Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:

:siema: brzydalu :tongue4:

o której kondonie idziesz do roboty ?? bo zaraz wyrywam z małą na miasto , możema sie spiknąć :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o której kondonie idziesz do roboty ?? bo zaraz wyrywam z małą na miasto , możema sie spiknąć :wink4

Wróciłem już to jak coś to dzwoń bo na podwórku będę działać przy parchu :gwizdanie:

Opublikowano

Wróciłem już to jak coś to dzwoń bo na podwórku będę działać przy parchu :gwizdanie:

to zajde , tylko kozy i gesi zagoń na podwórko żeby sie Majka nie wystrraszyła

Opublikowano

Wróciłem już to jak coś to dzwoń bo na podwórku będę działać przy parchu :gwizdanie:

to zajde , tylko kozy i gesi zagoń na podwórko żeby sie Majka nie wystrraszyła

Spoko wypuszczę Szarika :wink4:

Opublikowano

Jest jakaś Akcja ? :naughty:

Opublikowano

Jest jakaś Akcja ? :naughty:

tak , musti 3 miesiąc próbuje odpalić strucla , liczy że dzisiaj w tym wyjątkowym dniu "wigilii wiemy czego" w końcu auto przemówi... tfu zaklekocze :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dzisiaj Musti ma święto HANUKA ? :kox:

ło kuwa.. czapeczkę pewnie odświętną założy :tongue4:

Opublikowano

:bry:

:kox:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 10:46_________________________________________________czy jutro gielda na slomczynie to bedzie otwarta?

Opublikowano

W Poznaniu chyba na pewno jest. Mój ulubiony sprzedawca tam jedzie jutro. Co za wk***ia.jacy człowiek.

Opublikowano

W Poznaniu chyba na pewno jest. Mój ulubiony sprzedawca tam jedzie jutro. Co za wk***ia.jacy człowiek.

zachorowales na TFSI? :naughty:

Opublikowano

Ta, nawet znalazłem. Ale gościu jakiś porypany jest strasznie. Raz mówi ze sprzedaje, potem kolega dzwoni, mówi że nieaktualne, ja znowu dzwonie i mówi żebym przyjechał ją kupić. Chce numer vin, a on że nie będzie tego podawał i jutro jedzie z nim na giełdę. Nie wiem skąd się biorą tacy kosmici.

Opublikowano

Ta, nawet znalazłem. Ale gościu jakiś porypany jest strasznie. Raz mówi ze sprzedaje, potem kolega dzwoni, mówi że nieaktualne, ja znowu dzwonie i mówi żebym przyjechał ją kupić. Chce numer vin, a on że nie będzie tego podawał i jutro jedzie z nim na giełdę. Nie wiem skąd się biorą tacy kosmici.

olej typa i szukaj dalej

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

poczytalem ile przekladka na lewa strone :gwizdanie:

lepiej w lape dac zeby w takim stanie zarejestrowac

Opublikowano

lepiej w lape dac zeby w takim stanie zarejestrowac

ciezko by sie było przyzwyczaić :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

lepiej w lape dac zeby w takim stanie zarejestrowac

ciezko by sie było przyzwyczaić :kox: :kox: :kox:

i wyprzedzałbyś tylko prawym pasem lub poboczem... :kox:

BTW:

:hi:

Opublikowano

lepiej w lape dac zeby w takim stanie zarejestrowac

ciezko by sie było przyzwyczaić :kox: :kox: :kox:

i wyprzedzałbyś tylko prawym pasem lub poboczem... :kox:

BTW:

:hi:

no risk no fun :kox:

Opublikowano

lepiej w lape dac zeby w takim stanie zarejestrowac

ciezko by sie było przyzwyczaić :kox: :kox: :kox:

i wyprzedzałbyś tylko prawym pasem lub poboczem... :kox:

BTW:

:hi:

no risk no fun :kox:

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.