Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ze sprawdzeniem historii samochodu w USA nie powinno być problemu :cool1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano

yep

Opublikowano

Całkiem spoko dzisiaj spocik :kox:

W życiu nie widziałem na raz tyle fur :kox: :kox: :kox: a i śmietanka zacna :naughty:

Całkiem spoko dzisiaj spocik :kox:

Dzięki za pokazanie co furka potrafi :good:

Co sądzicie o takiej furce?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11418788

Pixi dojechałeś do domu?

No po takiej porcji Vag-a to śmigał aż milo :good: ...wszycho ok chyba mi kucy dołożyłeś :naughty::polew: bo dodatkowo szyba się otwiera w czasie ostrego przyspieszania ( dodatkowe chłodzenie ) :decayed:

Fura :good: tylko dziwi mnie te coś przy drążku zmiany biegów - zabezpieczenie :mysli::polew:

Całkiem spoko dzisiaj spocik :kox:

eee kicha , jak zawsze.

Oniak Kto Tobie dogodzi :wallbash: chyba jakaś blondyna :kox:

[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 00:30_________________________________________________Bajk sąsiedzie trafiłeś do domu w gąszczu moich spalin .... :gwizdanie: , ale ta Twoja fura zapierd**a :notworthy:

Opublikowano

niedźwiadek

Opublikowano

niedźwiadek

o co kaman :mysli:

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

Bajk sąsiedzie trafiłeś do domu w gąszczu moich spalin .... :gwizdanie: , ale ta Twoja fura zapierd**a :notworthy:

tym razem trochę przydymiłeś :kox:

e tam - nie jedzie jeszcze - może niedługo jak wpadnie trochę kasy dodatkowej to zacznie :rolleyes:

Opublikowano

:hi:

nie wywiało was wczoraj, ja to juz nie mialem sily sie ruszyc po zajeciach a jeszcze tak wiatrem piz*zilo :confused4:

Opublikowano

Trochę piździło, ale bez tragedii :gwizdanie:

Opublikowano

Emocje były, szczególnie że wczoraj był 13 :kox:

Opublikowano

niedźwiadek

o co kaman :mysli:

blokada skrzyni biegów

Opublikowano

niedźwiadek

o co kaman :mysli:

blokada skrzyni biegów

?

Opublikowano

niedźwiadek

o co kaman :mysli:

blokada skrzyni biegów

Zmień dealera!!!

Opublikowano
Oniak Kto Tobie dogodzi wallbash chyba jakaś blondyna kox

żartowałem karwa :wink4:

Emocje były, szczególnie że wczoraj był 13 :kox:

Ty sie już Vagiem lepiej nie baw :polew:

Opublikowano

CAN Commander w rękach Italiano - strach na spocie :lol1:

Dobrze, że u mnie nie zadziałał :polew:

Opublikowano

A co się stało? :mysli:

Opublikowano

Siemano Cycuchy :decayed:

Który tam najlepiej vaga ogarnia bo muszę rower do sezonu przygotować. :polew: :polew:

Opublikowano

Całkiem spoko dzisiaj spocik :kox:

eee kicha , jak zawsze.

dokładnie - szkoda kurva czasu ...nawet klocem nie zaleciało

Italiano - kupuj, jak nie to ja wezme http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12563662 :good:

Opublikowano

Siemano Cycuchy :decayed:

Który tam najlepiej vaga ogarnia bo muszę rower do sezonu przygotować. :polew: :polew:

Adriano Italiano ma profi sprzęt. Nawet szyby ci zakoduje :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.