Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak tylko adaho jechał o 6 rano :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Idealny do garażu żeby silnik położyć

w końcu pięknie bym sobie poukładał klucze :kox::naughty:

Opublikowano

tak tylko adaho jechał o 6 rano :P

no fakt ja jechałem ok 7:50 bo na 9 do roboty i dojechałem ale na 9:40
Opublikowano

Idealny do garażu żeby silnik położyć

w końcu pięknie bym sobie poukładał klucze :kox::naughty:

Ogarniesz ten burd..l w końcu :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

tak tylko adaho jechał o 6 rano :P

dokładnie :good: to 6:30 ... pusto i przyjemnie jak zwykle :decayed:

Opublikowano

POMOCY !!!

http://www.a4-klub.pl/smf/turbo_chiptuning_i_tuning_mechaniczny/wymiana_turbo_problemy_pomoc-t51160.0.html;new#new

Ma ktoś pożyczyć na podmiakę EGR ..dostłownie na 3 minuty ?

zamiast go podmieniac zaslep go i bedzie wiadomo czy to on jest odpowiedzialny za piski ...

Opublikowano

POMOCY !!!

http://www.a4-klub.pl/smf/turbo_chiptuning_i_tuning_mechaniczny/wymiana_turbo_problemy_pomoc-t51160.0.html;new#new

Ma ktoś pożyczyć na podmiakę EGR ..dostłownie na 3 minuty ?

zamiast go podmieniac zaslep go i bedzie wiadomo czy to on jest odpowiedzialny za piski ...

Wąż od EGR jest zaślepiony !!

Może turbina za mocno dmucha i sa jakieś przedmuchu ?

Opublikowano

ktoś podobno sprawdzał tą Twoją turbawkę na spocie i mówił że ma luzy??

kto to był niech się szybko teraz wypowie w temacie

Opublikowano

Sądzę, że jakbyś trafiła na kogoś innego nie było by tak różowo

Na fajne babki nie da sie rady słościć :wink4:

Ile mi zajmnie jazda z Tarchomina do Piastowa ? mam tam być na 7 rano.. styknie jak wyjade o 6 ?

Jeszcze browara walniesz i hotdogiem zagryziesz :good:
Opublikowano

ktoś podobno sprawdzał tą Twoją turbawkę na spocie i mówił że ma luzy??

kto to był niech się szybko teraz wypowie w temacie

Tosi,..ale ŁukaszR twierdzi , że ma takie luzy jak mają być ..

Dziś porównywałem luz na mojej stare trubawce a tej od AWX ..i maja taki sam luz !

Turbo dmucha , świszczy szaleje...tylko ten dzwięk .[br]Dopisany: Październik 31, 2008, 01:01:56 _________________________________________________

Jeszcze browara walniesz i hotdogiem zagryziesz

Akurat na styk byłem prze ten karambol na Prymasa.

Kolesie skasowali mnei zamiast 150 zł ..240 ,,za to że ujebalisruby od kolektora i musieli to naprawić . :disgust:

Opublikowano

Ile mi zajmnie jazda z Tarchomina do Piastowa ? mam tam być na 7 rano.. styknie jak wyjade o 6 ?

styknie......korki bedą ale do Wawy

O tej porze od mojej strony nie ma korków do wawy. Z Piastowa do centrum (17km) jade 15-20 min[br]Dopisany: 31 Październik 2008, 13:03_________________________________________________

ktoś podobno sprawdzał tą Twoją turbawkę na spocie i mówił że ma luzy??

kto to był niech się szybko teraz wypowie w temacie

Tosi,..ale ŁukaszR twierdzi , że ma takie luzy jak mają być ..

Dziś porównywałem luz na mojej stare trubawce a tej od AWX ..i maja taki sam luz !

Turbo dmucha , świszczy szaleje...tylko ten dzwięk .[br]Dopisany: Październik 31, 2008, 01:01:56 _________________________________________________

Jeszcze browara walniesz i hotdogiem zagryziesz

Akurat na styk byłem prze ten karambol na Prymasa.

Kolesie skasowali mnei zamiast 150 zł ..240 ,,za to że ujebalisruby od kolektora i musieli to naprawić . :disgust:

Na Grota do tej pory jest słabo a wypadek śmiertelny był o 6-tej.

Miałeś pecha :confused4:

Opublikowano
88191844sd4.jpg
Opublikowano

powinni sobie odrazu pasek spodni na kolanach zacisnąc ...ciemnota :decayed:

Opublikowano

nie obrażaj kolegów Flyera :P

Opublikowano

A to nie slynni Poziek i Spankej? :mysli:

Opublikowano

fucktycznie :P tylko ze czarni :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.