Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no cóż ...zima tuz tuż, stalooFka siedzi - trzeba pomyśleć jakie kołpaczki w tym roku zakupić :decayed:

jak myślicie o tym megawypasie

785007529

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no cóż ...zima tuz tuż, stalooFka siedzi - trzeba pomyśleć jakie kołpaczki w tym roku zakupić :decayed:

jak myślicie o tym megawypasie

785007529

MEGA :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good::kox: :kox:

Opublikowano

Karwa Poziowy wiedziałem że mogę liczyć na Ciebie - BIORE !! :decayed:

Opublikowano

no cóż ...zima tuz tuż, stalooFka siedzi - trzeba pomyśleć jakie kołpaczki w tym roku zakupić :decayed:

jak myślicie o tym megawypasie

785007529

Tylko pamiętaj o trytytkach .... :decayed:

Opublikowano

Tylko pamiętaj o trytytkach .... :decayed

co Ty - trytytki są dla wieśniaków :decayed:

BTW : dla posiadaczy B6-ek ...wczoraj byłem w komisie obejrzeć passata i gadam z gościem ile teraz placa za A4 B6 - eee Paanie teraz to już stary model za b6 to góra 30-32 kpln można dostać :polew: :polew: :polew:

podczas gdy sam wystawiał granatową goliznę 2002 rok za 43,500 naprawioną przez leśnego kowala gdzieś w Biłgoraju :polew:

Opublikowano

po co kołpaki? jak już musza być stalówki to walnąc je na czarno i bez kołpaków. Mi się osobiście żadne nie widzą... chyba ze do matiza :polew:

Poziek ale rozumiem, ze dresik na pełnym wypasie? coś takiego:

dres7.gif

a opcja dla Pań podoba mi się szczególnie :naughty: :naughty: :naughty:

dres-welurowy-1.jpg

D_dres_kremowy_3_big.jpg

Opublikowano

Kali wiadomo :kox: :kox:

Opublikowano

no cóż ...zima tuz tuż, stalooFka siedzi - trzeba pomyśleć jakie kołpaczki w tym roku zakupić :decayed:

jak myślicie o tym megawypasie

785007529

Dawaj link do aukcji, bo też poszukuję jakiś fajnych plastików :>

Opublikowano

Karwa Poziowy wiedziałem że mogę liczyć na Ciebie - BIORE !! :decayed:

Bierz chłopie !! No chyba, że chcesz moje czarne z czerwonym LIPem :kox: :kox:

Mam w garażu...sentymentalnie je sobie zostawiłem ale jak tobie to bym oddał

Opublikowano

Na inaugurację Arkadii kupiłem sobie nowe Najko Dresy :decayed:

Opublikowano

Na inaugurację Arkadii kupiłem sobie nowe Najko Dresy :decayed:

poka

Opublikowano

Na inaugurację Arkadii kupiłem sobie nowe Najko Dresy :decayed:

Dobra to ja tez najkowe zakładam, i do tego ortalion najkowy :evil:

Opublikowano

Karwa Poziowy wiedziałem że mogę liczyć na Ciebie - BIORE !! :decayed:

Bierz chłopie !! No chyba, że chcesz moje czarne z czerwonym LIPem :kox: :kox:

Mam w garażu...sentymentalnie je sobie zostawiłem ale jak tobie to bym oddał

to dafaj na próbe wezme ... Andy mi da czarne trytytki - niewiem czemu ale ma ich całą mase w bagażniku :decayed:[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 14:29_________________________________________________

Na inaugurację Arkadii kupiłem sobie nowe Najko Dresy :decayed:

Dobra to ja tez najkowe zakładam, i do tego ortalion najkowy :evil:

to ja tez w dresie przyjade i pójdziemy na góre za***rdolić po zestawie w McD :polew:

dres zobowiązuje :lol1:

Opublikowano

Karwa Poziowy wiedziałem że mogę liczyć na Ciebie - BIORE !! :decayed:

Bierz chłopie !! No chyba, że chcesz moje czarne z czerwonym LIPem :kox: :kox:

Mam w garażu...sentymentalnie je sobie zostawiłem ale jak tobie to bym oddał

to dafaj na próbe wezme ... Andy mi da czarne trytytki - niewiem czemu ale ma ich całą mase w bagażniku :decayed:

dobra zabiere na spota...zabiere tez czarne trytyty...tylko przemyśl to...te kołpaki pamiętają czasy sprintów po modlińskiej, ćwiary na spalarni i cargo, upalania na torze...są wściekłe i oczekują takiego traktowania :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 14:31_________________________________________________

to ja tez w dresie przyjade i pójdziemy na góre za***rdolić po zestawie w McD :polew:

ffffpidzdę zjem i ja :kox:

Opublikowano

Andy mi da czarne trytytki - niewiem czemu ale ma ich całą mase w bagażniku :decayed:

Nie czarne a białe i nie da bo już mu się kończą :decayed:

Opublikowano

to i ja mam w dresie wpaść? robimy zbiorową akcje napadu na Mc i terroru arkadii? :polew: :polew:

Będziemy jak waszka G i jego ekipa. Pier**ole, sciągam kominiare :polew:

efjed3.jpg

a trytki białe tez mam. Za drobna opłatą moge uzyczyć kilka na nowe kołpaki. Ale trytki do zwrotu na wiosne bedą... :P [br]Dopisany: 20 Październik 2009, 14:42_________________________________________________aaaa i jeblem przy tym:

to się nazywa idealna praca :D

Opublikowano

A ja mam czarne :kox: :kox: :kox: Trytytka to podstawa w każdym moim samochodzie :kox: W evce też juz jest w kilku miejscach :decayed::naughty: :naughty:

Opublikowano

Siemanko :hi:Poziek szybka wymieniona ? :tongue4:

Opublikowano

A ja mam czarne :kox: :kox: :kox: Trytytka to podstawa w każdym moim samochodzie :kox: W evce też juz jest w kilku miejscach :decayed::naughty: :naughty:

To przyczepiania bukietów ślubnych jak znalazł :naughty::kox:

Opublikowano

Siemanko :hi:Poziek szybka wymieniona ? :tongue4:

nie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.