Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powiedzcie mi czy jak zaloze na przod na zime opony kierunkowe (ultra grip) a na tyl jakies nie kierunkowe to bedzie bardzo zle?

A mi powiedzcie czy jak NIE ZAŁOŻĘ na zimę opon zimowych to samo Quattro mi wystarczy...?

:decayed:

:polew:

:polew:

:polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie chodzi o lepsze czy gorsze bo wszystkie sa nowe chodzi mi bardziej o to ze przod bedzie kierunkowy a tyl nie albo odwrotnie

Opublikowano

Kali, ja polecam Conti WinterContacty TS810, jezdzilem sezon temu i bylo git. Cichutko, na sniegu, mokrym i suchym rewelka. Scieraja sie wolno :)

Uzywa ich nawet on :good:

43662.jpg

Opublikowano

Lukas: Myślę, że czas na zmianę miejsca spocików. Bo we wtorek znowu będzie za późno.

I odpalmy Ankietę ! :naughty::evil:

Wybierzmy jakieś miejsce do którego da się o 19 dojechać bo do Arkadii obecnie 2h drogi z centrum :kox:

FORT WOLA :good:

Opublikowano

Dziewczęta czy ktoś z was nie wrzucał czasem jakiegoś namiaru na gościa montującego szyby samochodowe ?

Opublikowano

Dziewczęta czy ktoś z was nie wrzucał czasem jakiegoś namiaru na gościa montującego szyby samochodowe ?

MUSTI - jego zapytaj.

Czyżby fruwający kamień... :mysli:

Opublikowano

Dziewczęta czy ktoś z was nie wrzucał czasem jakiegoś namiaru na gościa montującego szyby samochodowe ?

Np. 505 583 800, 664 092 743. Pod domciem wkładają, ale bez rachunku ...

Opublikowano

Dziewczęta czy ktoś z was nie wrzucał czasem jakiegoś namiaru na gościa montującego szyby samochodowe ?

w Chotomowie (pod Warszawą, obok Legionowa) jest koles który zajmuje się szybami od lat, robi to naprawde dobrze, sporo znajomych tam było i polecali.

A po samym układzie bieznika, które byście wybrali?

1.

774252804

2.

765007859

3.

758940568

4.

758940547

Opublikowano

Na zimę zakładaj micheliny :good:

A mnie właśnie kamyk załatwił przednią szybę :disgust:

Opublikowano

1.

Opublikowano

Ktoś sobie życzy jeszcze jakieś inne lokalizacje to pisać bede dodawał :wink4:

Opublikowano

A po samym układzie bieznika, które byście wybrali?

Kali Slicki zakladaj[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 16:05_________________________________________________letallec wyprałes autko?

Opublikowano

letallec wyprałes autko?

:no: Brak czasu niestety.

Opublikowano

Dziewczęta czy ktoś z was nie wrzucał czasem jakiegoś namiaru na gościa montującego szyby samochodowe ?

POZIEK odezwij się na gadu lub PW to dam Ci namiar na szyby.

d0d9b613d3bcbb02med.jpg

Opublikowano

letallec wyprałes autko?

:no: Brak czasu niestety.

Do tamtego tematu dorzucilem kontakt znajomego który mi prał autko. Zrobil to b. ładnie zaplacilem 140zl

Opublikowano

Ktoś sobie życzy jeszcze jakieś inne lokalizacje to pisać bede dodawał :wink4:

TORWAR!!!!!!!!!!

Opublikowano

Sierpniowa jest fajna.. :gwizdanie:

b_august.jpg

A grudniowa to dla Raggusia

b_december.jpg[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 16:13_________________________________________________

Ktoś sobie życzy jeszcze jakieś inne lokalizacje to pisać bede dodawał :wink4:

TORWAR!!!!!!!!!!

Taa.. Bedziemy na spocie na łyżwach śmigać.. :decayed:

Opublikowano

Taa.. Bedziemy na spocie na łyżwach śmigać.. :decayed:

Przyniosę kije i krążek i ponapierdalamy w hokeya :evil:

Opublikowano

Nie można :evil:

15 o wiele ładniejsze to raz a dwa nie wpierd***laj sie na siłe bo możesz osiągnąc tylko gorszy efekt. jak ktos będzie chciał to zagłosuje. Ave!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.