Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

juz strasza nowego ;P

wystraszymy go jak przyjedzie :P dziś :)

trzeba jakis nowy sposób chrztu wymyślec bo tez z bieganiem z gołą d*pą po parkungu juz sie znudził :) i nie jest śmieszny

Opublikowano

Kasiu z okazji imienin wszystkiego najlepszego :>

Opublikowano

Kasiu z okazji imienin wszystkiego najlepszego :>

100 lat ;P

co dzis pijemy ??

Opublikowano

juz strasza nowego ;P

wystraszymy go jak przyjedzie :P dziś :)

trzeba jakis nowy sposób chrztu wymyślec bo tez z bieganiem z gołą d*pą po parkungu juz sie znudził :) i nie jest śmieszny

A ja jakos chrztu nie mialem w klubie :polew:

Opublikowano

A ja jakos chrztu nie mialem w klubie

połknąłeś wcześniej pigułkę i nic nie pamiętasz :gwizdanie: :gwizdanie:

standard u nas :kox::naughty:

Opublikowano

Kasiu z okazji imienin wszystkiego najlepszego :>

100 lat ;P

co dzis pijemy ??

A co butelke przywozisz???

Kasiu 100lat :kox:

Od nieznajomych nic nie bralem :kox:

Opublikowano

A ja jakos chrztu nie mialem w klubie

połknąłeś wcześniej pigułkę i nic nie pamiętasz :gwizdanie: :gwizdanie:

standard u nas :kox::naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no ba :) kazdy tak mysli :P ze nic nic nic :) a jednak Cos :polew: :polew:

Opublikowano

Kasiu z okazji imienin wszystkiego najlepszego :>

Katarzyno! Toż to dzisiaj!!!

Najlepszego :good:

(...)

Od nieznajomych nic nie bralem :kox:

My przede wszystkim znajomych korumpujemy :decayed:

(...)

Al. Weźże sie Ty ogarnij z tymi Twoimi galaretami z avatara - choroby morskiej można dostać.

Czy nie mógłbyś coś bardziej w kierunku ten-teges tantrycznych doznań uderzyć?

Popatrz choćby na krzyńka, czy boberka

Opublikowano

KURFA MIAŁO MNIE DZISIAJ NIE BYĆ NA SPOCIE ALE W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE PRZYSZŁA DO MNIE PACZUSZKA ZE STYLINGOWYMI GADZETAMI TO WPADAM KUFA NA SPOTA...ZAPREZENTOWAĆ NOWE TRENDY W MODZIE SAMOCHODOWEJ KUFA :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a co masz fajnego pochwal sie

Opublikowano

Jakbyscie cieli w tego COD'a albo cos innego na iksboksie to bym sie dolaczyl :)

Ty żyjesz :decayed:

Gdzieś sie podziewał ?

Zdrowie mnie nie pozwalalo na spoty i forum w duzym skrocie :tongue4:

Poza tym nie mam za bardzo czasu na odswiezanie co 5 min forum :decayed:

Opublikowano

a co masz fajnego pochwal sie

mega kufa lans pełną piz*ą kox :kox:

Opublikowano

a co masz fajnego pochwal sie

mega kufa lans pełną piz*ą kox :kox:

no to ja juz nie mam pytań :P

juz nie moge sie doczekac :) jak to zobacze

Opublikowano

tak jak nie cos z powyższych rzeczy to

mozna oddac portwel kobiete buty itp ;)

Jak biore kobiete :decayed:

Kasia ...wszystkiego naj naj naj .. :kwiatek::drinks:

[br]Dopisany: Listopad 25, 2008, 10:36:57 _________________________________________________

a co masz fajnego pochwal sie

mega kufa lans pełną pipką kox :kox:

Szwagier pomalował stalówki .. a wy trzęsiecie parówkami :polew::decayed:

Opublikowano

tak jak nie cos z powyższych rzeczy to

mozna oddac portFel kobiete buty itp ;)

Jak biore kobiete :decayed:

Kasia ...wszystkiego naj naj naj .. :kwiatek::drinks:

[br]Dopisany: Listopad 25, 2008, 10:36:57 _________________________________________________

a co masz fajnego pochwal sie

mega kufa lans pełną pipką kox :kox:

Szwagier pomalował stalówki .. a wy trzęsiecie parówkami :polew::decayed:

o czyżbym dziś przegrał zestaw w BK :P

ok ragga bierz kobiete a ja wezme portwel i będe miął 3 kobiety mam nadzieje :P

ze w portwelu będzi ewiecej niz 10 zł :P bo jak nie to mi starczy tylko na zestaw dla poźka :)

Opublikowano

Al. Weźże sie Ty ogarnij z tymi Twoimi galaretami z avatara - choroby morskiej można dostać.

Czy nie mógłbyś coś bardziej w kierunku ten-teges tantrycznych doznań uderzyć?

Popatrz choćby na krzyńka, czy boberka

Patrzaj poki wzrok daje rade :)

Mi tez powoli sie nudzi. Pewnie zmienie niedlugo :P

Opublikowano

Tanti auguri Kasiu

454cp35.jpg

Opublikowano

moze chcesz mojego ciumkacza :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.