sobie ten plik i nagraj na płytę. Skoro to takie oczywiste co z nim trzeba zrobić to powinno oczywiście działać, nieprawdaż?

Grzecznie pytam więc troszeczkę zbastuj kolego - skoro się pytam czemu jest problem, to widocznie nie wiem, bo jak ja to robiłem u siebie to wszystko było ok. Robiłem to samo u Adasia, poźka, Adaho, Oskara i też było ok.

Próbowałeś to nagrać i co ? Nie działa ? Nie czyta rns-e czy jak ? Napisz normalnie i konkretnie co jest nie tak zamiast pisać jakieś chore teksty.

Ten hack trwale zmienia jeden parametr w kodowaniu RNS'a

A konkretnie ?

Opublikowano

Jeśli chcesz się dowiedzieć, zapraszam na PW

Opublikowano

A gdzie Wy na tych rybach byliście ?? Jak sobie zobaczyłem te zdjęcia to się moja dusza łowcy i wojownika zagotowała :wink4: Dajcie namiar, skoczę sobie w jakiś ciepły dzień :)

Adaho, Lukasz, boberek :gwizdanie:

Opublikowano

Może i tak. Tylko nadal mam (mylne może) przeświadczenie, że ideą forów jest by sobie w miarę możliwości pomagać.

Z podejsciem typowo roszczeniowym nie ma co oczekiwac pomocy.

Ton Twoich postow jest dosc wymowny.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, zapraszam na PW

:polew:

Opublikowano

Adaho, Lukasz, boberek :gwizdanie

no taki zestaw powiedziałbym ciekawy :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Adaho, Lukasz, boberek :gwizdanie

no taki zestaw powiedziałbym ciekawy :gwizdanie: :kox:

A co nie ten zestaw wędkarzy ??

Przyznam, że nie czytałem (czyt. nie nadrabiałem braków) ostatnich kilku stron.. :wink4:

Opublikowano

Adaho, Lukasz, boberek :gwizdanie

no taki zestaw powiedziałbym ciekawy :gwizdanie: :kox:

A co nie ten zestaw wędkarzy ??

Przyznam, że nie czytałem (czyt. nie nadrabiałem braków) ostatnich kilku stron.. :wink4:

wszystko dopsze :decayed: poprawny zestaw wymieniłeś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.