Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodziło mi bardziej o markę :przebiegly:

bieżnik - 2 szt 7,5 mm , 2 szt. 8,5 mm.

O tyle mięcha :shocked:

Za taką kase to bym sie nawet nie zastanawiał :decayed:

Do S4 z silnikiem 2,7 biturbo 265 PS? :przebiegly:

Nie no taaa..jak stać kogoś na ese to i na reszte gratów powinno :tongue4:

:ssij:

Własnie dla tego dumam, bo mi się debet na koncie kończy, choć własnie pensję dostałem :wallbash: ;(

Z drugiej strony nie chciałbym wywalic kasy w błoto, gdy za 2 miechy okaże się, że i tak musze kupić coś lepszego :confused4:

Wiem, że to jest okazja, ale też nie chciałbym sie zabić :no:

Jaki toto ma wogóle indeks prędkości :co:

może chcesz się Suli zamienić na oszczędne i w miarę szybkie kombi, choć nie quattro :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

generalnie czasem gasnie mi samochod ,

Adrian nie wie jak Ci pomoc? :wink4:

A serio to w jakich sytuacjach gaśnie samochód? Mam nadzieje, że nie mówimy o gaśnięciu przy ruszaniu spod świateł..? :decayed:

Gaśniecie to najprawdopodobniej wina gazu. Musisz się wybrać do warsztatu, gdzie się serwisuje instalacje i poprosić o wymianę filtrów i przegląd - na 99% pomoże. :th:

EDIT: Madziu, to może być też wina świec lub zapchanego filtra powietrza. Najlepiej jeśli przyjedziesz na spota we wtorek to ktoś Ci pomoże. A jeśli nie możesz przyjechać to poproś kogoś, żeby Ci sprawdził te rzeczy. :)

Opublikowano

patrzę i nie wierzę - kobiecie nie pomożecie ? Zerknijcie w profil :evil:

Gdzie jest klubowy Don Pedro - Poź ???/.

Opublikowano

patrzę i nie wierzę - kobiecie nie pomożecie ? Zerknijcie w profil :evil:

Gdzie jest klubowy Don Pedro - Poź ???/.

to mówią google :decayed:http://www.wrzuta.pl/obraz/apY4ui9BMJ/tajemniczy_don_pedro[br]Dopisany: 01-11-2008, 00:51:19_________________________________________________albo to: http://donpedro.pl/ :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

może chcesz się Suli zamienić na oszczędne i w miarę szybkie kombi, choć nie quattro :decayed:

Only :quattro::decayed:

Opublikowano

Suli, ja wiem co jest Ci potrzebne. Tobie by się przydał czarny, oszczędny sedan z LPG. I w związku z tym mam dla Ciebie propozycję. Nie martw się, nie będziesz musiał dużo dopłacać. A jeśli tak bardzo potrzebujesz quattro to za oszczędzone pieniądze na paliwie zrobisz sobie. Jak będziesz potrzebował avanta to też sobie przerobisz (patrz, raggaman przerobił auto na avanta i ładnie jest).

Wiesz, decyduj się szybko, bo taka okazja może się więcej nie powtórzyć..

Opublikowano

Ja takie pytanko, w jakim celu ten wyścig o 2000 stron?

Wystarczy przeczytać wątek i wszystko będzie jasne :naughty:

cześc wam !!!!

ebony.jpg

Bóg mnie wreszcie wysłuchał ;( :shocked:

Ja pomogę.. We wszystkim.. Będę nawet sprzątał skarpetki z podłogi :notworthy:

Opublikowano

(...)

Gdzie jest klubowy Don Pedro - Poź ???/.

Zajęty - ro***erdala relacje z kolejnym Kolegą :nose:

Opublikowano

cześc wam !!!!!!!! mam problem dostalam adres tej strony od mojego kumpla Adriana :) generalnie czasem gasnie mi samochod , ktos kiedys powiedizla mi ze penwie wina kabli ja nie ma pojecia i mam nadzieje ze ktos moglby mi pomoc rozwiazac ten problem :):(

przyjedziesz na spota :good: i nie opędzisz się od panów chętnych pomóc :naughty: :naughty:

a tak swoją drogą to szkoda że nie podał Ci forum a3club :>

Opublikowano
Made in Czechoslovakia
:punk: klasyk i chrom, nie ma śmiacia redżi :evil:
Opublikowano
Made in Czechoslovakia
:punk: klasyk i chrom, nie ma śmiacia redżi :evil:

Kurna ..chyba se trzasne na środek dechy :kox: Poziek ma to ja nie mogę :D

Opublikowano

(...)

Gdzie jest klubowy Don Pedro - Poź ???/.

Zajęty - ro***erdala relacje z kolejnym Kolegą :nose:

Uuuuu... powiało chłodem :gwizdanie:

Opublikowano

(...)

Gdzie jest klubowy Don Pedro - Poź ???/.

Zajęty - ro***erdala relacje z kolejnym Kolegą :nose:

Uuuuu... powiało chłodem :gwizdanie:

to chyba powazna sprawa ... :mysli:

Opublikowano

(...)

Gdzie jest klubowy Don Pedro - Poź ???/.

Zajęty - ro***erdala relacje z kolejnym Kolegą :nose:

Widzę się dzieje .... zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany.... :polew: :polew: ale cóż będą nowi to będą łykać jak młode pelikany ..... WGA chyba nie zniknie :gwizdanie:

Opublikowano

(...)

Gdzie jest klubowy Don Pedro - Poź ???/.

Zajęty - ro***erdala relacje z kolejnym Kolegą :nose:

Uuuuu... powiało chłodem :gwizdanie:

to chyba powazna sprawa ... :mysli:

Jak tylko Wiciowi przejdzie :foch: to wszystko wróci do normy :kox: Grunt, że chłopaczyna zaczął znów pisać w naszym wątku "klubu 69 " :naughty: Choć nie ukrywam, że przykro mi się zrobiło jak Wiciu, twierdza stoicyzmu i wulkan cietej riposty posunął się do zwykłych epitetów :tongue4::naughty:

Odnośnie ropierdalania rezlacji z kolejnym kolegą to chyba Wiciowi znowu się coś pomerdało :kox: Przecież zostałem wyprzedzony przez radary :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
Ktoś chce super tuningowe zegary na słupek ?

http://allegro.pl/item466770413_wskaznik_poziomu_paliwa.html

Krzyniek już dawno takie ma :polew:

Uważaj .. bo Big Graber Cie dopadnie :tongue4:

Opublikowano

on zna się na żartach :decayed:[br]Dopisany: 01 Listopad 2008, 14:53_________________________________________________

A co znaczy to 94 V

nośnośc opony

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.