Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi:

Dobre info padło przed chwilą w TVN24 - to już ostatni strajk dzisiaj się odbędzie w Warszawie :polew: :polew:

toż chyba nie pojadą strajkować do Wrocławia gdzie chójem trąca :decayed:

Wy już macie tam takiego jednego z PIS-u :polew: :polew: trochę mały ale jak u większości krawatów :decayed:

jest ich wiecej , a dlaczego jego akurat wymieniłeś pozostawiam innym do oceny :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co powiecie na FORT WOLA ? :gwizdanie:

Opublikowano

A co powiecie na FORT WOLA ? :gwizdanie:

a to jeszcze istnieje?

Opublikowano

W forcie odbywały się kiedys spoty w sumie przed arkadią i nie było źle tylko że jak zwykle komuś musi być dalej a komuś bliżej oniak jak jechał na spota to brał kanapki z pasztetem i termos z herbatą także nie wiem czy będzie pasowało wszystkim :gwizdanie:

Opublikowano

W forcie odbywały się kiedys spoty w sumie przed arkadią i nie było źle tylko że jak zwykle komuś musi być dalej a komuś bliżej oniak jak jechał na spota to brał kanapki z pasztetem i termos z herbatą także nie wiem czy będzie pasowało wszystkim :gwizdanie:

Acha

no to spoko grunt, żeby oniakowi pasowało :kox: :kox:

Opublikowano

W Forcie Wola bylo mega zimno... :gwizdanie:

W Arkadii duzo cieplej i duzo lepszy wybor zarcia.

Zreszta... mozemy przeniesc sie poziom wyzej. Parking kolo strzezonego/street'a (zolta strefa) jest zawsze totalnie pusty.

Opublikowano

problemem nie jest sam parking

problemem jest dojazd

Opublikowano

w FW zamarzaly mi palce u nog 2 lata temu... boje sie pomyslec co byloby np. zeszlej zimy.

tegoroczna bedzie pewnie taka sama.

a odnosnie zmiany parkingu - to chodzi o smrod, ktory niektorym mocno przeszkadza.

Opublikowano

W Forcie Wola bylo mega zimno... :gwizdanie:

W Arkadii duzo cieplej i duzo lepszy wybor zarcia.

Zreszta... mozemy przeniesc sie poziom wyzej. Parking kolo strzezonego/street'a (zolta strefa) jest zawsze totalnie pusty.

Żółty koło Bierhalle jest zawsze pusty :naughty:

problemem nie jest sam parking

problemem jest dojazd

Jak będziesz miały wygodne auto to i dojazd nie będzie straszny :naughty:

w FW zamarzaly mi palce u nog 2 lata temu... boje sie pomyslec co byloby np. zeszlej zimy.

tegoroczna bedzie pewnie taka sama.

a odnosnie zmiany parkingu - to chodzi o smrod, ktory niektorym mocno przeszkadza.

FW to poracha jakich mało..zero szamy.. w Arkadii było ok. tylko zmienić sektor żeby nie śmierdziało padlinką :naughty:

I bliżej świąt można wyskoczyć po prezenty w ostatniej chwili jak się komuś zapomni :decayed:

Opublikowano

luzik, chłopaki dla mnie to rybka :kox:

ja 30km do arkadii w korkach trzepał nie będę :polew:

Opublikowano

W Forcie Wola bylo mega zimno... :gwizdanie:

W Arkadii duzo cieplej i duzo lepszy wybor zarcia.

Zreszta... mozemy przeniesc sie poziom wyzej. Parking kolo strzezonego/street'a (zolta strefa) jest zawsze totalnie pusty.

:good:

Przy wjeździe na strzeżony jest zazwyczaj sporo miejsca i ... wczoraj napewno nie śmierdziało.

Można spróbować next week.

Opublikowano

A co powiecie na FORT WOLA ? :gwizdanie:

Ja powiem, że za***iście. W końcu spoty wrócą do oryginalnej formy, stania i gadania przy furach o furach.

A nie ludzie przyjeżdżają i od razu spierdalają na górę na żarcie.

Poza tym z Fortu Wola mam 5km do domu :)

Opublikowano

Jak puszczacie soczyste bąki to smierdzi :decayed:

Opublikowano

luzik, chłopaki dla mnie to rybka :kox:

ja 30km do arkadii w korkach trzepał nie będę :polew:

Przecie i tak albo nie przyjeżdżasz ..albo rozpalasz gorące dupeczki na Torwarze :decayed:

[br]Dopisany: Wrzesień 29, 2010, 10:30:41 _________________________________________________

A co powiecie na FORT WOLA ? :gwizdanie:

Ja powiem, że za***iście. W końcu spoty wrócą do oryginalnej formy, stania i gadania przy furach o furach.

A nie ludzie przyjeżdżają i od razu spie***ją na górę na żarcie.

Poza tym z Fortu Wola mam 5km do domu :)

Taaa..jak pamiętam to ludzie przyjeżdżali, a niektóre grubasy pociskały szamę na górze :naughty:

Piździło jak cholera i było mało miejsca.

Opublikowano

Panowie... nie chodzi nawet o zarcie, bo w FW byly wyjebane kanapki grillowane :kox:

W FW poprostu bylo mega zimno, nie dalo sie wytrzymac przy -5 na zewnatrz. Ciekawe co bylo jak utrzymywalo sie rok temu -15/-20 :gwizdanie:

Opublikowano

Dobrze jest, mysle ze nic innego nie znajdziemy

Opublikowano

a może spoty będziemy robić w jakimś pubie/barze/restauracji ? :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

nie ma takiego miejsca zeby wszystkim dogodzic.

luzik, chłopaki dla mnie to rybka :kox:

ja 30km do arkadii w korkach trzepał nie będę :polew:

a do FW to masz duzo blizej i bez korkow? niewielka roznica :cool1:

Opublikowano

czyli rozumiem że spoty przekładamy na weekenda i bedziemy jezdzić MZK na nie jesli ma byc pub .... :przebiegly:

Opublikowano

i bez korkow?

dokładnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.