Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DZieki Spanky

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiedziałem, że znowu przylazł, bo jakimś smrodem zaczęło zaciągać :kox::naughty::evil::kox::polew:

Opublikowano

Co możesz powiedzieć o oponiarzach w Komorowie na Żeromskiego...?

Sąsiad mi ich polecił, ale mam jakieś mieszane uczucia... :confused4:

Nie wiem.. Co ja z Komorowa jestem ? :cool1:

Nie znam tych oponiarzy w ogóle.. :wink4:

Nie znasz okolicy...?! :shocked::mysli:

W każdym razie byłem u nich i są godni polecenia :good:

Kupiłem 4 Michaliny Ivalo 205/55 R16 za 500 PLN - bieżnik ok. 6mm

762320101

W razie problemów, dostałem od nich gwarancję (rozruchową :polew: ) - jeśli przez kilka najbliższych dni coś złego będzie się działo z tymi oponami -> zwrot towaru & zwrot gotówki.

Jutro rano je zakładam i mam nadzieję, że temperatura nie podskoczy nagle do 20'C :mysli:

Opublikowano
  • Autor

kupiłeś te opony ze zdjęcia????

za 500zł :blink:

Opublikowano

kupiłeś te opony ze zdjęcia????

za 500zł :blink:

Nie, foto zapożyczyłem z netu...

Dzięki za czujność

Opublikowano
  • Autor

rozumiem że wiesz po czym te dziurki?

który rocznik opon? 6mm to takie se szczerze mówiąc :tongue4:

Opublikowano

rozumiem że wiesz po czym te dziurki?

Po Norwegii :wink4:

Opublikowano

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:shocked: Kolo jest lepszy niz TurboDymoMen!!! :shocked:

Opublikowano

Wiedziałem, że znowu przylazł, bo jakimś smrodem zaczęło zaciągać :kox::naughty::evil::kox::polew:

to wydobywajacy sie na moj widok smrod z Twoich gaci ... :polew:

Opublikowano

to wydobywajacy sie na moj widok smrod z Twoich gaci ... :polew:

Przecież nawet Ciebie i tej Twojej brzydkiej facjaty nie widzę więc to raczej mało prawdopodobne :kox:

Jak widać popuściłeś na samą myśl, że jak się odezwiesz to ja albo poziek odpiszemy i jak widać tak się stało :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

to wydobywajacy sie na moj widok smrod z Twoich gaci ... :polew:

zawsze jak ciebie widzę to jestem za aborcją :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

WTF? :blink:

Opublikowano

O w mordę, niezły gość :kox:

Opublikowano

:blink::polew:

Parę chwil temu zatrzymali Żonę panowie milicjanci..jak stała na światłach. Bo przyciemnione szyby z przodu...ku***a ludzie mają smołę na przodzie i jeżdżą.. :wallbash: ja mam taki lajt - ledwo co widac, że ściemniona.. Ale z racji tego, że jest w ciąży to nie zatrzymali dowodu :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

..ale za chwilę zatrzymali kolesia z Hidem :decayed:

Co za popierdolony kraj :evil:

Opublikowano

..ale za chwilę zatrzymali kolesia z Hidem :decayed:

co do tego to powinni równo czesać bo wieczorami i w nocy nie da się normalnie poruszać się po drogach :wallbash:
Opublikowano

Było biliardylion razy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.