Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

centralnie :) Kraweznik ucierpial :)

e to nic mu nie jest :good: zrobiłeś tak jak kolega Korzen u mnie w garażu :wink4::decayed:

najciekawsze jest to ze zalozylem wyższe 15stki i wcale nie jest wyzej...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

napiszcie co chcecie zakodować co?

włączyć funkcję na fisie żeby pokazywało otwarte drzwi lub ostrzegało sygnalizacją dźwiękową w B5.

Opublikowano

jeszcze 2 godziny i jedziemy z koksem :D

Opublikowano

jeszcze 2 godziny i jedziemy z koksem :D

Stary załamujesz mnie :decayed:

Jak dojedziesz na Targówek to zaparkuj gdzieś pod McDonald's wchodzisz i kierujesz sie prosto ..tak gdzie stoisko UPC !! :wink4:

Opublikowano

dlaczego 2h nie jest o 19 ??

Opublikowano

po kuta???

Bo po Ragge jade :P

Opublikowano

dlaczego 2h nie jest o 19 ??

Bo ja kończę Worka nieco później :tongue4:

Opublikowano

a poza tym nie chce mi się już tu siedzieć i normalnie cholery dostaję :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

dlaczego 2h nie jest o 19 ??

Bo ja kończę Worka nieco później :tongue4:

to wszyscy później przyjeżdżają czy tylko ty ?

Opublikowano

Płeć:

Wiek: 25

Miejsce pobytu: Warszawa

Model: A4 B5

Silnik: AJM 1.9 115PS

Rodzaj napędu: FWD

Nadwozie: Sedan

Rocznik: 2000

Spalanie:

6,66 szatan nie audi

Wiadomości: 69

:decayed: :decayed: :cool1:

[br]Dopisany: Listopad 25, 2008, 06:41:17 _________________________________________________

to wszyscy później przyjeżdżają czy tylko ty ?

Znając życie to wszyscy siedzę teraz w food cortach i szamają BK :wink4:

Opublikowano

Honorowe miejsce w klubie 69 :good::kox:

Opublikowano

jeju jak się kijowo czuję :wallbash::angry::disgust:

Opublikowano

no dobra tak się pytam bo zamówiłem części u Tom77 i mam zamiar zaraz tam jechać

będę pierwszy raz dużo razy już się wybierałem ale teraz mam mobilizacje :)

Opublikowano

jeju jak się kijowo czuję :wallbash::angry::disgust:

Wodzu ...o któej będziesz ? :naughty: Bo mi juz odpier...:witch:

Opublikowano

mi też już odp******* w tej robocie...

Może zamknę o 20...

A w ile do Ciebie dojadę to ni wiem...

Opublikowano

mi też już odp******* w tej robocie...

Może zamknę o 20...

A w ile do Ciebie dojadę to ni wiem...

Ja od 20:30 moge juz zamykać swój burdel :decayed:

Opublikowano

Ragga ile mi zajmie dojazd do Ciebie?[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 18:53_________________________________________________Aha jak zobaczysz Audi A4 z brudną maską tzn że to ja :D:D:D

Opublikowano

Coś Was łączy chłopaki :decayed:

Opublikowano

Ragga ile mi zajmie dojazd do Ciebie?[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 18:53_________________________________________________Aha jak zobaczysz Audi A4 z brudną maską tzn że to ja :D:D:D

15 - 30 minut :decayed:[br]Dopisany: Listopad 25, 2008, 06:57:35 _________________________________________________

Coś Was łączy chłopaki :decayed:

Poczekaj ...wracam z Tobą :kox: Biedne Twoje poślady :polew:

Opublikowano

Coś Was łączy chłopaki :decayed:

adaho a co zazdrosny jesteś??? :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.