Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powiedzcie mi - bo generalnie nie moge uwierzyc

Jakie NORMALNE panstwo wysyla TYLE waznych osobistosci 1dnym samolotem ? :wallbash::shocked: - No przeciez zabraklo tam jeszcze doslownie paru osob i bylaby kompletna czystka. :blink:

Pomijam fakt ze samolot sie rozbil i wszyscy zgineli (to tragedia - fakt) ale taki samolot jest idealnym celem dla zamachowcow.

Wg mnie zadne panstwo by sobie nie pozwolilo na taki rozwoj rzeczy.

Opublikowano

Wiesz jak by Media huczały, jak by polecieli kilkoma samolotami .... Ale nie uważam, że nie masz racji :notworthy:

Opublikowano

Media mediami. Ale tu chodzi o bezpieczenstwo (ze tak powiem) calego kraju.

Media moglyby huczec ale w momencie jakby kazdy lecial wlasnym (specjalnie wyczarterowanym na ta okazje) samolotem.

Moim zdanie byloby uzasadnione gdyby wyczarterowno jeszcze 3 czy 4 samoloty.

Teraz zacznie sie szalenstwo u nas i nie powiem ze dla niektorych organizacji (terrorystycznych) moze byc to impuls do dzialania. Na szczescie nie jestesmy jakas potega i nie jestesmy tak bardzo na celowniku.

Co do szalenstwa - proponuje sprawdzic kurs euro (miedzybankowy) - jeden z przykladow

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

bry

Opublikowano

bry

wow :blink:

Opublikowano

bry

raczej yrb

Opublikowano

Siema dziewczęta :hi:

Nosferski jak na uczelni ???

Ja se siedze i sącze Tyskie o temperaturze około 6-7 st. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Wiesz jak by Media huczały, jak by polecieli kilkoma samolotami

po raz pierwszy musze struchowi przyznać racje :good:

gdyby polecieli kilkoma samolotami i któryś by sie rozbił byłoby git , gdyby wszystkie doleciały , to jutro Fakt/SuperExpress itp. miałyby niezłą pozywke , notowania Kaczyńskiego w wyścigu do fotela Prezydenta na drugą kadencje drastycznie by zmalały

bry

wow :blink:

Krzyniek "Reaktywacja" :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

BTW dobrze ze mam full pakiet w Cyfrze bo bym och*jał z różnorodności ramówek poszczególnych kanałów :thumbdown:

Canal i HBO rządzi :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Moskal, możesz też zapodać TV Puls :good:

Leci teraz jakiś film kostiumowy :kox:

Opublikowano

Moskal, możesz też zapodać TV Puls :good:

Leci teraz jakiś film kostiumowy :kox:

dobra odskocznia od rzeczywistosci :decayed:

Opublikowano

notowania Kaczyńskiego w wyścigu do fotela Prezydenta na drugą kadencje drastycznie by zmalały

Nooooooo - bo teraz jest duzo lepiej ... - Ja juz pomijam Pare prezydencka ale reszta ludu ktora byla w tym samolocie byla naprawde znaczaca dla naszego narodu.

Moze ktos wknocu zrozumie ze na bezpieczenstwie nie mozna oszczedzac...

Opublikowano

:hi:

Nosferski jak na uczelni ???

A spoko, spoko - dałem radę :)

Zjadłbym coś :disgust:

Opublikowano

hehe pierwszy :kox:

Opublikowano

siema bydlaki :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema: z rana jak śmietana :gwizdanie:

Wiesz jak by Media huczały, jak by polecieli kilkoma samolotami

po raz pierwszy musze struchowi przyznać racje :good:

:blink: Moskal młodzieńcze ....zgadzasz się ze mną ..... a to ci niespodzianka :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:blink: Moskal młodzieńcze ....zgadzasz się ze mną ..... a to ci niespodzianka :polew:

nie przyzwyczjaj sie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:blink: Moskal młodzieńcze ....zgadzasz się ze mną ..... a to ci niespodzianka :polew:

nie przyzwyczjaj sie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nie śmiał bym .... mój Panie :naughty::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.