Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurfa... poszedlem do sklepu jak zwykle w srodku pracy - po jakies zarcie, a tu...

Drozdzowka z... nasieniem jablkowym :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 13:59_________________________________________________Panowie dzis o 19 się widzimy.. Do której zazwyczaj ktoś jest?? Bo niewiem czy na 19 sie wyrobie..

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Norbi!! Chwal sie drechowozem :kox:

ja już widziałem i jeździłem :kox: :kox:

nie ma lipy powiem wam tyle... :wink4:

Opublikowano

Norbi!! Chwal sie drechowozem :kox:

330xd ???

330D :wink4:

Opublikowano

:siema:

Pany będzie ktoś miał dzisiag vaga na spocie???

Tak - uderzaj do gościa ono - on dzisiaj ma dyżur z VAGiem :cool1: :gwizdanie: :kox:

Spoko, oniak ma zawsze lapka i chętnie służy pomocą. Wal do niego śmiało na spocie!

Opublikowano

:ssij:

to może dam sobie spokój z tym vagiem

a kto ma dyżur za tydzień?

Ja. Ale ja mam większy cennik niż Ono :decayed:

Opublikowano

Ja. Ale ja mam większy cennik niż Ono :decayed:

Ragga robi VAG-a jak mu sie zwali konia d*pą :kox:

Opublikowano

Ja. Ale ja mam większy cennik niż Ono :decayed:

Ragga robi VAG-a jak mu sie zwali konia d*pą :kox:

Gass or Ass :polew:

Opublikowano

no i waląca musi być płci przeciwnej :kox:

Opublikowano

Ja. Ale ja mam większy cennik niż Ono :decayed:

Ragga robi VAG-a jak mu sie zwali konia d*pą :kox:

hehehe przec**j :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja. Ale ja mam większy cennik niż Ono :decayed:

Ragga robi VAG-a jak mu sie zwali konia d*pą :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

j**any :D

Opublikowano

hehehe przec**j :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

j**any :D

no nie mówcie że tego hasła nie znaliście, TY RAGGA NIE ZNAŁEŚ ??? nie wierze....

A to znasz ?? : Ty mi zrobisz loda ,a ja cie za to wyrucham w du.pe :decayed:

Opublikowano

Poziek, Oniak ...coś dla Was mam nadzieję o Was w niedalekiej przyszlości a już dzisiaj możecie na spocie pokazać drift między filarami :kox:

Miło popatrzeć jak koleś ogarnia... szok :decayed:

Opublikowano

mozemy dzisiaj potrenowac przy filarach ale czyjas s :D

bo moj to by tylko dymu narobił :D już podobny filmik był ale z bmw 3 i na mieście.

Opublikowano

Ja. Ale ja mam większy cennik niż Ono :decayed:

słynna krówka? :cool1:

Ragga robi VAG-a jak mu sie zwali konia d*pą :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

słynna krówka? :cool1:

nie inaczej....jest taki ziomek, zwie się Lukas...ten to za krówkę byłby w stanie zrobić wszytko

Opublikowano

nie inaczej....jest taki ziomek, zwie się Lukas...ten to za krówkę byłby w stanie zrobić wszytko

wiecej niż Ragga ?? :naughty:

bry Panowie :hi:

Opublikowano

Jedni bry, drudzy yrb :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema ogruchi :hi::decayed: Dawno Waszych zakazanych nie widziałem :tongue4:

Dobrze,że jak zwykle byłem na spocie to se przypomniałem :kox:

Opublikowano

Siema ogruchi :hi::decayed: Dawno Waszych zakazanych nie widziałem :tongue4:

Dobrze,że jak zwykle byłem na spocie to se przypomniałem :kox:

:hi:

Norbiak , dawaj z nami na Paintball.. Nie jeden z przyjemnością by się na ciebie zaczaił w krzaczorach :evil:

Jakkolwiek to brzmi :polew: :polew: :polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.