Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jak się nie uda "selekcja naturalna" ...

====

Edit: A jak się nie uda to "selekcja naturalna" ...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jak się nie uda "selekcja naturalna" ...

:cool1:

Opublikowano

sie ma

wypowiedźcie się na ten temat

jestem ciekawy czy to prawda? 9 (przyt. z forum ford)

Przy okazji tematów z xenonami mam wrażenie że sporo ludzi-porządnych obywateli chciało by naprawić świat-wskazać prawidłową drogę ale im to nie wychodzi. Np.tego nie wolno ,to musi być .Ludzie mieszkam w Holandii 6 lat ,mam drugie auto na holenderskich tablicach i w aucie są xenony bez spryskiwacz,bez poziomowania i auto przechodzi przeglądy bez mrugnięcia oka .Powiem inaczej mój szef ostatnio odbierał nowe BMW 3 z salonu bez xenonów i na miejscu dostał propozycję o założeniu zestawu HID za 250 euro ,podkreślę do auta z gwarancją od dealera BMW w Amsterdamie. Tak że nigdzie nie przejmują się że auto nie ma spryskiwaczy lub poziomowania , policja ani stacje diagnostyczne nie stwarzają problemów tym którzy jeżdżą na tzw. HID xenon .Tylko w Polsce płaczecie że ten czy tamten nie ma tego lub owego. Ludzie świata nie zmienicie i przestańcie pisać że tego nie wolno a to wolno bo to jest żenujące. Bo tylko w Polsce jest temat nie legalnych xenonów .

Opublikowano
:mysli:
Opublikowano

sie ma

wypowiedźcie się na ten temat

jestem ciekawy czy to prawda? 9 (przyt. z forum ford)

Przy okazji tematów z xenonami mam wrażenie że sporo ludzi-porządnych obywateli chciało by naprawić świat-wskazać prawidłową drogę ale im to nie wychodzi. Np.tego nie wolno ,to musi być .Ludzie mieszkam w Holandii 6 lat ,mam drugie auto na holenderskich tablicach i w aucie są xenony bez spryskiwacz,bez poziomowania i auto przechodzi przeglądy bez mrugnięcia oka .Powiem inaczej mój szef ostatnio odbierał nowe BMW 3 z salonu bez xenonów i na miejscu dostał propozycję o założeniu zestawu HID za 250 euro ,podkreślę do auta z gwarancją od dealera BMW w Amsterdamie. Tak że nigdzie nie przejmują się że auto nie ma spryskiwaczy lub poziomowania , policja ani stacje diagnostyczne nie stwarzają problemów tym którzy jeżdżą na tzw. HID xenon .Tylko w Polsce płaczecie że ten czy tamten nie ma tego lub owego. Ludzie świata nie zmienicie i przestańcie pisać że tego nie wolno a to wolno bo to jest żenujące. Bo tylko w Polsce jest temat nie legalnych xenonów .

prawda odnosnie czego bo nie bardzo rozumiem

Opublikowano

sie ma

wypowiedźcie się na ten temat

jestem ciekawy czy to prawda? 9 (przyt. z forum ford)

Przy okazji tematów z xenonami mam wrażenie że sporo ludzi-porządnych obywateli chciało by naprawić świat-wskazać prawidłową drogę ale im to nie wychodzi. Np.tego nie wolno ,to musi być .Ludzie mieszkam w Holandii 6 lat ,mam drugie auto na holenderskich tablicach i w aucie są xenony bez spryskiwacz,bez poziomowania i auto przechodzi przeglądy bez mrugnięcia oka .Powiem inaczej mój szef ostatnio odbierał nowe BMW 3 z salonu bez xenonów i na miejscu dostał propozycję o założeniu zestawu HID za 250 euro ,podkreślę do auta z gwarancją od dealera BMW w Amsterdamie. Tak że nigdzie nie przejmują się że auto nie ma spryskiwaczy lub poziomowania , policja ani stacje diagnostyczne nie stwarzają problemów tym którzy jeżdżą na tzw. HID xenon .Tylko w Polsce płaczecie że ten czy tamten nie ma tego lub owego. Ludzie świata nie zmienicie i przestańcie pisać że tego nie wolno a to wolno bo to jest żenujące. Bo tylko w Polsce jest temat nie legalnych xenonów .

