Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moskal to do Twojego 1.6 :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moskal to do Twojego 1.6 :decayed:

ofkorz

Opublikowano

chłopaki z 1.8T czy ta pokrywa jest git ????

773496032.th.jpg

ładna, ile sobie winszuje za nią? :wink4:

:bry: wszystkim :decayed:

Opublikowano

Moskal to do Twojego 1.6 :decayed:

ofkorz

bedzie dobra :wink4:
Opublikowano

ja pierddddole ale zima

:quattro::good: ....

Ocho... Zaczyna się :polew: :polew:

Zazdrościsz...? :wink4:

Już Ci to kiedyś wyłożyłem :decayed::naughty:

Opublikowano

Co wykładałeś Parafinowi ? :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja pierddddole ale zima

:quattro::good:ale hamowanie :shocked:

Ciesz się z tego, że ruszasz bez uślizgu, ale nie za***rdalaj 140 km/h...

:wtf:

Opublikowano

ładna, ile sobie winszuje za nią? :wink4:

pytam czy bedzie pasować do AEB :evil:

Opublikowano

chłopaki z 1.8T czy ta pokrywa jest git ????

773496032.th.jpg

PARAF cieżko Ci odpowiedzieć ???? :kox:

Nie denerwuj się tak, bo ci żyłka na ku**sie pęknie !!!

Specjalnie dla ciebie założyłem czapkę i rękawiczki :cool1: i poszedłem zobaczyć do samochodu...

Do mojego APU będzie git :good: - davaj namiary na sprzedawcę, bo nie chce mi się szukać tego na allegro :naughty:

Opublikowano

ja pierddddole ale zima

:quattro::good: ....

Ocho... Zaczyna się :polew: :polew:

Zazdrościsz...? :wink4:

Już Ci to kiedyś wyłożyłem :decayed::naughty:

Wiedziałem, że zazdrościsz :tongue4:

Opublikowano

dobrze dobrze niech pada. Ma sie quattro to sie tego tak nie czuje :good:

Quattro to bajka :good:

Audi_quattro_logo.JPG

:punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:

nawet ESP nie interweniowało.

Quattro i ESP...? :mysli:

Ciekawe jak z tym sie jeździ...

W mojej 1,8T Q nie mam ESP i też daje radę... :good:

_________________________________________________

tylko żebyście się nie przejechali się z tym :quattro: :gwizdanie:

Święta prawda..

Zacznę nowy trend:

Ośka!! .. :drool: Mam ośkę :buhaha: Wowowow!! Łośka, Oooo przestał padać deszcz !! :yeah: Ośka !! "O" !!

O - jejej - O - jejej - Ośka !! ooooooooooo Ośka !!

:polew: :polew: :polew:

ja pie*** ale się uśmialem.. sam ze swojego żartu :polew:

Znowu się uśmiałem :polew: :polew: :polew:

E! Q! QUATTRO, kłatron, :quattro::polew:

A tak w ogóle to ksenon to jest za***isty !! Kurde, ma się ksenon ma się wypas.. Już się nie mogę doczekać aż się ściemni - i wtedy "K", ZENONY MOC !! ŚWIECIMY W DAL I ROBIMY JASNOŚĆ W MROKU !! Yeah :yeah:

Opublikowano

Siema wieśniaki :kox:

Paraf weź się ogarnij chłopie :naughty: :naughty: :naughty:

http://www.allegro.pl/item773496032_audi_a4_1_8_turbo_pokrywa_oslona_silnika.html

Sam się ogarnij :takiego: bo to moskal szuka pokrywy - admin a postów nie czyta... :wink4:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 09:26_________________________________________________Coś czuję, że będzie :ban:

i będę musiał sprzedać Audi

:dziura:

Opublikowano

Łukasz jest specyficzny człowiek...bana nie dostaniesz, ale magia może zadziałac :witch1:

Wynikiem może byc przewlekła sraczka..trwała opuchlizna jąder i wybraną chorobą weneryczną..albo co on se tam zamani :decayed:

Opublikowano

nie , mam przykręcaną z góry , taką jak ma Buba , czekam na jego opinie

[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 09:39_________________________________________________

Nie denerwuj się tak, bo ci żyłka na ku**sie pęknie !!!

jesli na ku**sie to nie "żyłka" tylko "ŻYŁA" :wink4:

Opublikowano

Łukasz jest specyficzny człowiek...bana nie dostaniesz, ale magia może zadziałac :witch1:

Wynikiem może byc przewlekła sraczka..trwała opuchlizna jąder i wybraną chorobą weneryczną..albo co on se tam zamani :decayed:

W takim razie ja poproszę przsadnie obrzydliwe bogactwo, harem i R8. :kox:

Łukasz liczę na Ciebie...[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 09:43_________________________________________________

jesli na ku**sie to nie "żyłka" tylko "ŻYŁA" :wink4:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

a tu jak zwykle nic poza jebaniem banialuków :decayed:

E tam. Bardzo rzeczowa dyskusja na temat :)

Grunt że Poznaniaków doganiamy :decayed:

Opublikowano

coś na rozgrzewkę

1:15 Ale ma laska ruchy :polew: :polew: Prawie kocie :naughty:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 09:54_________________________________________________d34eaa65d8.jpeg

Ach ten mały poziek :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.