Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: :polew:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema bydlaki :hi:

byłem dzis w sądzie w Sierpcu , ale jazda :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

sedzina czyta mi zarzut :

kierujacy pojazdem audi A4 nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył poprzedzającego samochodu Volkswagen Passat. czy zrozumiał pan zarzut ??

moskal : Tak

sedzina : czy przyznaje sie pan do winy :

moskal : nie

sedzina : a dlaczego sie pan nie przyznaje ??

moskal : ponieważ Volkswagen Passat nie był samochodem poprzedzającym , poprzedzajacym było Volvo S60

sedzina : :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: jakie Volvo ???

moskal : to które uderzyło w mercedesa W124 stojącego na lewym pasie

sedzina : :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: jakiego mercedesa ???

ci idioci nie przekazali do akt sprawy szczegółów ze w kolizji brały udział 4 auta , tylko 2 przyjeły mandat i pojechały dalej, nie przyjąłem ja , no i z racji tego ze waliłem w Paska , właściciel był wzywany razem ze mną , sie uśmiałem. sprawa odłożona na 10 maja i wzywaja reszte uczestników. mina sędziny : BEZCENNA :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no i na oklaski zasługuje pani protokolant pisząca na kompie dwoma palcami :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Pier*olone sądy i ich porządek w dokumentach :wallbash: niezła kicha :thumbdown:

Siema rówieśniku :hi:

Opublikowano

pani protokolant pisząca na kompie dwoma palcami :decayed:

dobra jest ! :decayed: ciekawe kto jej "pomógł" znaleść tą pracę...?! :gwizdanie:

Opublikowano

Pier*olone sądy i ich porządek w dokumentach :wallbash: niezła kicha :thumbdown:

Siema rówieśniku :hi:

Siema dziadek :hi: , dobrze ze odłożone - później sie sprawa skończy , później bede musiał zapłacić :kox: :kox: :kox: :kox:

dobra jest ! :decayed: ciekawe kto jej "pomógł" znaleść tą pracę...?! :gwizdanie:

wiesz jak to wk***ia ??? mówisz coś i musisz przerywać co 4 wyrazy zeby pani zdążyła zapisać. w połowie poprosiłem sędzine ze najpierw jej opowiem zdarzenie a potem bedziemy zapisywac bo traciłem wątek :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

dobra jest ! :decayed: ciekawe kto jej "pomógł" znaleść tą pracę...?! :gwizdanie:

wiesz jak to wk***ia ???

Moge sie domyślac, bo juz nie jeden raz byłem na wokandzie :naughty:

w połowie poprosiłem sędzine ze najpierw jej opowiem zdarzenie a potem bedziemy zapisywac bo traciłem wątek :kox: :kox: :kox:

Podoba mi sie twoje podejście :good:

Pytanie tylko czy Pani protokolant i Pani sędzina były kumpelami...?

BTW: Jakieś godne uwagi :sex: chociaz były?

Opublikowano

siema :hi:

Podoba mi sie twoje podejście :good:

Pytanie tylko czy Pani protokolant i Pani sędzina były kumpelami...?

BTW: Jakieś godne uwagi :sex: chociaz były?

Ty , bo kolejność była talka , że ja opowiadałem sedzinie a ona dyktowala Pani protokolant , nie mogłeś sie rozwinąć bo sędzina co 3-4 wyrazy mi przerywała , no wybacz...

Pani protokolant taka nawet , nawet około 25 wiosen , jakbym był w delegacji to w czwartek bym ją puknął , wcześniej nie :kox:

wypr.jpg

Opublikowano

:hi:

Bondziorno!

Opublikowano

Podjąłem dzisiaj decyzję, że pozbywam się swojego paździocha ;(

Jak by ktoś był zainteresowany kupnem to wiadomo co robić.. Doszedłem do wniosku, że jednak potrzebuję czegoś z napędem na 4 koła oraz z lepszym zawieszeniem nadającym się do szaleństw.

Opublikowano

Podjąłem dzisiaj decyzję, że pozbywam się swojego paździocha ;(

Jak by ktoś był zainteresowany kupnem to wiadomo co robić.. Doszedłem do wniosku, że jednak potrzebuję czegoś z napędem na 4 koła oraz z lepszym zawieszeniem nadającym się do szaleństw.

Czyli kupujesz japończyka?

Opublikowano

Na to wychodzi.

Opublikowano

Na to wychodzi.

:good:

tylko nie kupuj giejowozu imprezowego :naughty: :naughty:

Opublikowano

Najpierw to muszę sprzedać Audi.. aczkolwiek nie wykluczam, że będzie to STI :guma:

Opublikowano

będzie to STI :guma:

giejnia :naughty:

Opublikowano

siema

Kto ma dzisiaj o 22:00 ochotę pograć w nogę na hali? Hala w okolicach gen Zajączka przy dw Gdanskim. Potrzebuje 1-2 zawodników.

Opublikowano

będzie to STI :guma:

giejnia :naughty:

za to mniejsza niż Evo :decayed:

Opublikowano

Witam

Wybiera się ktoś dzisiaj na spocik B7 ?

Opublikowano

Witam

Wybiera się ktoś dzisiaj na spocik B7 ?

z 0.7 to pewnie bedzie kilku :wink4:

Opublikowano

będzie to STI :guma:

giejnia :naughty:

za to mniejsza niż Evo :decayed:

ssij :decayed:

Opublikowano

O spoty znowu w Promce :) I nawet nie musiałem lobbować w temacie wyboru miejsca :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.