Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

puk puk

ki ch***j ????

metalowy..

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aaale nudy , nic sie nie dzieje dziewczęta. Lukaszku bedziesz w niedziele na PB ???? :naughty: :naughty: :naughty:

Ciężko będzie, ale będę z Wami duchem - postaram się być na następnym i powtórzyć z Tobą taką samą rundkę jak ostatnio na końcu :naughty: :naughty: :naughty:

PASI :good:

Opublikowano

Hmm.. zapowiada sie obiecująco.. Tylko ciekawe kiedy to bedzie.. Chyba predzej pojedziemy na śląsk na PB

Opublikowano

Ostanie weekendy zupełnie mi odpadały - ciągle coś nawet nie mam czasu zająć się własnym autem i zrobić pełen autodetailing :kox:

Opublikowano

Ostanie weekendy zupełnie mi odpadały - ciągle coś nawet nie mam czasu zająć się własnym autem i zrobić pełen autodetailing :kox:

Wiem coś na ten temat..

Opublikowano

Passat 105 kuni .... 12,5 do setki ...150km/h max :decayed:

Opublikowano

Ciekawe czy obiżone opory toczenia = obniżone opory hamowania :)

Ale z tą mocą to i tak se nie poszaleje.

Dodatkowo śmieszy mnie to bo przecież jak one się zuzyją to niekoniecznie ktoś musi kupowac nowe w aso. Kupi se dembice i co? Ble motion ch*j strzeli :D

Opublikowano

Ta!, zamontowali im KERS, chociaż nie startowali w f1. :polew: A BMW się tylko pogrążyło z tym :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ta!, zamontowali im KERS, chociaż nie startowali w f1. :polew: A BMW się tylko pogrążyło z tym :polew: :polew: :polew:

Moze Kubica sobie to kupi.. :naughty:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 14:19_________________________________________________laski_tuning_hot_import_nights_1.jpg

crissy-moran-sandee-westgate-lamborghini-1.jpg

crissy-moran-sandee-westgate-lambo-3.jpg

carworldpl_16.jpg[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 14:44_________________________________________________PIXI uważaj na serducho :naughty:

laski_tuning_hot_import_nights_18.JPG

normal_tuning-girls-1401.jpg

laski_tuning_hot_import_nights_2.jpg

laski_tuning_hot_import_nights_20.jpg

laski_tuning_hot_import_nights_32.jpg

laski_tuning_hot_import_nights_38.jpg

[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 14:53_________________________________________________laski_tuning_hot_import_nights_9.jpg Ta mi sie podoba ;)

Opublikowano

Pany ja robie LOG OFF do poniedziałku. gdyby ktoś chciał sie poprzekomarzać to służe. 693-870-335 :kox:

Opublikowano

Pany ja robie LOG OFF do poniedziałku. gdyby ktoś chciał sie poprzekomarzać to służe. 693-870-335 :kox:

Moskal ale w niedziele jestes?

Opublikowano

Pany ja robie LOG OFF do poniedziałku. gdyby ktoś chciał sie poprzekomarzać to służe. 693-870-335 :kox:

Moskal ale w niedziele jestes?

oczywiście

Opublikowano

Pany ja robie LOG OFF do poniedziałku. gdyby ktoś chciał sie poprzekomarzać to służe. 693-870-335 :kox:

Moskal ale w niedziele jestes?

oczywiście

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

O... Oskar sie pojawił.. :hi:

Opublikowano

MoorPH dzęki za troskę miło mi ... a co do serducha to wszystko w porzo ale ciśnienie mi i tak podwyższyłeś ( dobrze,dobrze bo przez pogodę miałem za małe :polew: ) fotki super dawaj więcej ...

Trzecie zdjęcie jest :kox: :kox: dla takiego poślada dałbym sobie fure pomalować na oranż :polew:

Opublikowano

(...) dla takiego poślada dałbym sobie fure pomalować na oranż :polew:

Co prawda to prawda PIXI :good:

Opublikowano

(...) dla takiego poślada dałbym sobie fure pomalować na oranż :polew:

Co prawda to prawda PIXI :good:

Jak stary to nie znaczy że nie może :gwizdanie:

A tak to po za tym :bry: wszystkim

Opublikowano

Jak stary to nie znaczy że nie może :gwizdanie:

Nawet przez myśl mi to nie przeszło..

Pamiętaj mężczyźni są jak wino im starsi tym lepsi.. :decayed:

Opublikowano

Jak stary to nie znaczy że nie może :gwizdanie:

Nawet przez myśl mi to nie przeszło..

Pamiętaj mężczyźni są jak wino im starsi tym lepsi.. :decayed:

Ale żeś mi teraz zaplusował aż się :embarrassed: dzęki- co do reszty Kolegów to proszę bez podtekstów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.