A ty Kolego :mysli: skąd się zerwałeś :polew: :polew: :polew: z choinki :naughty:

Opublikowano

sam nie wiem jakos mi sie rzucila w oczy i zadzwonilem, zadko sie spotyka a6 2,7 w manualu ale szukam dalej :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 23:52_________________________________________________

a kto powiedzial ze chce s6?

Opublikowano

takie znaczki mnie zniechęcają

Opublikowano

wiem ale znaczki to akurat najmniejszy problem

Opublikowano

Siema Pany :hi:

tez na nia patrzyłem :wink4:

obok S6 to ona stała..

Korzeń zluzuj poslady , tu nie chodzi o znaczki tylko auto i silnik , nie rób z Buby laika

Opublikowano

Siema Pany :hi:

:hi:

Opublikowano

wczoraj miałem akcje jak nigdy.

chodziłem z Majka pół dnia po dworze na koszulce , było w sumie cieplo ale pizgał wiatr.

kolo 18 juz w domu zrobiło mi sie za***iście zimno , co nieczesto sie zdarza bo jestem typem który woli gdy jest troche chłodniej niz cieplej. Paulina patrzyla na mnie jak na idiote , bo chodziłem w mieszkaniu w bluzie i dresach podszytych polarem. o 19 zacząłem sie masakrycznie trząść , nigdy nie miałem takiego przypadku , poszedlem sie wykąpać , telepało mna okropnie , zrobiłem sobie gorącą herbate w kubku 0,33 , w to wlałem 150g wódy , czyli pól na pół z herbatą , połozyłem sie do łóżka. po pół godzinie byłem czerwony jak psi ku**s , poty wychodziły , wsadziłem pod pache termometr , po 5 min. 38,2 , po 10 - 39,1 , wyjąłem i dalej nie mierzyłem bo sie bałem. obudzilem sie 0 23:00 juz było deczko lepiej , dzisiaj rano jak nowo narodzony.

Nie wiem co to było , pierwszy raz miałem taki przypadek , taka gorączke i delire :thumbdown:

Ale leczenie konwencjonalne przyniosło skutek :good:

Opublikowano

nie o to mi chodziło

jak już ktoś nakleja znaczek S6 na nie S6 to boje się myśleć co innego może być w nim spitolone...

nie ważne

jade sie potaplać w błocie.

Opublikowano

nie o to mi chodziło

jak już ktoś nakleja znaczek S6 na nie S6 to boje się myśleć co innego może być w nim spitolone...

eee , moze nie było tak źle , na zdjęciach nie było widac wiekszych uchybień :wink4:

Opublikowano

Ale leczenie konwencjonalne przyniosło skutek :good:

I o to chodzi :good: Nie ma sensu odrazu faszerować się paracetamolem. Matka Naruta dała nam herbatę i Polmos :naughty: więc można sobie jakoś poradzić w "nietypowych" sytuacjach...[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 09:13_________________________________________________Hej, moskal !

I co o tzm sądzisz....

dsc01397vj.th.jpg

Trochę mi to zajęło. Zdjęcie i załżenie grill'a to pikuś. Najgorsze było to, że po zajęciu chromowanej ramki plastik w górnej części atrapy był praktycznie cały popękany (a ja się wcześniej zastanawiałem, dlaczego ten grill ma takie luzy). Trudno się mówi i trzeba zasuwać do kiosku po Kropelkę. Posklejałem pęknięcia, pomalowałem ramką, złożyłem i założyłem...

Teraz siedzi sztywno jak Pal Azji :decayed:

Opublikowano

Hej, moskal !

I co o tzm sądzisz....

dsc01397vj.th.jpg

bardzo ładnie :good:

leciałeś w macie czy połysku ??? bo na zdjęciach coś sie błyszczy :mysli:

Opublikowano

Hej, moskal !

I co o tzm sądzisz....

dsc01397vj.th.jpg

bardzo ładnie :good:

leciałeś w macie czy połysku ??? bo na zdjęciach coś sie błyszczy :mysli:

Początkowo miał być mat, ale że mam czarna furę wymyśliłem, że będzie cos w stylu czerni fortepianowej.

Sprayem i bez nitro czegoś takiego nie uzyskasz, więc jest czarny połysk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.