Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lodołamacz, a nie człowiek śniegu :kox::nabijasie: Ale zapierodlił na dyńkę :polew:

Ale na tym strychu to już atkiej imprezowej miny nie miał jak mu d*pa zmarzła, jakiś taki pokrzywiony chodził :polew: Dobrze, że Łukasz Ci wcześniej przywiązał żyłkę do stopy, to łatwo Cię było znaleźć.. :P:decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemanko ogry niemyte :hi:

Paweł ramek nie mam jeszcze.

A Poziek widze człowiek wszechstronnie uzdolniony o bogatej palecie mozliwości :polew:

3h5ed1ivi6-jennifer-ellison-circus-photoshoot-3.jpg

Opublikowano

siemanko ogry niemyte :hi:

nie mierz wszystkich swoją miara :cool1:
Opublikowano

3h5ed1ivi6-jennifer-ellison-circus-photoshoot-3.jpg

Ale Ty perwers jesteś.. :naughty:

Opublikowano

Niezła sucz :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Niezła sucz :kox: :kox: :kox: :kox:

Ale młodziutka.. JEszcze pewnie nie wie do czego chu* służy..

Opublikowano

W Pile? Bez sensu.

Nie, w BT.

BlueTooth? bez sensu.

Opublikowano

W Pile? Bez sensu.

Nie, w BT.

BlueTooth? bez sensu.

Od tego jest AndyN :polew:

Opublikowano

Witam Wszystkich :hi:

Opublikowano

Witam Wszystkich :hi:

Siema, wpadaj na spota. Będzie boberek. zVAGuje Ci auto :decayed:

Opublikowano

W Pile? Bez sensu.

Nie, w BT.

BlueTooth? bez sensu.

Od tego jest AndyN :polew:

AndyN - bez sensu.

Opublikowano
  • Autor

Witam Wszystkich :hi:

Siema, wpadaj na spota. Będzie boberek. zVAGuje Ci auto :decayed:

kolega jeździ na spoty regularnie :tongue4:

dawno Cię nie było po prostu

Opublikowano

nie mierz wszystkich swoją miara

a myslałem ze wszyscy jestesmy rowni :P

3h5ed1ivi6-jennifer-ellison-circus-photoshoot-3.jpg

Ale Ty perwers jesteś.. :naughty:

wiem co dobre. Aczkolwiek wole czarne ale ta mnie szczególnie urzekła.

Siema, wpadaj na spota. Będzie boberek. zVAGuje Ci auto

a Ty się kiedy pojawisz?

Opublikowano

:siema: ciapaki

:naughty:

bom09_347.jpg

Dobra :naughty: :naughty:

lubię śnieg :decayed:

O smaku pomarańczy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Poziek zadzwoń do mnie..muszę Cię up***dolic lufę przez telefon ! :doh1: :decayed:

Opublikowano

a Ty się kiedy pojawisz?

Będę dzisiaj jak co tydzień :decayed:

Opublikowano

BlueTooth? bez sensu.

Nie, BluTacz.

Opublikowano

a Ty się kiedy pojawisz?

Będę dzisiaj jak co tydzień :decayed:

.....w domu :decayed:

Nie, BluTacz.

BluTacz-ka

26276798_1.jpg

Opublikowano

a Ty się kiedy pojawisz?

Będę dzisiaj jak co tydzień :decayed:

Ja też się waham czy przyjechać...może założę dresiki i wpadnę na chwilkę...ale nie wiem :naughty: Szkoda mi będzie tak wcześnie opuszczać Torwar :decayed:

Opublikowano

a Ty się kiedy pojawisz?

Będę dzisiaj jak co tydzień :decayed:

Ja też się waham czy przyjechać...może założę dresiki i wpadnę na chwilkę...ale nie wiem :naughty: Szkoda mi będzie tak wcześnie opuszczać Torwar :decayed:

Dresik? A zdejmowałeś go kiedykolwiek? :no:

Opublikowano

Dresik? A zdejmowałeś go kiedykolwiek? :no:

tak :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.