Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

e już świeci słońce :naughty: ale mimo wszystko chyba jednak wymienię

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:>

czy u was też pada śnieg? :mysli: normalnie chyba pojadę zimówki założyć :gwizdanie:

..na Tarcho rano padał ...Adaś nie zamknął lodówki .. :decayed::kox:

Ja jutro mieniam na zimówki :naughty:

no ja chyba tez jutro zmieniam ;)

Opublikowano

no ja chyba tez jutro zmieniam

..jak to śpiewał jeden polski zespół...

.......załóż gumę na felunek ..łoł łoł łoł je je je :polew:

Opublikowano

Włąsnie Terenia zaproponowała mi lodzika ...tylko tego z Mc'Donalda :decayed:

To powiedz, że Ty wolisz ciepłe :naughty:

Opublikowano

O mnie to już zapomnieliście?? :foch:

Opublikowano

Włąsnie Terenia zaproponowała mi lodzika ...tylko tego z Mc'Donalda :decayed:

To powiedz, że Ty wolisz ciepłe :naughty:

Że ja na to nie wpadłem :decayed:

Zaserwuje jej ten text zara :D

O mnie to już zapomnieliście?? :foch:

http://www.miejski.pl/slowo-Foch

:cool1:

Ide na koryto ;)

Opublikowano

Lukaszr, Adaho, Poziek, Ragga z Terenią, Adecneo...kto dalej ?

Opublikowano

dresy są na specjalne okazje :naughty:

rzeczywiscie .... zeby tak sie ubrac to musi byc okazja ... :polew:

fe467ff55e424bb7.jpg

Opublikowano

Rezerwujemy stoliki ?

Opublikowano

Lukaszr, Adaho, Poziek, Ragga z Terenią, Adecneo...kto dalej ?

Przyjdź dla zaskoczenia z siostrą ;)

Opublikowano

Gdańsk, korek na ulicy Grunwaldzkiej, do jednego kierowcy odzywa się drugi:

-słuchaj porwali prezydenta i żądają 1 000 000 000złotych bo jak nie to obleją go benzyną i podpalą!!! właśnie robimy zbiórkę...

Tak? a po ile inni kierowcy dają??

-no tak po 2-3.... litry!!! :kox:

Opublikowano

Możemy rezerwować, ale na którą?

Opublikowano

Możemy rezerwować, ale na którą?

21 ??

Opublikowano

19

Opublikowano

20 :)

Opublikowano

:decayed: jużnam się terminy rozjechały

ja jutro oram od rana wiec za długo nie posiedze jak już co

20 - orajt

Opublikowano

Karwa .. tosz to chłop :blink::D

I to jeszcze serwujesz takie ciacha ..zaraz po tym jak sie najadłem ..zaraz coś rzuce .. :sick3: :sick3:

Przyjdź dla zaskoczenia z siostrą ;)

Nie strasz....M . za granicami jest :naughty::kox:

[br]Dopisany: Listopad 21, 2008, 01:48:31 _________________________________________________

ja jutro oram od rana wiec za długo nie posiedze jak już co

..a ja to co ..rano na Lublin pociskam ...a dziś kończę prace o 21 :disgust:

Somsiad..jak jedziesz i jak wracasz ? :decayed:

Opublikowano

Karwa .. tosz to chłop :blink::D

i to z jakim za***istym zakolem ... noc poslubna nie należała chyba do najprzyjemniejszych :kwasny: ...wyobraźcie ją sobie z pejczem i skórzanek, czarnej masce nabijanej ćwiekami :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.