Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będziemy się ogrzewać przy turbinach :cool1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co tu taka cisza?

Opublikowano

co tu taka cisza?

Przed burzą.

Chyba nas przepiździ w tej promce dzisiaj...

Opublikowano

bedziem sie grzac :gwizdanie:

Opublikowano

Wezmę bejzbola :baseball: i zaraz będzie ciepło :polew:

Dziń Dydry :hi:

....czy Wy przypadkiem nie przesadzacie że ( piździ) :mysli:

Opublikowano

myslisz ze ktos sie przestraszy Ciebie z palka :decayed:

:naughty: :naughty:

Opublikowano

myslisz ze ktos sie przestraszy Ciebie z palka :decayed:

:naughty: :naughty:

Nie mam zamiaru straszyć :cool1: ... tylko chce Was rozgrzać - bo mówicie że wam ZIMNO będzie ....

A co do strachu :mysli: hmmmmm ja i tak jestem postrachem młodzieży ( starość ) nawet bez pałki :polew: :polew: :polew:

ZBOWiD rządzi :kox:

Opublikowano
  • Autor

ZBOWiD rządzi :kox:

:bag:

_________________________________________________

ma ktoś może dystanse zmieniające rozstaw śrub z 5x100 na 5x112 :?: potrzebuję na chwilkę bo muszę coś sprawdzić :decayed:

Opublikowano

kufa jeszcze musze siedziec na informatyce w h*j do 20 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

kufa jeszcze musze siedziec na informatyce w h*j do 20 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ja w robocie zalegam do co najmniej 23 :thumbdown:

Opublikowano

Pany ... Promka ?? wypiz*owo

może Arkadia jeszcze raz dzisiaj ?

Opublikowano

Pany ... Promka ?? wypiz*owo

może Arkadia jeszcze raz dzisiaj ?

dlaczego nie jestes czerwony :mysli:

Opublikowano

Pany ... Promka ?? wypiz*owo

może Arkadia jeszcze raz dzisiaj ?

no właśnie? dlaczego nie jestes różowy?

Opublikowano

Całkiem spoko dzisiaj spocik :kox:

Opublikowano

Całkiem spoko dzisiaj spocik :kox:

Dzięki za pokazanie co furka potrafi :good:

Co sądzicie o takiej furce?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11418788

Pixi dojechałeś do domu?

Opublikowano

Całkiem spoko dzisiaj spocik :kox:

Dzięki za pokazanie co furka potrafi :good:

Co sądzicie o takiej furce?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11418788

Dobry przebieg w dobrej cenie - wyrezać s-line'a zewnętrznego, gwint + dobra fela i można jeździć :decayed:

Opublikowano

Całkiem spoko dzisiaj spocik :kox:

Dzięki za pokazanie co furka potrafi :good:

Co sądzicie o takiej furce?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11418788

Dobry przebieg w dobrej cenie - wyrezać s-line'a zewnętrznego, gwint + dobra fela i można jeździć :decayed:

Ta, i będziemy jak bliźniacy :polew:

No ten przebieg malutki, i rok też w miarę dobry.

Opublikowano

Całkiem spoko dzisiaj spocik :kox:

eee kicha , jak zawsze.

Opublikowano

Całkiem spoko dzisiaj spocik :kox:

Dzięki za pokazanie co furka potrafi :good:

Co sądzicie o takiej furce?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11418788

Pixi dojechałeś do domu?

"pierwszy właściciel, bezwypadkowy, serwisowany w ASO" te słowa chyba każdy handlarz recytuję nawet przez sen :naughty: Furka :good:

Opublikowano

Tylko coś brakuję mi, serwisowana w Aso!, sprowadzona ze stanów, ciekawe czy nie popowodziowa :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.