Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ile chcesz za audi??? :slina:

kto? co?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ile chcesz za audi??? :slina:

Heh, to do mnie? Ese sprzedałem w styczniu :)

Opublikowano

O spoty znowu w Promce :) I nawet nie musiałem lobbować w temacie wyboru miejsca :decayed:

gieje chcą w promce

hetero mają spoty na Torwarze :wink4:

Opublikowano

O spoty znowu w Promce :) I nawet nie musiałem lobbować w temacie wyboru miejsca :decayed:

gieje chcą w promce

hetero mają spoty na Torwarze :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a jak przyjade z dwoma nimfomankami lesbijkami lubiacymi przygody to gdzie mam jechac :przebiegly:

Opublikowano

ile chcesz za audi??? :slina:

Napisz PW do Bajk-a ..... :good:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 17:16_________________________________________________

a jak przyjade z dwoma nimfomankami lesbijkami lubiacymi przygody to gdzie mam jechac :przebiegly:

Do mnie :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Do mnie :kox: :gwizdanie:

i co ty z nimi zrobisz ???? od patrzenia na nie, orgazmu nie dostaną :naughty:

Opublikowano

Do mnie :kox: :gwizdanie:

i co ty z nimi zrobisz ???? od patrzenia na nie, orgazmu nie dostaną :naughty:

:laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

O spoty znowu w Promce :) I nawet nie musiałem lobbować w temacie wyboru miejsca :decayed:

A może byś się pojawił na spocie ... bo odkąd sprzedałeś Ese to ani na minutę nie przyjechałeś :thumbdown: ... :mysli: obraziłeś się :gwizdanie: [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 17:21_________________________________________________Moskal , Buba :klamie::polew:

Opublikowano

Moskal , Buba :klamie::polew:

PIXI :jerk:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Moskal , Buba :klamie::polew:

PIXI :jerk:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Doyebał się do mnie :polew: ...szukasz kompana do duetu :mysli: nie pomogę, nie śmigam na ręcznym :tongue4:

Opublikowano

czy bedzie ktos dzisiaj b7 2.0TFSI? musze looknac na heble z przodu u kogos....

Opublikowano

czy bedzie ktos dzisiaj b7 2.0TFSI? musze looknac na heble z przodu u kogos....

Jak Bajk będzie to lookniesz ( jak ci zależy ) pisz PW do niego może odpisze jeszcze :good:

Opublikowano

Doyebał się do mnie :polew: ...szukasz kompana do duetu :mysli: nie pomogę, nie śmigam na ręcznym :tongue4:

a wyglądasz :naughty: :naughty: :naughty:

dobrze wiesz ze kompana do duetu to ja mam od dawna i to nie do jazdy na ręcznym tylko do brania lasek na dwa baty :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a jak przyjade z dwoma nimfomankami lesbijkami lubiacymi przygody to gdzie mam jechac :przebiegly:

zupełnie nie wiem po kiego miałbys tracić czas na jeżdżenie z nimi gdziekolwiek :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Doyebał się do mnie :polew: ...szukasz kompana do duetu :mysli: nie pomogę, nie śmigam na ręcznym :tongue4:

a wyglądasz :naughty: :naughty: :naughty:

dobrze wiesz ze kompana do duetu to ja mam od dawna i to nie do jazdy na ręcznym tylko do brania lasek na dwa baty :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Wiem qr** wiem :embarrassed: ( ni go w duupe ni go w oko ) nigdy z Tobą nie wygram stary zadymiarzu :wallbash: ....... :polew:

Opublikowano

Wiem q***wa wiem :embarrassed: ( ni go w duupe ni go w oko ) nigdy z Tobą nie wygram stary zadymiarzu :wallbash: ....... :polew:

:pociesz::drinks::friends:

Opublikowano

Ja Cię też cycu :kox: :gwizdanie:

Gdyby nie Ty to nudno bym miał :decayed::wink4:

Opublikowano

Ja Cię też cycu :kox: :gwizdanie:

Gdyby nie Ty to nudno bym miał :decayed::wink4:

oj tam oj tam

Opublikowano

czy bedzie ktos dzisiaj b7 2.0TFSI? musze looknac na heble z przodu u kogos....

Jak Bajk będzie to lookniesz ( jak ci zależy ) pisz PW do niego może odpisze jeszcze :good:

Dzisiaj niestety wygląda na to, że nie wyrobię.

ile chcesz za audi??? :slina:

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem to uderzaj na priv.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.