Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Specu ma racje.. Na oponach nie ma co oszczędzać - nic innego Cie na drodze nie trzyma a wiadomo, każdy lubi sobie czasem depnac :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Słuchajcie, czy słyszeliście o oponach MAXXIS WINTER MAXX :?:

Jak się toto sprawuje :?:

Czy warto zapłacić za takie ustrojstwo 400 złocisze (komplet) :mysli:

Suli, napisz o nich więcej, stan rozmiar.

400 zł to niska cena, ale nie wiem czy nie lepiej zainwestować w nowe kapcie na zimę.

Chodziło mi bardziej o markę :przebiegly:

bieżnik - 2 szt 7,5 mm , 2 szt. 8,5 mm.

MAXXIS WINTER MAXX 94V 225 / 45 / R17

:mysli:

Opublikowano

Chodziło mi bardziej o markę :przebiegly:

bieżnik - 2 szt 7,5 mm , 2 szt. 8,5 mm.

O tyle mięcha :shocked:

Za taką kase to bym sie nawet nie zastanawiał :decayed:

Opublikowano

Chodziło mi bardziej o markę :przebiegly:

bieżnik - 2 szt 7,5 mm , 2 szt. 8,5 mm.

O tyle mięcha :shocked:

Za taką kase to bym sie nawet nie zastanawiał :decayed:

Do S4 z silnikiem 2,7 biturbo 265 PS? :przebiegly:

Opublikowano

Chodziło mi bardziej o markę :przebiegly:

bieżnik - 2 szt 7,5 mm , 2 szt. 8,5 mm.

O tyle mięcha :shocked:

Za taką kase to bym sie nawet nie zastanawiał :decayed:

Do S4 z silnikiem 2,7 biturbo 265 PS? :przebiegly:

Nie no taaa..jak stać kogoś na ese to i na reszte gratów powinno :tongue4:

Opublikowano

Chodziło mi bardziej o markę :przebiegly:

bieżnik - 2 szt 7,5 mm , 2 szt. 8,5 mm.

O tyle mięcha :shocked:

Za taką kase to bym sie nawet nie zastanawiał :decayed:

Do S4 z silnikiem 2,7 biturbo 265 PS? :przebiegly:

Nie no taaa..jak stać kogoś na ese to i na reszte gratów powinno :tongue4:

:ssij:

Własnie dla tego dumam, bo mi się debet na koncie kończy, choć własnie pensję dostałem :wallbash: ;(

Z drugiej strony nie chciałbym wywalic kasy w błoto, gdy za 2 miechy okaże się, że i tak musze kupić coś lepszego :confused4:

Wiem, że to jest okazja, ale też nie chciałbym sie zabić :no:

Jaki toto ma wogóle indeks prędkości :co:

Opublikowano

Jaki rozmiar tych gum ? jak 225/45/17 To ja moge brać jak ty nie chcesz : :wink4:

Opublikowano

Pamiętacie? Ja chciałem kupić tylko kombi w quatrro :sorry:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pamiętacie? Ja chciałem kupić tylko kombi w quatrro :sorry:

:polew: :polew: :polew:

no i kupiłeś :naughty: i to jakie :gwizdanie:
Opublikowano

Nie no taaa..jak stać kogoś na ese to i na reszte gratów powinno :tongue4:

Nie chodzi mi o zamożność właściciela ale o osiągi auta :evil:

Własnie dla tego dumam, bo mi się debet na koncie kończy, choć własnie pensję dostałem :wallbash: ;(

To się chyba pętla zadłużenia nazywa ... Droga ta utrzymanka, droga? (S4)

Opublikowano

Nie no taaa..jak stać kogoś na ese to i na reszte gratów powinno :tongue4:

Nie chodzi mi o zamożność właściciela ale o osiągi auta :evil:

Własnie dla tego dumam, bo mi się debet na koncie kończy, choć własnie pensję dostałem :wallbash: ;(

To się chyba pętla zadłużenia nazywa ... Droga ta utrzymanka, droga? (S4)

Tez..

ale nie trza cisnąc po 220 ..wystarczy do 100 km/h :gwizdanie:

Opublikowano

Suli musisz jeździć nią tak jak ja pierwszy raz jechałem :naughty:

Opublikowano

Oj, gońcie się :foch::wink4:

No dobra V jest do 240

ja nie wiem czy do eSy nie powinna być co najmniej W - 270 albo VR -powyżej 210

Zdaje się tak wogóle, że indeks opony powinien być 20 km powyżej prędkości maksymalnej. :mysli:[br]Dopisany: 31 Październik 2008, 20:38_________________________________________________A co znaczy to 94 V :?: :mysli:[br]Dopisany: 31 Październik 2008, 20:40_________________________________________________

Jaki rozmiar tych gum ? jak 225/45/17 To ja moge brać jak ty nie chcesz : :wink4:

Ragga seryjnie byłbyś zainteresowany :?:

Bo moglibyśmy sie umówić, że jeśli się okaże, że do mnie nie pasuje to Ty je weźmiesz :friends:

Bo nie chciałbym sytuacji, że ty się rozmyślisz, a ja zostanę z 4 złymy gumami :naughty::polew:[br]Dopisany: 31 Październik 2008, 20:47_________________________________________________Wiadomo - co jak co, ale gumy :sex: powinny być prima sort :>

żeby potem żadnych niespodzianek nie było :polew:

Opublikowano

Ja takie pytanko, w jakim celu ten wyścig o 2000 stron?

Opublikowano

noooo cel jest sluszny :wink4:

Opublikowano

Ja takie pytanko, w jakim celu ten wyścig o 2000 stron?

żartujesz ? nie wiesz ? użyj opcji :szukaj: ...warto hmm :naughty:

Opublikowano

cześc wam !!!!!!!! mam problem dostalam adres tej strony od mojego kumpla Adriana :) generalnie czasem gasnie mi samochod , ktos kiedys powiedizla mi ze penwie wina kabli ja nie ma pojecia i mam nadzieje ze ktos moglby mi pomoc rozwiazac ten problem :):(

Opublikowano

cześc wam !!!!!!!! mam problem dostalam adres tej strony od mojego kumpla Adriana :) generalnie czasem gasnie mi samochod , ktos kiedys powiedizla mi ze penwie wina kabli ja nie ma pojecia i mam nadzieje ze ktos moglby mi pomoc rozwiazac ten problem :):(

Adrian - bravo za próbe ...ale nie z nami te numery :polew:

Opublikowano

jestem na urodzinach Adriana i to wlasnie on opowiedzial mi o tej stronie a, ze zgadalismy sie o audi ....tak wyszlo i napisalm do was Adrian pomogl mi zalozyc link do tej strony i wlasnie jestem!!!!!!!!!!!

naprawde potrzebuje waszej pomocy ....:(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.