Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ja juz nie chce wiedziec co my bedziemy robic na tych andrzejkach :) jak ja sie ululam to będzie smiesznie :P

Kurna..cycuszki ... konkretnie robimy coś " klubowego " czy nic z tego nie wyniknie ? :naughty:

Bo nie wiem jakie ruchy robić :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moze obgadamy to jutro na spocie :P przy KFC :P

Opublikowano

Tylko ja kończę prace o 21 :kwasny:

Chyba , że poczekacie na mnie :tongue4:

Opublikowano

:polew: :polew: Pany, czego mnie tam nie było no. :doh1:

tylko nie mów że nie wiedziałeś, bo chciałem Cię zwerbować przez gg :>
Opublikowano

- Co wspólnego mają nekrofile z alkoholikami?

- Jedni i drudzy uwielbiają zimne, prosto z lodówki...

Opublikowano

Dokładnie.

P.S. Adrian, musimy pogadać, bo ja nie do końca pamiętam jedną rzecz :naughty:

Lepiej żebyś nie pamiętał, bo jeszcze szoku dostaniesz :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dokładnie.

P.S. Adrian, musimy pogadać, bo ja nie do końca pamiętam jedną rzecz :naughty:

Lepiej żebyś nie pamiętał, bo jeszcze szoku dostaniesz :naughty: :naughty: :naughty:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

zawsze mozna tam podjechac i się zapytac osobiście :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dokładnie.

P.S. Adrian, musimy pogadać, bo ja nie do końca pamiętam jedną rzecz :naughty:

Lepiej żebyś nie pamiętał, bo jeszcze szoku dostaniesz :naughty: :naughty: :naughty:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

zawsze mozna tam podjechac i się zapytac osobiście :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Pod warunkiem, że nie ma tam Waszych zdjęć podpisanych

TYCH PANÓW NIE OBSŁUGUJEMY

Opublikowano

TYCH PANÓW NIE OBSŁUGUJEMY

no coś Ty :tongue4: Ty panów zapraszamy :naughty: są mile widziani :kox:

Opublikowano

Cytat z tygodnik.siedlecki.pl

Jutro, we wtorek 25 listopada w Szkole Podstawowej w Gołaszynie odbędzie się finał konkursu plastycznego pod hasłem „Uwaga pies”. Współorganizatorami konkursu, przeznaczonego dla dzieci z klas I-III, są policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. – Zapraszam do Gołaszyna na godzinę 11.30 – powiedział podinsp. Andrzej Biernacki, oficer prasowy łukowskiej KPP

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

UWAGA!!!!!!!

Sluchajcie....

potrzebuje takiej ksiazki na gwalt :decayed:

Moze ktos z was ma ? Niestety w ksiegarniach jest niedostepna :(

http://www.allegro.pl/item480431743_prawo_europejskie_michael_ahlt_i_maciej_szpunar.html

albo potrzebuje kogos z kontem na alegro....aby mi to ladnie(skutecznie :decayed: ) zlicytowal pod koniec aukcji bo chetnych jest duzo ....

Z gory dziekuje :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

UWAGA!!!!!!!

Sluchajcie....

potrzebuje takiej ksiazki na gwalt :decayed:

Moze ktos z was ma taka ksiazke ?

http://www.allegro.pl/item480431743_prawo_europejskie_michael_ahlt_i_maciej_szpunar.html

albo potrzebuje kogos z kontem na alegro....aby mi to ladnie(skutecznie :decayed: ) zlicytowal pod koniec aukcji bo chetnych jest duzo ....

Z gory dziekuje :notworthy: :notworthy: :notworthy:

zagadaj z Malikiem on ma fajny program do licytacji :gwizdanie:

Opublikowano

zagadaj z Malikiem on ma fajny program do licytacji :gwizdanie:

dzieki :) a on juz wrocil?

Opublikowano

dzieki :) a on juz wrocil?

tia... ale na męski wypad się nie zabrał :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

no ba siedzi w googlach i sprawdza jak płynie jego S :P

Opublikowano

boberek

Gdzie jest ciumkacz z avatara ? :kox: on był masakryczny :naughty:

Opublikowano

Koleś postanowił się żenić, idzie rozmawiać ze swoja >matką:

- Mamo, zakochałem się i będę się żenił, ona też mnie >kocha i będzie

nam wspaniale.

- Eh, no dobrze, ale muszę ją poznać.

- To ja ją przyprowadzę, ale przyprowadzę też dwie inne >koleżanki a ty

zgadniesz, która jest moją wybranką.

- Niech i tak będzie.

Następnego dnia typ przyprowadza trzy laski. Dziewczyny >siadają na

kanapie, naprzeciw nich staje mama kolesia, przypatruje >się chwilkę

- To ta ruda pośrodku.

- Dokładnie. Skąd wiedziałaś?

- Bo juz mnie wk..wia!

* * * * *

Blondynka dzwoni do warsztatu >samochodowego.

- Coś mi spod auta kapie, takie ciemne, gęste...

Mechanik:

- To olej.

Blondynka:

- OK. Olewam.

Opublikowano

Pierwszy kawałek jest w strefie śmiechu :gwizdanie: :decayed:

drugi :good:

ragga nie czepiaj się bo wreszcie Boberek ma normalnego avatara jak przystało na klub 69 :gwizdanie:

Opublikowano

ragga nie czepiaj się bo wreszcie Boberek ma normalnego avatara jak przystało na klub 69 :gwizdanie:

:sesese:

Widze Ty też zmieniłeś na baunsujące cycorki :naughty:

Opublikowano

ragga nie czepiaj się bo wreszcie Boberek ma normalnego avatara jak przystało na klub 69 :gwizdanie:

:sesese:

Widze Ty też zmieniłeś na baunsujące cycorki :naughty:

zmieniłem bo tomaszust prosił :naughty::polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.