Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem, nic nie widziałem.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiem, nic nie widziałem.

a zapomniałem w tym stanie to nie mogłeś widzieć bo za daleko było :tongue4:
Opublikowano

Noo Pany, widzę, że śmiesznie było. Czekam na resztę fotek... :decayed:

Opublikowano

Ragga :good: :good: :good: Dzięki za wieczór, było za***iście śmiesznie :>

potwierdzam :decayed: dawno się tak nie wyśmiałem

piwsko pyszne ale z jakimś dziwnym nastawem - 4 L wieczorem i nic ....a rrrrrrrrano .......... miałem jak Raggus

Boberek dzięki za transport :notworthy: życie mi uratowałeś ..... i znowu się nie dowidziałem jak to jest z biletemi w ZTM

[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 11:25_________________________________________________acha .. na moto oczywiście nie pojechałęm ... 4 litr zamówiony przez Pozia mnie skutecznie zniechęcił :decayed:

Opublikowano

kurfa,jeden dzien bez forum i mnie ominelo :confused4:,a widze ze chyba towarzystwo niezle sie sponiewieralo? ja tez zreszta mialem ciekawy wieczor ok.1.00 w nocy fura mi sie wysrala i wrocilem na lince :thumbdown:.ale jak bedzie jeszcze poprawka wczrajszego wieczoru to sie pisze

Opublikowano

no ja własnie wróciłem :P

dzieki chłopaki :P kiedy następny raz :P tylko tym razem kto mnie wozi :P

Opublikowano

Ekstra :good:

Może następnym razem jakiś bilardzik ? :naughty: - może ktoś ma w pracy karty Benefit ?? w 147 Breake bilard za free.

Albo przekąski-zakąski na krakowskim na rozgrzewkę i przerzut na jakąś knajpę.. :wink4:

Za tydzień z okazji Andrzejek :naughty: AndyN będziesz honorowym gościem :decayed:

Opublikowano

znaczy sie stawia wszystkim ;P

Opublikowano

Ale powiemy mu później.. :gwizdanie:

_________________________________________________

http://foodandspirits.wordpress.com/2007/09/16/zakaski-przekaski/ -Przekąski-zakąski gdyby ktoś nie znał.. Wszystko po 4 zł :) Fajny klimat.

Opublikowano

Co to niby ma być?

Opublikowano

kalmary były lepsze :P

Opublikowano

Co to niby ma być?

Że niby co ?

Opublikowano

to nasz kochany Admin

9ea1ce54870eb818.jpg

a to ragguś :P

468f5b0b5c50b6ae.jpg

Opublikowano

Tu macie jeszcze kilka:

ADAHO gra hymn na folijce od fajek

7d9f7ca0890ad323.jpg

Przyszłe trendy na następny rok

9d68154af79a41a2.jpg

e0742ce031eab488.jpg

Jakieś piejoki

356a436c0ec46687.jpg

Opublikowano

no a jak ja miałem z nimi wesoło ojej :P

Opublikowano

Ekstra :good:

Może następnym razem jakiś bilardzik ? :naughty: - może ktoś ma w pracy karty Benefit ?? w 147 Breake bilard za free.

Albo przekąski-zakąski na krakowskim na rozgrzewkę i przerzut na jakąś knajpę.. :wink4:

Za tydzień z okazji Andrzejek :naughty: AndyN będziesz honorowym gościem :decayed:

Na sobote na bilard to juz trzeba pewnoe rezerwacje robic. Jacys chetni?

Opublikowano

Nie koniecznie.. Można zrobić rezerwację w ten sam dzień nawet..

proponuje 147 Breake - http://www.147break.waw.pl może któryś z dzików ma jeszcze Karty benefit www.eakces.pl/ ? Wtedy na jedna karte 1,5 h jest za darmo.. 2 karty na stól i wystarczy.. Jak się zbierzemy to mogę się tym zając..

Opublikowano

w hula kula są andrzejki :P moze tam sie wybierzemy zrobimy rezerwacje na kilka torów itp

zreszta moze byc i bilard :P

a co robimy z sylweestrem kto zostaje w warszawie ??

Opublikowano

boberek widzę że wreszcie masz normalnego avatara :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.