Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co powiecie na FORT WOLA ? :gwizdanie:

Ja powiem, że za***iście. W końcu spoty wrócą do oryginalnej formy, stania i gadania przy furach o furach.

A nie ludzie przyjeżdżają i od razu spie***ją na górę na żarcie.

Poza tym z Fortu Wola mam 5km do domu :)

I ja bede za tym glosował :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bo masz blizej.

i nie pamietasz juz pewnie jak ostro piz*zilo w FW :gwizdanie:

Opublikowano

bo masz blizej.

i nie pamietasz juz pewnie jak ostro piz*zilo w FW :gwizdanie:

Niet bo na pierwszym spocie to on był na Promce :decayed:

Opublikowano

Niet. Byłem w FW, ale przez pierwsze 4 miesiące siedziałem w samochodzie..."w pobliżu" i tylko obserwowałem :przebiegly::decayed:

Opublikowano

Niet. Byłem w FW, ale przez pierwsze 4 miesiące siedziałem w samochodzie..."w pobliżu" i tylko obserwowałem :przebiegly::decayed:

:D

Opublikowano

Niet. Byłem w FW, ale przez pierwsze 4 miesiące siedziałem w samochodzie..."w pobliżu" i tylko obserwowałem :przebiegly::decayed:

Fakt. Pamietam.

Przez kolejne 4 stales w grupce i nie odzywales sie. Jak do Ciebie mowilismy, to nagle wyciagales telefon z kieszeni i udawales, ze odbierasz polaczenie. :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

NAPRAWDĘ DO MNIE DZWONILI !! :shocked: Tylko miałem wyciszony dzwonek :disgust:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 11:55_________________________________________________A pamiętacie jak kiedyś gadaliście o jakiś samochodach, a Wam opowiedziałem śmieszny kawał ? :D

- Kupa śmiechu była, potem zawsze jak widzieliście mnie na ulicy to pokazywaliście mnie innym palcami.. :)

Niezłe to było..

Opublikowano

Niet. Byłem w FW, ale przez pierwsze 4 miesiące siedziałem w samochodzie..."w pobliżu" i tylko obserwowałem :przebiegly::decayed:

Fakt. Pamietam.

Przez kolejne 4 stales w grupce i nie odzywales sie. Jak do Ciebie mowilismy, to nagle wyciagales telefon z kieszeni i udawales, ze odbierasz polaczenie. :gwizdanie:

:decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A pamiętacie jak kiedyś gadaliście o jakiś samochodach, a Wam opowiedziałem śmieszny kawał ? :D

- Kupa śmiechu była, potem zawsze jak widzieliście mnie na ulicy to pokazywaliście mnie innym palcami.. :)

Niezłe to było..

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

NAPRAWDĘ DO MNIE DZWONILI !! :shocked: Tylko miałem wyciszony dzwonek :disgust:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 11:55_________________________________________________A pamiętacie jak kiedyś gadaliście o jakiś samochodach, a Wam opowiedziałem śmieszny kawał ? :D

- Kupa śmiechu była, potem zawsze jak widzieliście mnie na ulicy to pokazywaliście mnie innym palcami.. :)

Niezłe to było..

Wiesz. To nie chodzilo o kawal tak naprawde.

Tylko o ten Twoj rozowy sweterek z wielkim sercem i gruchą :kox:

sweter_gruchy.jpg

Opublikowano

Jesteście fagasy :angry:

:polew:

Opublikowano

Proste fagasy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

widzę, że coroczna spinka o miejsce spotów trwa... jednak Arkadia to optymalny wybór, wszyscy mają jednakowo daleko i jazda na spota przez to jest bardziej emocjonująca :kox:

Pszemku nie pitol, bo do Arkadii spod Twojej roboty jechaliśmy 15min :naughty: a w FW trąca truchłem i piździ...

Opublikowano

:siema:

widzę, że coroczna spinka o miejsce spotów trwa... jednak Arkadia to optymalny wybór, wszyscy mają jednakowo daleko i jazda na spota przez to jest bardziej emocjonująca :kox:

Pszemku nie pitol, bo do Arkadii spod Twojej roboty jechaliśmy 15min :naughty: a w FW trąca truchłem i piździ...

W Wakacje ? :kox:

Opublikowano

otóż to...

deszcz miasto stoi

śnieg miasto stoi

zostaje nam skype :polew: :polew:

Opublikowano

Poziu zaproponuj lepsza miejscowke niz Arkadia i FW :naughty:

Przeciez Ty nawet w Promce rzadko bywales :D

Opublikowano

Poziu zaproponuj lepsza miejscowke niz Arkadia i FW :naughty:

Przeciez Ty nawet w Promce rzadko bywales :D

On to tak samo by bywał na spotach nawet jakby były w Jankach albo w Nadarzynie na Ryneczku :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Poziu zaproponuj lepsza miejscowke niz Arkadia i FW :naughty:

Przeciez Ty nawet w Promce rzadko bywales :D

On to tak samo by bywał na spotach nawet jakby były w Jankach albo w Nadarzynie na Ryneczku :kox: :kox: :kox:

Oj przepraszam.. Poziu na Ryneczku w Nadarzynie jest co Niedzielę od 7:30 do 11.00 i od wtorku do czwartku w tych samych godzinach..

Zawsze ma ręce ujebane w ziemi, ale warzywka pierwsza klasa. :good:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Poziu zaproponuj lepsza miejscowke niz Arkadia i FW :naughty:

TO PROSTE

Sadyba Best Mall :kox:

Opublikowano

Poziu zaproponuj lepsza miejscowke niz Arkadia i FW :naughty:

TO PROSTE

Sadyba Best Mall :kox:

Ta może do Klifa się przenieście :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.