Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a ja sie nie wypowiem bo nie widzialem

zapraszam na spota a nie siedzisz w domu juz masz blisko bo to Torwar :wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

qr** znowu mi xenon miga , co za syf. Coś nie halo z tym gównem bo już 2 raz sie jebie

Opublikowano
aż się wzruszyłem
zawsze szukasz dziury w całym ... wypowiadając się nie widząc nawet auta?
Opublikowano
qr** znowu mi xenon miga ,

ale znowu ten sam :question:

Opublikowano
za moim B5 tez sie ludziska ogladaja i ma 12 lat, jest warte 20 tys a nie ponad 60
czli tym razem za dużo wydane nie za mało, pomyśl jakie masz zdanie bo mocno coś one zabujane :rotfl:
Opublikowano
Superowo ze T-żółw jadzie ... się ucieszy

Rozumiem, że wujek Norbi się ucieszy :biggrin:

adamooo napisał/a:

Ja nie robiłem ani jednego zdjęcia fury Lukasa więc hamujta bajere

tu chodzi o zdjecia z aukcji te co podales

różowy hamuje bajere i suty...nie Ty robiłeś ale Ty wkleiłeś i te foty były bleeee :evil:

oniak może chce sprzedac pażdiocha :question::lol: ..tak sie psuje jakoś nieładnie...przeżyłbym, że to traktor..nikomu nie pucowałbym się :rotfl:

Opublikowano
zawsze szukasz dziury w całym ... wypowiadając się nie widząc nawet auta?

czy ja sie wypowiadam?

czli tym razem za dużo wydane nie za mało, pomyśl jakie masz zdanie bo mocno coś one zabujane

mysle ze warte swoich pieniedzy i kupione z glowa a nie na łapu capu ;)

Opublikowano
ale znowu ten sam :question:

Wymienili na GW żarówki i znowu to samo sie dzieje hmmm

PS. Tak z innej beczki .U mnie na ulicy stoi mały fiacik z za***iście dużym spojlerem z rygipsu , wiecie jak sie ludzie oglądają ? Myśle że stosunek lansu do ceny jest zachowany idealnie :D Jak myślisz Kuniak ?

Opublikowano
Wymienili na GW żarówki i znowu to samo sie dzieje hmmm

no ale wtedy to byla niby wada zarowki, wadliwa partia to teraz co :question:

Opublikowano

Oniak, dalej nie mozesz tego kaszlaka sprzedac?? :rotfl: Ze sie ogladaja to nie znaczy ze im sie podoba...

[ Dodano: 14-03-2007, 22:45 ]

no ale wtedy to byla niby wada zarowki, wadliwa partia to teraz co

starzeje sie ta B7 :wink: Nie wiecie ze im nowsze, tym bardziej wadliwe?

Opublikowano
Nie wiecie ze im nowsze, tym bardziej wadliwe?

No masz racje teraz kupie sobie Audi 100 hyhyhy

no ale wtedy to byla niby wada zarowki, wadliwa partia to teraz co :question:

No a teraz wymienią całe lampy :D koks :P

Opublikowano
No a teraz wymienią całe lampy :D koks hyhyhy

no tak nie ma to jak GW i "Lookier serwis" :biggrin:

Opublikowano

jest wielką niewiadomą czy pojade niestety bo mam egzam w poniedziałek... a jak pojadę to wracam w sobote rano :wink:

Opublikowano
jest wielką niewiadomą czy pojade niestety bo mam egzam w poniedziałek.

chłopie ja muszę iść do pracy w sobote a ty mi tu o poniedziałku wyskakujesz :eek: :evil:

wujku poziek daj spokój :wink:

Opublikowano

wujek poziek dał właśnie spokój.... :twisted: :bicz:

Opublikowano

Nooooo kurde, w koncu jestem.

Widzę, że sporo się działo od wczoraj na forum. Propozycje są dwie - wyjeżdzamy w piątek po opuszczeniu fabryk, jedziemy na miejsce, rozpalamy grille i pijemy wóde zakąszając ciepłą kiełbą.

Wersja druga - wyjeżdżamy j.w. ale po dotarciu na miejsce grzejemy wódę, zakąszając zimną kiełbą, ruszamy na sztachetbal i wracamy na lokal o jakiejś tam porze. Padały pytania o nocleg. U mnie na działce jest dom z czterema sypialniami. W każdej z nich swobodnie wyśpią się 2 osoby, tak więc nie zabieramy sprzętów typu śpiwór czy inne takie. Pościeli mam dużo, dla każdego wystarczy. Proponuję spotkać się gdzieś koło 18 i rozpocząć wojaże.

[ Dodano: 14-03-2007, 23:43 ]

No a teraz wymienią całe lampy

a gdzie, a gdzie?? :wink:

Opublikowano
a gdzie, a gdzie?? :wink:

Chyba pojade do Powsina bo tam mi już raz to wymieniali , i będe darł ostro ryja. A jak nie to do ciebie :)

Opublikowano
Nooooo kurde, w koncu jestem.

no nareszcie jakies konkrety

a Kris jutro przyjedzie :question::rotfl: adas wyslales zaproszenie

Opublikowano
Proponuję spotkać się gdzieś koło 18 i rozpocząć wojaże.

Od tego zacznijmy.

po dotarciu na miejsce grzejemy wódę

i ta opcja jest wspólna dla obydwu rozwiązań.

Reszta do ustalenia w trakcie.

Widziałem dzisiaj głównego szkoleniowca jak pomykał (a właściwie stał na światłach koło ZOO) - poważnie wygląda w garniaku i tej bryce :biggrin:

Opublikowano

wiesz no.... pozycja zobowiazuje. W koncu to salon VAG a nie FSO ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.