Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adaho - Prymas ...Adrian - Zerwany z łańcucha

Pierwszokurwarzędne :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I czego miętka pytka ? :D

wyskoczyłeś w piątek z takim tekstem, co nie pamiętasz :naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

ja bym mu to zostawił :naughty: nawet mu pasuje i jest taki inny[jak np jego buty]

Ty .."pociskający z kolegami " :D ..odwal sie od moich butów ...bo moje buty zagłębią sie w Twoim zadku :polew:

Opublikowano

jeszcze krzyniek "BIK HEND"

e ee eeee panie boberek nie przesadzajmy :> bo wgram jak was nagrałem :gwizdanie:

Mientka pytka możesz pomarzyć o kopniaku :decayed:

Opublikowano

wyskoczyłeś w piątek z takim tekstem, co nie pamiętasz :naughty: :gwizdanie:

Pewnie nie pamięta :tongue4::wink4:

Opublikowano

no to dlatego masz wpuszczone spodnie w te buty :P zeby sobie nie pobrudzić :) nogawek jak kopiesz kogos w zadek :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

moze filmik tez umiescimy co ragga :P

Opublikowano

I czego miętka pytka ? :D

Od tego niebieskiego sejczento :polew:

żebyś Ty jeszcze co przy tym sejczento widział :polew:

jeszcze krzyniek "BIK HEND"

Jeszcze Boberek ...shit on the carpet :polew:

Opublikowano

wyskoczyłeś w piątek z takim tekstem, co nie pamiętasz :naughty: :gwizdanie:

Pewnie nie pamięta :tongue4::wink4:

raczej na pewno :naughty::wink4:
Opublikowano

żebyś Ty jeszcze co przy tym sejczento widział :polew:

Właśnie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

żebyś Ty jeszcze co przy tym sejczento widział :polew:

Właśnie :polew: :polew: :polew:

Mało żes widział ...bo sie poskładałeś ze śmiechu na widok parującego moczu na seju :polew:

[br]Dopisany: Listopad 24, 2008, 12:47:40 _________________________________________________Mnie rozwaliła gadka po "niemiecku" Adaho i Adriana :polew: :polew:

Myślałem , że padne :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
Cytat: boberek Dzisiaj o 12:41

jeszcze krzyniek "BIK HEND"

Jeszcze Boberek ...shit on the carpet

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
Cytat: boberek Dzisiaj o 12:41

jeszcze krzyniek "BIK HEND"

Jeszcze Boberek ...shit on the carpet

:polew: :polew: :polew:

Stary ... nikomu nie udało sie tak mnie rozbawić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Poskładałem sie ...mało ..jak jechałem w sobote do domu ..jak se przypomniałem tą gadkę to śmiałem sie jak ocipiały :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mnie rozwaliła gadka po "niemiecku" Adaho i Adriana :polew: :polew:

Myślałem , że padne :kox: :kox: :kox: :kox:

Ja pamiętam tylko jedną gadkę, po której myślałem, że padnę:

Ragga: Piotruś, ale my to mamy z Tobą dobrze - każdego porozwozisz do domku.

Ja: Racja, my to mamy z Tobą dobrze

Adaho: Boberek to za***isty gość ...gdybym był laską to bym Ci boberek normalnie loda zrobił ...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mnie rozwaliła gadka po "niemiecku" Adaho i Adriana :polew: :polew:

Myślałem , że padne :kox: :kox: :kox: :kox:

Ja pamiętam tylko jedną gadkę, po której myślałem, że padnę:

Ragga: Piotruś, ale my to mamy z Tobą dobrze - każdego porozwozisz do domku.

Ja: Racja, my to mamy z Tobą dobrze

Adaho: Boberek to za***isty gość ...gdybym był laską to bym Ci boberek normalnie loda zrobił ...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Pamiętam to kurrrrrw ... myślałem , że wystrzele z tego fotela ze śmiechu :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:polew: :polew: Pany, czego mnie tam nie było no. :doh1:
Opublikowano

Mnie rozwaliła gadka po "niemiecku" Adaho i Adriana :polew: :polew:

Myślałem , że padne :kox: :kox: :kox: :kox:

Ja pamiętam tylko jedną gadkę, po której myślałem, że padnę:

Ragga: Piotruś, ale my to mamy z Tobą dobrze - każdego porozwozisz do domku.

Ja: Racja, my to mamy z Tobą dobrze

Adaho: Boberek to za***isty gość ...gdybym był laską to bym Ci boberek normalnie loda zrobił ...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

o kurfa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: Pany, czego mnie tam nie było no. :doh1:

nie ty jeden żałujesz :gwizdanie: :kox: :kox:

Opublikowano

moze filmik tez umiescimy co ragga

No way :polew:

Filmik ..klassyka konesera :D

..ale jak powiedziałem tak zrobiłem ... badyle zostało oszamane .. :decayed:

:polew: :polew: Pany, czego mnie tam nie było no. :doh1:

No właśnie ... dałeś tyła przyjacielu :tongue4:

Następnym razem wsiadaj na kobyłe i pociskaj :kox::good:

Opublikowano

Tomuś nic straconego.. Andrzejki za pasem.... :drunk:

Opublikowano

to ja juz nie chce wiedziec co my bedziemy robic na tych andrzejkach :) jak ja sie ululam to będzie smiesznie :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.