Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Lookier ostatnio dawal mi namiary na goscia ktory reza xenon w przeciwmglowych, pewnie w pozycji tez da rade tylko za jaka kase :rolleyes:

rozumiem ze nie wiesz za jaka reza w przeciwmgielnych .... :question:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cos kolo 400zł z czego co pamietam :rolleyes:

Opublikowano
cos kolo 400zł z czego co pamietam :rolleyes:

hmmmm trzeba to przemyslec ..... :twisted:

moze hurtowo bedzie taniej .... :question: ... :wink:

Opublikowano

ja bym sie pisal trzeba gadac z Lookierem on tam ma karte stalego klienta :cool:

Opublikowano
ja bym sie pisal trzeba gadac z Lookierem on tam ma karte stalego klienta :cool:

ciezko ostatnio sie z nim skontaktowac .... :rolleyes:

pogadaj na szkoleniu ... :wink:

Opublikowano

TAK JEST :biggrin:

Wit obiecales ze sie rozkreci na noc i co nikogo nie ma :eek:

Opublikowano

50 zeta za postojówki :eek: 400 za wyrezane w przeciwmgielnych :eek:

No, nie. Aż tak bardzo to mój Helmut nie zasłużył :rotfl: .

Wit obiecales ze sie rozkreci na noc i co nikogo nie ma

No, musi być myliłem się/klamałem. A! Żółw do mnie dzwonił.Umówiliśmy się, że zgarniemy go jutro spod Blue, bo to chyba po drodze. Lukas, jak z Tobą?W jakim rejonie pracujesz?Da radę Cię odebrać, czy dotrzesz w okolice Centrum?

Opublikowano

Mnie kiedyś w golfie wq te żółte postojowe to je posmarowałem niebieskim silokonem i była malina na maxa :P

Opublikowano
Mnie kiedyś w golfie wq te żółte postojowe to je posmarowałem niebieskim silokonem i była malina na maxa :P

spadłem z krzesła .... :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano
Lukas, jak z Tobą?W jakim rejonie pracujesz?

wiesz mieszkam kolo zoo pracuje kolo zoo i sie ucze na tej samej ulicy :cool:

Da radę Cię odebrać, czy dotrzesz w okolice Centrum?

bede musial sie przeprosic z komunikacja miejska i podjade do centrum bedzie szybciej :wink:

Opublikowano
Lukas, jak z Tobą?W jakim rejonie pracujesz?

wiesz mieszkam kolo zoo pracuje kolo zoo i sie ucze na tej samej ulicy

to prawie jakbys mieszkal w ZOO ... :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano
to prawie jakbys mieszkal w ZOO

to prawie to jakies 200 metrow od wybiegu z Zyrafami zapraszam na darmowe ogladanie z balkonu ciekaw jestem ilu klubowiczow ma takie widoki :eek: :rotfl::rotfl:

posmarowałem niebieskim silokonem

ono szukaj tego silikonu i bedziemy rezac we wtorek :biggrin:

Opublikowano
to prawie jakbys mieszkal w ZOO

to prawie to jakies 200 metrow od wybiegu z Zyrafami

to jak sie wychylisz przez balkon to mozesz je karmic .... :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano
posmarowałem niebieskim silokonem

Ja pikole. A wyście chcieli 400 zeta w błoto wyrzucić.

No, polewam.

Opublikowano

No sie śmiejcie ale naprawde za***iście to działało :D

Opublikowano
No sie śmiejcie ale naprawde za***iście to działało :D

ty sie nie smiej tylko przywoz we wtroek ten silikon ..... :twisted:

Opublikowano

Wspomnienia z imprezy

:biggrin: dscn3241lm2.th.jpg

Opublikowano
Wspomnienia z imprezy

:biggrin: Obrazek

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

Wit .... hyhyhyhyhy

Opublikowano

Ales fotke wybrał.

He he he. Zazwyczaj unikam występowania na zdjątkach, bo jak już mnie złapią, to zawsze wyjdę jak po*ebany.

Lookier widać też się całkiem nieźle bawił :biggrin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.