Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

leszczyk nie uciekł oplowi ;P

"że nie silnik tylko umiejętności i znajomość drogi, są w takim przypadku najważniejsze." :tongue4:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ciumkacz jest w zajebiaszczy :P

Opublikowano

Jak kogoś stać na taką zabawe to czemu nie :naughty:

stać to i Ciebie by było., tylko że nam jako obywatelom pl to by prawko zaje***li i z tysiaka albo i więcej walnęli :kwasny:

Opublikowano

Panowie gadamy dzisiaj o jakiś dupeczkach ?? Czy ustalamy spotkanie w Bieerhalle dzisiaj wieczorem i tam pogadamy o dupeczkach ? :decayed:[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 10:48_________________________________________________Tak było na ostatnim wyjściu klubowym: 113007232905.jpg

Opublikowano

Jak kogoś stać na taką zabawe to czemu nie :naughty:

stać to i Ciebie by było., tylko że nam jako obywatelom pl to by prawko zaje***li i z tysiaka albo i więcej walnęli :kwasny:

No...i "plastik" trza by było odesłać :decayed:[br]Dopisany: Listopad 21, 2008, 10:49:58 _________________________________________________

Panowie gadamy dzisiaj o jakiś dupeczkach ?? Czy ustalamy spotkanie w Bieerhalle dzisiaj wieczorem i tam pogadamy o dupeczkach ?

Ja jestem za pogadaniem o dupeczkach w Bierhalle :naughty: Akurat dopiero jutro wybieram sie do Lublina ..wiec moge pojechać na kacu :kox:

Opublikowano

no witamy witamy :P

jak tam sie esą jezdziło ??

kiedy przypłynie ??

Esa została ładnie zabezpieczona i zapakowana w kontener w miniony poniedziałek. W tym tygodniu kontener miał przejść odprawę i trafić na kontenerowiec. Czekam na list przewozowy który lada chwila powinien dotrzeć. Wtedy będę mógł śledzić szczegóły przez sieć. Przewidywany termin dostawy do Bremer około 6 grudnia. Do Polski pewnie dotrze kilka dni później.

Opublikowano

Panie, a to u nas nima samochodów?? :decayed:

Opublikowano

Panowie gadamy dzisiaj o jakiś dupeczkach ?? Czy ustalamy spotkanie w Bieerhalle dzisiaj wieczorem i tam pogadamy o dupeczkach ? :decayed:[br]

Z czego połowę zabrała Pani :thumbdown:

tak bylo grzecznie na początku .....później zaczęło się dziać :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Panowie gadamy dzisiaj o jakiś dupeczkach ?? Czy ustalamy spotkanie w Bieerhalle dzisiaj wieczorem i tam pogadamy o dupeczkach ? :decayed:

.............

Z czego połowę zabrała Pani

bo się na stoliczku wam nie mieściło :gwizdanie:

Opublikowano

Niech ja znajdę tylko te zdjęcia z Bierhalle :polew: :polew: :polew:

Nie mówiąc o Mono :gwizdanie:

Opublikowano

Niech ja znajdę tylko te zdjęcia z Bierhalle :polew: :polew: :polew:

Nie mówiąc o Mono :gwizdanie:

Dawaj bo ja ich nie mam a szukałem.

Opublikowano
20071201(001).jpg
Opublikowano

Posiedział ale nie odpalił :polew: :polew:

Opublikowano

ty a gdzie dresy ;)

Opublikowano

ty a gdzie dresy ;)

Zamienił na Ralpha Laurena :decayed:

Widzę..bracie mej przyszłej...że lubisz uderzyć z kufla ..na ostro :polew:

Opublikowano

Adrian a wklej tego "kogucika" w akcji :naughty:

Opublikowano

Adrian a wklej tego "kogucika" w akcji :naughty:

jakiego jakiego ??? :cool1:

Opublikowano

Tutaj kogucik umawiał seks grupowy:

Horni.jpg[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 11:52_________________________________________________

ty a gdzie dresy ;)

dresy są na specjalne okazje :naughty:

Opublikowano

Od razu umawiał ... dostał od jednej z kelnerek numer telefonu komórkowego, niby prywatnego do niej a tak naprawdę to był numer do ... Bierhalle :polew:

Opublikowano

Adrian a wklej tego "kogucika" w akcji :naughty:

jakiego jakiego ??? :cool1:

dobrze wiesz :naughty: zresztą już widać :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.