Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki somsiad :wink4:

nie da Ci tego ojciec i nie da matka tego co może dać Ci "somsiad"...ka
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tego ojciec i nie da matka tego co może dać Ci "somsiad"...ka

ze stoiska obok w pracy :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

kupiłem :tongue4:

audisilverstoneszaremini.jpg

Opublikowano

Dzieki somsiad :wink4:

nie da Ci tego ojciec i nie da matka tego co może dać Ci "somsiad"...ka

No..Pani Adahowa to ...fajna kobieta :cool1::naughty:

Adaś nie po twarzy :polew:

Opublikowano

no Ba :good:

Koleś postanowił się żenić, idzie rozmawiać ze swoja matką:

- Mamo, zakochałem się i będę się żenił, ona też mnie kocha i będzie nam wspaniale.

- Eh, no dobrze, ale muszę ją poznać.

- To ja ją przyprowadzę, ale przyprowadzę też dwie inne koleżanki a ty zgadniesz, która jest moją wybranką.

- Niech i tak będzie.

Następnego dnia typ przyprowadza trzy laski. Dziewczyny siadają na kanapie, naprzeciw nich staje mama kolesia, przypatruje się chwilkę

- To ta ruda pośrodku.

- Dokładnie. Skąd wiedziałaś?

- Bo juz mnie wk***ia!

Opublikowano

kupiłem :tongue4:

audisilverstoneszaremini.jpg

Pamiętaj o trytytkach :polew:

Opublikowano

kupiłem :tongue4:

audisilverstoneszaremini.jpg

ooo moje kolpaki :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

kupiłem :tongue4:

audisilverstoneszaremini.jpg

O kutwa, myślałem, że ustaliliśmy coś w dziale technicznym... :doh1:

CZARNE STALÓWKI ZIMĄ RULEZ :decayed:

Opublikowano

Jaki jest najniebezpieczniejszy pocisk na świecie? :evil:

Opublikowano

eins klasse :polew: są badziewne ale i tak je założe :decayed: :decayed:

Opublikowano

Jaki jest najniebezpieczniejszy pocisk na świecie? :evil:

Pewnie jakiś strzał z nasienia ? :decayed:

Zabija wolność :D

Opublikowano

Jaki jest najniebezpieczniejszy pocisk na świecie? :evil:

Siwek?

Opublikowano

kupiłem :tongue4:

audisilverstoneszaremini.jpg

ooo moje kolpaki :decayed::polew: :polew:

Ty nie masz znaczka :tongue4:
Opublikowano

kupiłem :tongue4:

audisilverstoneszaremini.jpg

ooo moje kolpaki :decayed::polew: :polew:

Ty nie masz znaczka :tongue4:

dostałem zapas znaczków - dam Ci Angela :decayed:

Opublikowano

Jaki jest najniebezpieczniejszy pocisk na świecie? :evil:

Siwek?

Kobieta...bo wpada w oko, rani serce, szarpie nerwy, dziurawi kieszeń i wychodzi bokiem.

Opublikowano

Jaki jest najniebezpieczniejszy pocisk na świecie? :evil:

Siwek?

Kobieta...bo wpada w oko, rani serce, szarpie nerwy, dziurawi kieszeń i wychodzi bokiem.

Znowu nie trafiłem :decayed:

Ale zagadka znana :tongue4:

Opublikowano

Cześć, jestem Waldek, mówią na mnie Waldek. Jeżdzę TIRem i lubię zmieniać biegi... :lol1:

Opublikowano

Cześć, jestem Waldek, mówią na mnie Waldek. Jeżdzę TIRem i lubię zmieniać biegi... :lol1:

Hasz ? Grzyby ? Co brałeś ?:D[br]Dopisany: Listopad 20, 2008, 03:29:09 _________________________________________________Panowie i Panie ...mam pytanie :gwizdanie:

Gdzie sie podział Flayer ? :blink::naughty:

Nie widziałem go juz ...od 70 stron :tongue4:

Opublikowano

Hasz ? Grzyby ? Co brałeś ?:D

To wszystko przez Krzyńka... [br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 15:31_________________________________________________A bo to tylko Flajera brakuje? Przecież inni też już dawno zrezygnowali z tego wyścigu wściekłych szczurów. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.