Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie gadamy dzisiaj o jakiś dupeczkach ?? Czy ustalamy spotkanie w Bieerhalle dzisiaj wieczorem i tam pogadamy o dupeczkach ? :decayed:[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 10:48_________________________________________________Tak było na ostatnim wyjściu klubowym:

jestem ZA :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie gadamy dzisiaj o jakiś dupeczkach ?? Czy ustalamy spotkanie w Bieerhalle dzisiaj wieczorem i tam pogadamy o dupeczkach ? :decayed:[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 10:48_________________________________________________Tak było na ostatnim wyjściu klubowym:

jestem ZA :good:

no w końcu ktoś :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Lukaszr, Adaho, Poziek... kto dalej ? :gwizdanie:

Opublikowano

a to dziś tak?

Opublikowano

Od razu umawiał ... dostał od jednej z kelnerek numer telefonu komórkowego, niby prywatnego do niej a tak naprawdę to był numer do ... Bierhalle :polew:

Oj mylicie się obywatelu :polew: :polew: któryś dzownił ale już nie pamiętam który dzwonił i numer był dobry :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 12:04_________________________________________________

Panowie gadamy dzisiaj o jakiś dupeczkach ?? Czy ustalamy spotkanie w Bieerhalle dzisiaj wieczorem i tam pogadamy o dupeczkach ? :decayed:[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 10:48_________________________________________________Tak było na ostatnim wyjściu klubowym:

jestem ZA :good:

no w końcu ktoś :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Lukaszr, Adaho, Poziek... kto dalej ? :gwizdanie:

Z miłą chęcią ale nie dotrę :confused4:

Opublikowano

Oj mylicie się obywatelu :polew: :polew: któryś dzownił ale już nie pamiętam który dzwonił i numer był dobry :cool1: :cool1:

Ja dzwoniłem i usłyszałem: "Dobry wieczór, Bierhalle słucham" :polew:

Opublikowano

Panowie gadamy dzisiaj o jakiś dupeczkach ?? Czy ustalamy spotkanie w Bieerhalle dzisiaj wieczorem i tam pogadamy o dupeczkach ? :decayed:[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 10:48_________________________________________________Tak było na ostatnim wyjściu klubowym:

jestem ZA :good:

no w końcu ktoś :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Lukaszr, Adaho, Poziek... kto dalej ? :gwizdanie:

Powiedziałem stronę temu ..ale widze , że nie bierzecie mnie pod uwagę :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie gadamy dzisiaj o jakiś dupeczkach ?? Czy ustalamy spotkanie w Bieerhalle dzisiaj wieczorem i tam pogadamy o dupeczkach ? :decayed:[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 10:48_________________________________________________Tak było na ostatnim wyjściu klubowym:

jestem ZA :good:

no w końcu ktoś :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Lukaszr, Adaho, Poziek... kto dalej ? :gwizdanie:

Powiedziałem stronę temu ..ale widze , że nie bierzecie mnie pod uwagę :gwizdanie:

bo jesteś małolitrażowy, jak maluch :polew: :polew:
Opublikowano

Oj mylicie się obywatelu :polew: :polew: któryś dzownił ale już nie pamiętam który dzwonił i numer był dobry :cool1: :cool1:

Ja dzwoniłem i usłyszałem: "Dobry wieczór, Bierhalle słucham" :polew:

nie nie Ty dostałeś ten drugi :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie gadamy dzisiaj o jakiś dupeczkach ?? Czy ustalamy spotkanie w Bieerhalle dzisiaj wieczorem i tam pogadamy o dupeczkach ? :decayed:[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 10:48_________________________________________________Tak było na ostatnim wyjściu klubowym:

jestem ZA :good:

no w końcu ktoś :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Lukaszr, Adaho, Poziek... kto dalej ? :gwizdanie:

Raggus się też deklarował

Opublikowano

Powiedziałem stronę temu ..ale widze , że nie bierzecie mnie pod uwagę :gwizdanie:

Dobra, to: Lukaszr, Adaho, Poziek, Ragga z Terenią ... kto dalej ? :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

bo jesteś małolitrażowy, jak maluch :polew: :polew:

..a dostałeś kiedyś gołą dupąw twarz ? :decayed:

Ragga z Terenią ...

:polew:

Opublikowano

..a dostałeś kiedyś gołą dupąw twarz ? :decayed:

jeśli to dooopa pani Tereni to mogę spróbować :naughty::decayed:

Opublikowano

..a dostałeś kiedyś gołą dupąw twarz ? :decayed:

jeśli to dooopa pani Tereni to mogę spróbować :naughty::decayed:

Nie ..to moja prywatna :decayed: Także nie fikaj bo czeka Cie konkretne uderzenie z nocnika :D

Włąsnie Terenia zaproponowała mi lodzika ...tylko tego z Mc'Donalda :decayed:

Opublikowano

..a dostałeś kiedyś gołą dupąw twarz ? :decayed:

jeśli to dooopa pani Tereni to mogę spróbować :naughty::decayed:

Nie ..to moja prywatna :decayed: Także nie fikaj bo czeka Cie konkretne uderzenie z nocnika :D

Włąsnie Terenia zaproponowała mi lodzika ...tylko tego z Mc'Donalda :decayed:

od czegoś trzeba zacząć :wink4: a TY jej zaproponuj wieczór w bier... tylko nie mów że koledzy będą :gwizdanie:
Opublikowano

..a dostałeś kiedyś gołą dupąw twarz ? :decayed:

jeśli to dooopa pani Tereni to mogę spróbować :naughty::decayed:

Nie ..to moja prywatna :decayed: Także nie fikaj bo czeka Cie konkretne uderzenie z nocnika :D

Włąsnie Terenia zaproponowała mi lodzika ...tylko tego z Mc'Donalda :decayed:

od czegoś trzeba zacząć :wink4: a TY jej zaproponuj wieczór w bier... tylko nie mów że koledzy będą :gwizdanie:

Koledzy? Toż to hieny :kox:

Opublikowano

a TY jej zaproponuj wieczór w bier... tylko nie mów że koledzy będą :gwizdanie:

..ta..napewno żaden z nas nie przejedzie sie po tych pośladach ...jedynie Adaho* miałby szanse uchylić rąbka warg :kox:

* Tylko on pasuje do opisu jej typu faceta :naughty:

Opublikowano

ragga trza spróbować, może któregoś pani T sobie wybierze .... :naughty:

Opublikowano

ragga trza spróbować, może któregoś pani T sobie wybierze .... :naughty:

Jasne ..aż tak koleżeński nie jestem , żeby rwać panne dla kolegów :polew:

Aczkolwiek .. bez wazeliny ..To dla przyszłej rodziny można sie poświęcić :polew: :polew:

Opublikowano

:>

czy u was też pada śnieg? :mysli: normalnie chyba pojadę zimówki założyć :gwizdanie:

Opublikowano

:>

czy u was też pada śnieg? :mysli: normalnie chyba pojadę zimówki założyć :gwizdanie:

..na Tarcho rano padał ...Adaś nie zamknął lodówki .. :decayed::kox:

Ja jutro mieniam na zimówki :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.