Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty pracujesz w Fordzie tak?

O kurfa buahahahahahahaha :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ragga widzę że zdjęć nie ma i pewnie nie będzie więc składam kolejny formalny wniosek o zamontowanie w salonie kamerki :kox: i wrzucenie nam tu podglądu na forum :naughty: się założy nowy wątek "raggaman, ford i tereska -live" :decayed:

Opublikowano

A czy Terenia będzie go chciała :decayed:

Zawsze moge jej przesłać numer do Ciebie :decayed:

[br]Dopisany: Listopad 20, 2008, 10:55:32 _________________________________________________Bracie mojej przyszłej konkubiny :decayed:

Wrzucić w eter czy pomęczyć troszkę tych tasowników ? :D

Opublikowano

spoko jak jakas ładna to czemu nie :naughty: :naughty:

wolny jestem :decayed:

Opublikowano

A czy Terenia będzie go chciała :decayed:

ona tu nie ma nic do gadania - jest w robocie i musi spełnić OCZEKIWANIA klienta :hi:

Raguuś poznałeś się już z "Bożenką" Tereni ? :decayed:

Opublikowano

spoko jak jakas ładna to czemu nie :naughty: :naughty:

wolny jestem :decayed:

Myślę...że jest na tyle ładna ...że jakby zatelepała udami przed Twoim nosem ...byś walnął kleksa z poślizgiem .. :decayed::D[br]Dopisany: Listopad 20, 2008, 11:02:52 _________________________________________________

Raguuś poznałeś się już z "Bożenką" Tereni ? :decayed:

Jeśli mówimy o tej samej .. to jeszcze nie ..ale mam nadzieje , że to "ciasna sprawa" :decayed:

Adaś ..PW :tongue4:

Opublikowano

nadzieje , że to "ciasna sprawa"

ch....j wie :decayed:

Opublikowano

nadzieje , że to "ciasna sprawa"

ch....j wie :decayed:

a na pewno się dowie :tongue4:

Opublikowano

ragga nie cwaniakuj ;)

Chcesz mi odebrać sens życia :decayed::D

ch....j wie :decayed:

No..zapoznał by sie ..uchylił poslada :kox::decayed:

Opublikowano

ragga nie cwaniakuj ;)

Chcesz mi odebrać sens życia :decayed::D

no a nie? :polew:

Opublikowano

No..zapoznał by sie ..uchylił poslada

widze "Grota Nesqick'a" się marzy koledze :decayed: :decayed:

Opublikowano

Kolny news...chłopak Terni ma 198 cm wzrostu ...jest łysy ..i ma kajdan na karku :polew:

[br]Dopisany: Listopad 20, 2008, 11:19:21 _________________________________________________

No..zapoznał by sie ..uchylił poslada

widze "Grota Nesqick'a" się marzy koledze :decayed: :decayed:

Wargi też by potelepał :decayed: :decayed:

Opublikowano

Kolny news...chłopak Terni ma 198 cm wzrostu ...jest łysy ..i ma kajdan na karku :polew:

Gołota też "zaporowo" wyglada a jak jest naprawdę ... wiadomo :decayed:

rwij Terenie i sie nie przejmuj - jakby co wciśniesz mu pakiet UPC, kupisz dwie gry i masz pozamiatane na pół roku :decayed:

Opublikowano

Kolny news...chłopak Terni ma 198 cm wzrostu ...jest łysy ..i ma kajdan na karku :polew:

Gołota też "zaporowo" wyglada a jak jest naprawdę ... wiadomo :decayed:

rwij Terenie i sie nie przejmuj - jakby co wciśniesz mu pakiet UPC, kupisz dwie gry i masz pozamiatane na pół roku :decayed:

No ..trzasne mu Premium Paka z HD i pozamiatane :polew:

Czego ostre d*py to albo głupie ..ale włóczą sie z kajdanami ....zamiast ciąć się na ostro z normalnymi facetami :decayed::D

Opublikowano

ragga a czy widziales mądrą kobiete??? :kox:

Opublikowano

kasa :naughty: natury OD nie oszukasz :decayed:[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 11:31_________________________________________________

ragga a czy widziales mądrą kobiete??? :kox:

oj grabisz sobie teraz :decayed:

Opublikowano

kasa :naughty: natury OD nie oszukasz :decayed:[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 11:31_________________________________________________

ragga a czy widziales mądrą kobiete??? :kox:

oj grabisz sobie teraz :decayed:

Czym?? :mysli:

Opublikowano

ragga a czy widziales mądrą kobiete??? :kox:

Tak...mieszkam z nią od 1,5 roku .

Teraz to zaleciało S.M ...Terania " Będziesz mi służył ..?" :polew: :polew:

Kurna ..wypadało by obalić Poźkową teorie , że brunety nie tną sie na ostro :decayed::kox: :kox:

Opublikowano

Kto wie jaka jest najmądrzejsza komórka w kobiecie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.