Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Niech będzie ten Torwar skoro tak za nim tęsknicie. Obawiam się jednak tego, że poza wspomnianymi już problemami organizacyjno-logistycznymi (pogoda, deszcz) ci którzy najbardziej krzyczą za Torwarem wogóle się na nim nie pojawią :thumbdown: Wnoszę po tym, że żadnego z tych jegomościów wogóle nie widziałem na ostatnich spotach. Możliwe, że właśnie dlatego, że nie odbywały się na Torwarze :wink4:

Mam nadzieję, że to się zmieni po przeniesieniu spotów w ich "ulubione miejsce". Przykro by było przekonać się, że to wszystko była tylko hipokryzja :gwizdanie:

Malinowy cfaniaku, stare wróble na takie plewy chcesz brać? :D :D :D

Wiciu, że tak powiem, uderz w stół a norzyce się odezwą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

:siema:

gdzie w Wawie można kupić/zregenerować maglownicę?

Sorry, że tu o to pytam, ale za***iście mi się spieszy :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

gdzie w Wawie można kupić/zregenerować maglownicę?

Sorry, że tu o to pytam, ale za***iście mi się spieszy :disgust:

o np. tu http://www.maglownice-naprawa.pl/uslugi.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskalTy spać nie możesz?

Tłucze gruche po nocach :polew::tongue4:

Mam ludzi od tego :decayed:

Stały podwykonawca? :decayed:

:siema:

gdzie w Wawie można kupić/zregenerować maglownicę?

Sorry, że tu o to pytam, ale za***iście mi się spieszy :disgust:

Nic dziwnego jak co 3,5 minuty dolewasz płynu, który Ci i tak wysra na koło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

gdzie w Wawie można kupić/zregenerować maglownicę?

Sorry, że tu o to pytam, ale za***iście mi się spieszy :disgust:

o np. tu http://www.maglownice-naprawa.pl/uslugi.htm

muczos dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki z poliftami , co to za taki mały przycisk na słupku pomiedzy drzwiami tyl ymi a przednimi na wysokośći lędźwi ????

dsc00029hzb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BryTomek, BryAll ;)

Wrócę jeszcze do tematu lokalizacji spotów. Dla mnie szkoda, że nie jest to Promka. Z niej mamy ładny widok. Niezależnie od pogody, albo jesteśmy ukryci przed palącym słońcem, albo padającym deszczem. Dodatkowy argument przemawiający za Promenadą jest taki, że jak zaczną kwitnąć rośliny na pewno nie będziemy mieli upapranych aut, a na Torwarze jednak jest to bardziej niż pewne.

Poza tym utrudniający będzie już wspomniany hałas z drogi. A także ciągłe zastanawianie się czy przypadkiem w ten wtorek nie odbywa się tam jakaś impreza masowa, żebyśmy się zmieścili na parkingu co i tak poskutkuje okresowymi przenosinami do Promki. No i wspomniany już brak zaplecza sanitarno - żywieniowego będzie dla niektórych osób bardzo bolesny.

Oczywiście dostosuję się do głosów większości, byle byśmy już wyszli ze śmierdzącej Arkadii. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki z poliftami , co to za taki mały przycisk na słupku pomiedzy drzwiami tyl ymi a przednimi na wysokośći lędźwi ????

dezaktywacja alarmu, auto zabezpieczone (zamknięte) a w środku może ktoś być np: pies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BryTomek, BryAll ;)

Wrócę jeszcze do tematu lokalizacji spotów. Dla mnie szkoda, że nie jest to Promka. Z niej mamy ładny widok. Niezależnie od pogody, albo jesteśmy ukryci przed palącym słońcem, albo padającym deszczem. Dodatkowy argument przemawiający za Promenadą jest taki, że jak zaczną kwitnąć rośliny na pewno nie będziemy mieli upapranych aut, a na Torwarze jednak jest to bardziej niż pewne.

Poza tym utrudniający będzie już wspomniany hałas z drogi. A także ciągłe zastanawianie się czy przypadkiem w ten wtorek nie odbywa się tam jakaś impreza masowa, żebyśmy się zmieścili na parkingu co i tak poskutkuje okresowymi przenosinami do Promki. No i wspomniany już brak zaplecza sanitarno - żywieniowego będzie dla niektórych osób bardzo bolesny.

Oczywiście dostosuję się do głosów większości, byle byśmy już wyszli ze śmierdzącej Arkadii. Tyle ode mnie.

Ponieważ Lucas najwidoczniej śpi to z tego miejsca proszę któregoś z moderatorów/adminów o podwieszenie ankiety ważnej powiedzmy do jutra do 12 w południe.

Do wyboru:

1. Promenada

2. Torwar

Szkoda czasu na szukanie teraz innej miejscówki kiedy Promkę mamy sprawdzoną. Arkadię zostawiamy na zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumiem po co ta ankieta - przecież było postanowione że torwar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież było postanowione że torwar.

????

Tzn. kto postanowił? Ty i Norbi? :gwizdanie:

Dajmy innym ludziom możliwość zdecydowania. Szczególnie tym, którzy bywają na spotach regularnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie w Wawie można kupić/zregenerować maglownicę?

Sorry, że tu o to pytam, ale za***iście mi się spieszy :disgust:

o np. tu http://www.maglownice-naprawa.pl/uslugi.htm

muczos dzięki :good:

Oddalem dzis samochod do warsztatu na ulice Mlodnicka 30 aby zregenerowac pompe wspomagania. W warszatacie tym regeneruja tez maglownice.

Cos wiecej na temat cen i jakosci wykonania uslugi bede mogl powiedziec dzis popoludniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy innym ludziom możliwość zdecydowania. Szczególnie tym, którzy bywają na spotach regularnie :wink4

to, że Ciebie drogi Piotrze brakuje na spocie już o 20:30 to nie moja wina :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 10:50_________________________________________________

Tzn. kto postanowił? Ty i Norbi? :gwizdanie

No nie mów, że mam wyliczać :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 10:51_________________________________________________Od zawsze spotami zajmował się Lukas i mieliście info że dzisiaj będzie informacja co do spotów. I nie wiem po co ten stres i po co te nerwy :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek, mi też nie pasuje Torwar, a na spocie jestem dużo wcześniej niż o 19.

Za Torwarem to akurat są osoby, które bywają sporadycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wp***u ..dlaczego nie ma w ankiecie Galerii Ursynów ? :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...