Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:D

Jak odpowietrzyć układ chłodniczy jak nie ma odpowietrznika ? :embarrassed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A propos szukam właśnie gry przygodowej, tylko nie erotycznej, bo to dla dziewczynki 15 lat - możecie cos polecić?

W tym przedziale wiekowym proponuje :

1. Army of two

2. Gears of war 1/2

Bry brymowicze :hi:

[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 06:33_________________________________________________

Jak odpowietrzyć układ chłodniczy jak nie ma odpowietrznika ? :embarrassed:

odkręć korek przy chłodnicy i nalej do pełna żeby nie było powietrza :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

To juz zrobiłem ..nalałem płynu i poczekalem az uciekla bąbelki..ale wydaje mi sie ze wraz cos sie za bardzo grzeje.

Opublikowano

To juz zrobiłem ..nalałem płynu i poczekalem az uciekla bąbelki..ale wydaje mi sie ze wraz cos sie za bardzo grzeje.

a nie jestes zarejestrowany na jakimś forum civica ????

Opublikowano

a nie jestes zarejestrowany na jakimś forum civica ????

Stary..tam ludzie nie wiedzą jak żyją..a co dopiero jak odpowietrzyć samochód. Zadasz pytanie i prawie zero reakcji.. szał napletka :wallbash:

Opublikowano

Stary..tam ludzie nie wiedzą jak żyją..a co dopiero jak odpowietrzyć samochód. Zadasz pytanie i prawie zero reakcji.. szał napletka :wallbash:

Tam tak traktują "nowicjuszy" ???? prawie jak u nas :kox::polew: :polew:

Opublikowano

:decayed:

Poziek.. wpisałeś do profilu swoje drugie imie ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ludzie spinajcie poślady, codziennie po 10 pompek, mały truchcik, kilka sparingów i skok na bungee, żeby pokonac strach i wpisywać się na Paintball, bo nam ludzi potrzeba do skompletowania przynajmniej 10-14 os. grup

:evil::kox:

Opublikowano

Witam - Jestem tu nowy :decayed:

Opublikowano

Ay... GAy :decayed:

Opublikowano

Witam - Jestem tu nowy :decayed:

Przynieś krówkę, kilka brazylijskich dupeczek, bądź grzeczny i uprzejmy, a może będziemy Ci mówić "cześć" na spotach... :przebiegly:

Opublikowano

y :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam - Jestem tu nowy :decayed:

Przynieś krówkę, kilka brazylijskich dupeczek, bądź grzeczny i uprzejmy, a może będziemy Ci mówić "cześć" na spotach... :przebiegly:

za mało masz postów na liczniku żeby dostać odemnie miętusa ..a co dopiero krówkę :decayed:

Opublikowano

yyyyyy....

[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 09:13:27_________________________________________________Dzięks Chłopy za namiar pompkowy

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Dzięks Chłopy za namiar pompkowy

rozumiem, że dałeś poszalec swojej "pompce" Wiciu :decayed:

Opublikowano

A!

Odpowiedź na propozycję z przesłanego mi z Forum maila, brzmi: "Jestem zainteresowany"

Wysłałbym PW, tylko autor maila się nie podpisał i nie wiem do kogo mam pisać :D

Odezwij się via PW tajemniczy nieznajomy :naughty:

Opublikowano

Dzięks Chłopy za namiar pompkowy

rozumiem, że dałeś poszalec swojej "pompce" Wiciu :decayed:

Wiciu cyknął z rana 3 pompki i myśli że jest gość :decayed:

Opublikowano
  • Autor

powinno być Ajdahooooooooł :kox:

a tak w ogóle to :siema:

Opublikowano

witaj :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.