Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

boberek stary klasyk ale nadal :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Nie wierze, że ktoś to wymyślił. To musi być z autopsji

Opublikowano

No Poziek .. gdzie ta fotaaa ? :polew::kox:

Opublikowano

No Poziek .. gdzie ta fotaaa ? :polew::kox:

tak jak napisałem, musiałem zmodyfikować bo przecież Wicia napadłby wkurw półrocza :naughty:

Opublikowano

proszę:

Karwa :polew: :polew: :polew: Chciałbym mieć takiego ojca :decayed::D:kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Karwa :polew: :polew: :polew: Chciałbym mieć takiego ojca :decayed::D:kox: :kox: :kox: :kox:

ty ragguś nie wiesz może ale zdobyłbyś klubowego VIPa gdybyś upolował córke Witka :gwizdanie: :kox:

a fajna sztuka, fajna :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Poziek. Nie mów że ta Pani obok to jego córka. ??????

Opublikowano

Poziek. Nie mów że ta Pani obok to jego córka. ??????

nie widzisz, że Wit klęczy ?? :naughty: :naughty:

Opublikowano

Też nie chce mi się jechać. Ale co mam zrobić. Nikogo bliżej nie znam. :confused4: Dołożyć miał tylko manetkę, nic więcej. Problem ten był już opisywany na forum ale niestety nie jestem sobie w stanie z tym poradzić. Podobno wystarczy wgrać nowe kodowanie. Pozdrawiam

a w okolicach nie ma nikt VAGa ?? zobacz w spotach w twoim rejonie

moim zdanie trzeba tylko wpisac poprawnie kilka numerków

Opublikowano

To nie tato,

to father od darkness! :evil:

Jara cie ?? :banan3:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 15:25_________________________________________________

moim zdanie trzeba tylko wpisac poprawnie kilka numerków

boberek dacie radę to zrobić na spocie ?? :wink4:

Opublikowano

wogule czemu odebrałeś auto z takim czymś :(

Opublikowano

ty ragguś nie wiesz może ale zdobyłbyś klubowego VIPa gdybyś upolował córke Witka :gwizdanie: :kox:

a fajna sztuka, fajna :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Nie pindol, że Witson ma córkę ? :blink::kox: :kox:

:decayed:

Pogadamy o tym nastepnym razem w Bierhalle :lol1:

Opublikowano

no ja dacie rade :) jak nie to łukasz mi pomoże

Opublikowano

Jara cie ?? :banan3:

Nigdy nie myślałem , że to powiem ...ale ..

Jeeeeeebany :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

To nie tato,

to father od darkness! :evil:

Jara cie ?? :banan3:

:confused4::no:

Opublikowano

Nosfer a co chcesz kupic??

Ragga spoko zamknę 30min wcześniej sklep i pomykam na Targówek :)

Opublikowano

Jara cie ?? :banan3:

Nigdy nie myślałem , że to powiem ...ale ..

Jeeeeeebany :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox: :kox:

dziękuję szwagier :wink4: Na wicia córę masz dyspensę ode mnie :naughty::decayed:

Opublikowano

Nosfer a co chcesz kupic??

Nosferski grzeje wszystko co ma siare i pierdolnięcie z procentu jak młody Tur :polew:

Ragga spoko zamknę 30min wcześniej sklep i pomykam na Targówek :)

Dziękówka :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.