Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hejj ejjj panowie i panie zapraszam na spocik w czerwinsku http://www.a4-klub.pl/smf/all_spocik_w_czerwinsku-t124051.0.html z wawy jest to ok 50 km nawt nie cale

to Ty do nas przybywaj :cool1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema: cipciusie :decayed:
Opublikowano

:siema: cipciusie :decayed:

:siema: broszko :decayed: .... Zrobiłeś furmankę :mysli:

Opublikowano

:siema: cipciusie :decayed:

:siema: broszko :decayed: .... Zrobiłeś furmankę :mysli:

siur siur :decayed: ciezko bylo ale sie udalo, teraz sie boje jezdzic zeby znowu nie odpadlo :(

Opublikowano

A co ma odpaść :confused4: jak zrobiłeś :gwizdanie:

Opublikowano

ogień ogień :przebiegly::dance2::witch1:

Opublikowano

A co ma odpaść :confused4: jak zrobiłeś :gwizdanie:

nie wiem, poprostu w strachu zyje teraz i na tabletkach jestem :decayed:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 22:40_________________________________________________

ogień ogień :przebiegly::dance2::witch1:

zielone bylo?? :mysli::przebiegly:

Opublikowano

ogień ogień :przebiegly::dance2::witch1:

:blink: co tam sąsiad

Buba widzisz sąsiad zielone zapodał i nic nie pęka .... strzel kielicha i będzie git , a tak na poważnie - czym się martwisz ....jak wymieniłeś - naprawiłeś to co może się stać

Opublikowano

ogień ogień :przebiegly::dance2::witch1:

:blink: co tam sąsiad

poupalałem na mieście audiolę przed chwilą i zadowolony - w końcu normalne opony :decayed::naughty::paker:

Opublikowano

ogień ogień :przebiegly::dance2::witch1:

:blink: co tam sąsiad

poupalałem na mieście audiolę przed chwilą i zadowolony - w końcu normalne opony :decayed::naughty::paker:

Zmieniłeś na letnie :mysli: czy zapodałeś nówki :kox:

Opublikowano

cholera wie od czego sie wysralo i dlatego nie wiem co jest grane, sa dwie koncepcje ale ciezko powiedziec dlaczego sie rozleciala i czy za chwile znowu sie nie rozleci jak bede gdzies w trasie...

Opublikowano

Zmieniłeś na letnie :mysli:czy zapodałeś nówki :naughty:

Letnie - Toyo T1R 225/40R18 :radocha:

Opublikowano

Zmieniłeś na letnie :mysli:czy zapodałeś nówki :naughty:

Letnie - Toyo T1R 225/40R18 :radocha:

No no muszę Cię namierzyć na naszych rewirach i oblukać - grubo 18 , jak wrażenia z jazdy ( nie trzeba będzie co tydzień do stomatologa biegać :naughty: ) :cool1:

Opublikowano

Zmieniłeś na letnie :mysli:czy zapodałeś nówki :naughty:

Letnie - Toyo T1R 225/40R18 :radocha:

ladnie kleja :kox::naughty:

Opublikowano

cholera wie od czego sie wysralo i dlatego nie wiem co jest grane, sa dwie koncepcje ale ciezko powiedziec dlaczego sie rozleciala i czy za chwile znowu sie nie rozleci jak bede gdzies w trasie...

czemu.... nie ufasz wymianie :mysli:

Opublikowano

Zmieniłeś na letnie :mysli:czy zapodałeś nówki :naughty:

Letnie - Toyo T1R 225/40R18 :radocha:

No no muszę Cię namierzyć na naszych rewirach i oblukać - grubo 18 , jak wrażenia z jazdy ( nie trzeba będzie co tydzień do stomatologa biegać :naughty: ) :cool1:

Przyzwyczajony jestem - na 18" 3 sezon już :kox:

Może uda mi się wybrać na najbliższego spota w końcu - daaaaawno nie byłem.

Opublikowano

cholera wie od czego sie wysralo i dlatego nie wiem co jest grane, sa dwie koncepcje ale ciezko powiedziec dlaczego sie rozleciala i czy za chwile znowu sie nie rozleci jak bede gdzies w trasie...

czemu.... nie ufasz wymianie :mysli:

ufam bo sam robilem a prawdopodobnie sie wysrala po tym jak mi mechanicy wymieniali oslone przegubu i zle przegub wsadzili :wallbash:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 22:55_________________________________________________

Zmieniłeś na letnie :mysli:czy zapodałeś nówki :naughty:

Letnie - Toyo T1R 225/40R18 :radocha:

No no muszę Cię namierzyć na naszych rewirach i oblukać - grubo 18 , jak wrażenia z jazdy ( nie trzeba będzie co tydzień do stomatologa biegać :naughty: ) :cool1:

Przyzwyczajony jestem - na 18" 3 sezon już :kox:

Może uda mi się wybrać na najbliższego spota w końcu - daaaaawno nie byłem.

nie masz czego zalowac, ciagle te same geby :decayed:

Opublikowano

Buba nie buntuj mi sąsiada :bicz3: a co do Twoich problemów to moje zdanie jest takie - skoro Sam wymieniłeś to nic się nie ma prawa stać ( Sobie to Ty ufasz ) .... :good:

Bajk dawaj , dawaj na spota bo dawno nie byłeś :thumbdown: - opuszczasz się sąsiedzie :wink4:

Opublikowano

No nic - idę stąd.. do jutra :tongue4:

Opublikowano

No nic - idę stąd.. do jutra :tongue4:

Nara sąsiad :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.