Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Idą Andrzejki, więc trza szybko się organizować.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja proponuje Bilardowy :naughty: Z piwkiem i wódeczką :gwizdanie:

http://www.147break.waw.pl/#section=start/

Wymienili tak ostatnio obicia stołów..

Opublikowano

Ja proponuje Bilardowy :naughty: Z piwkiem i wódeczką :gwizdanie:

http://www.147break.waw.pl/#section=start/

Wymienili tak ostatnio obicia stołów..

Andziejki i pykanie w kulki ? Nie :tongue4:

Opublikowano

Andziejki i pykanie w kulki ? Nie :tongue4

Celowanie w dziurki.. :good:

Pierwszą butelkę stawiam Ja :naughty:

Opublikowano

Ja w Andrzejki nie mam zamiaru zamulać przy bilardzie, pomysł dobry, ale nie na tą okazję.

Opublikowano

Ja w Andrzejki nie mam zamiaru zamulać przy bilardzie, pomysł dobry, ale nie na tą okazję.

Jestem otwarty na propozycję.. :cool1:

Opublikowano

Pany, widzę, że wczoraj nie jeździaliście. No bo w sumie nie było warunków. Poza tym ja też nie byłem sam, więc średnio mi to pasowało... [br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 09:27_________________________________________________3907620040616zdenkaaudiwh0.jpg

f401adcb8c207097.jpgavatar_6405.jpeg0c8d8b460016234548c25acvd2.jpgkobietaaniolkikobiety38nb3.gifgx62el91f1c46a3488162e8mc1.jpg

Siejecie zgorszenie. Już nie da się normalnie przeglądać forum przy osobach trzecich... Banda zboczków. :decayed:

Opublikowano

za***ista stopka ... wrzuć w formacie A4 - będzie bardziej "klubowo" :decayed:

Opublikowano

No sam zapodam sobie taką stopkę :kox::naughty:

Opublikowano

Ja w Andrzejki nie mam zamiaru zamulać przy bilardzie, pomysł dobry, ale nie na tą okazję.

mi pasuje :P w pracy nie ide na impreze wiec chetnie pójde z wami :) tylko musi to być w sobote :)

Opublikowano

następnym razem zaśpiewamy to Majce wszyscy razem - TOOC MAJ BADY :polew: :polew: uuuuuuuuuu :polew:

Opublikowano

Tomasz ze względu na Ciebie zmieniłem swojego avatara na tego co miałem kiedyś :naughty: powinien być lepszy :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Ja w Andrzejki nie mam zamiaru zamulać przy bilardzie, pomysł dobry, ale nie na tą okazję.

Ot co ! :decayed:

Panyt jakie ruchy ? :decayed: Coś w płynie -> impreza ?? :naughty:

PRzydało by sie poimprezować w Adnrzejki ;)[br]Dopisany: Listopad 24, 2008, 10:39:52 _________________________________________________CO tu taka cisza ? :blink:

Pracujeta czyco ?:decayed:

Opublikowano

Tęsknimy za Tereską :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

no ;) byłem wczoraj na targówku a jej nie było ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

Ja nie mogę iść, dres mi się rozdarł pod pachą...

Opublikowano

Adrian masz rację i w plener :naughty:

http://pl.youtube.com/watch?v=4wIcidBt4AM

Brakuje tam Rudego Kojota. :polew:

Widać, że trenują przed sezonem narciarskim... :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.