Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

4,95m - 95m (na mocowanie do rogu i na głowę, która będzie w drugim rogu) = 4m ... z takiej odległości będę oglądał...

generalnie zasada jest taka .... minimum 3 długosci przekatnych ekranu ...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nosfer nie obrażam...

Opublikowano

Nosfer nie obrażam...

Że w sensie karaś to taki wypierd :wink4:

Jak się dobrze nażre to ho ho :polew:

Opublikowano

Amerykanscy turysci wybrali sie na spacer do rosyjskiego lasu. Spotykaja niedzwiedzia. Wrzask, panika, rzucaja sie do ucieczki. Niedzwiedz za nimi.

Nieopodal, na polance biesiaduje grupa Rosjan. Kocyk, wódeczka, zakaska, flaszeczki chlodza sie w strumyku. Pelna kultura, nie wadza nikomu. Nagle na polane wpada wrzeszczaca zgraja i przebiega przez srodek pikniku. Kocyk zdeptany, wódka rozlana - granda! Rosjanie gonia wiec intruzów i spuszczaja wszystkim wp***dol.

Juz troche uspokojeni wracaja na miejsce imprezy. Jeden zauwaza mimochodem:

- Ten w futrze to nawet niezle sie napierdalal...

Opublikowano

Adaho przed chwila wrzucił ten dowcip Flyer

Opublikowano

oj tam Michał nie jest taki spostrzegawczy ;P

Opublikowano

Adaho przed chwila wrzucił ten dowcip Flyer

wtf ?? :rolleyes::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Adaho[/color] przed chwila wrzucił ten dowcip Flyer

chyba odwrotnie Moskalu :decayed: byłem first

Opublikowano

ale to był o na poprzedniej stronie.... :decayed:[br]Dopisany: 03 Listopad 2008, 13:56_________________________________________________wiem ze byłeś first , powtarzam : tyczyło sie Flyera

Adaho wrzucił przed chwilą ten dowcip Flyer

czytac ze zrozumieniem Panowie.

Opublikowano

Ale żeśta się dogadali. :D

Opublikowano

:decayed:

adaho... nie czytaj mi zza plecow :naughty:

Opublikowano

Ale żeśta się dogadali. :D

jak gęś z prosięciem :good:
Opublikowano

:decayed:

adaho... nie czytaj mi zza plecow :naughty:

ja sie pochlastam ... do jutra :decayed:

kupiłem interface, będę się szkolił - kto mi udostępni jutro fure do testów :polew: zmienić mogę wszystko - no,.. poza kolorem lakieru :decayed:

Opublikowano

jutro weź laptopa bo musze inspekcje sobie skasowac :P

Opublikowano

Ale żeśta się dogadali. :D

no żeśma , żeśma... :polew:

Opublikowano

:decayed:

adaho... nie czytaj mi zza plecow :naughty:

ja sie pochlastam ... do jutra :decayed:

kupiłem interface, będę się szkolił - kto mi udostępni jutro fure do testów :polew: zmienić mogę wszystko - no,.. poza kolorem lakieru :decayed:

ja zrobisz tak, żeby mi auto zgasło to będziesz miszcz :kox: Czukundurowi się udało :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

poziu żaden problem wystarczy błedy skasować :):hi: :hi: :evil::kox: :kox:

Opublikowano

:decayed:

adaho... nie czytaj mi zza plecow :naughty:

ja sie pochlastam ... do jutra :decayed:

kupiłem interface, będę się szkolił - kto mi udostępni jutro fure do testów :polew: zmienić mogę wszystko - no,.. poza kolorem lakieru :decayed:

ja zrobisz tak, żeby mi auto zgasło to będziesz miszcz :kox: Czukundurowi się udało :cool1: :gwizdanie:

spoko - wrzucasz 1-ke bez sprzęgła.... odrazu zgasnie :gwizdanie: :decayed:

mam być jutro na czczo ? rozumiem że test drive robimy :naughty:

Opublikowano

mam być jutro na czczo ? rozumiem że test drive robimy :naughty

obyś się nie posikał.... :naughty:

Opublikowano

mam być jutro na czczo ? rozumiem że test drive robimy :naughty

obyś się nie posikał.... :naughty:

mówisz, że śmiesznie może być :decayed: obiecuje że będe się powstrzymywał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.