Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja sobie zrobiłem łikend trzeźwosci , tylko browar , zero wódy :sick3

o to słabo coś :decayed: czyżbyś kobiety się w końcu zaczął słuchać :polew:

nie tylko ostatnimi czasy przechodze straszliwego kaca jak sie ostro zechlam , normalnie masakra :thumbdown:

a wiesz jak ja sie boje Pauliny chyba , co ??? :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a wiesz jak ja sie boje Pauliny chyba , co ??? :wink4:

screen zrobiony :decayed:

Opublikowano

a ja sobie zrobiłem łikend trzeźwosci , tylko browar , zero wódy :sick3

o to słabo coś :decayed: czyżbyś kobiety się w końcu zaczął słuchać :polew:

nie tylko ostatnimi czasy przechodze straszliwego kaca jak sie ostro zechlam , normalnie masakra :thumbdown:

a wiesz jak ja sie boje Pauliny chyba , co ??? :wink4:

Jo :decayed: Kiedy ruszamy po auto wiesz coś ?

Opublikowano

a ja sobie zrobiłem łikend trzeźwosci , tylko browar , zero wódy :sick3

o to słabo coś :decayed: czyżbyś kobiety się w końcu zaczął słuchać :polew:

nie tylko ostatnimi czasy przechodze straszliwego kaca jak sie ostro zechlam , normalnie masakra :thumbdown:

a wiesz jak ja sie boje Pauliny chyba , co ??? :wink4:

Jo :decayed: Kiedy ruszamy po auto wiesz coś ?

jeszcze sie maluje , pod koniec przyszłego tygodnia bede cos wiedział :wink4:

Opublikowano

jeszcze sie maluje , pod koniec przyszłego tygodnia bede cos wiedział :wink4

Ok byłeś na festynie :naughty: ?

Opublikowano

jeszcze sie maluje , pod koniec przyszłego tygodnia bede cos wiedział :wink4

Ok byłeś na festynie :naughty: ?

no och*jałeś ???

Opublikowano

Wy tu gadu gadu, a kiedy spocik? :cool1:

Opublikowano

Wy tu gadu gadu, a kiedy spocik? :cool1:

info w pierwszym poście :wink4:

Opublikowano

To nie bedzie w arkadii wkoncu?

Opublikowano

To nie bedzie w arkadii wkoncu?

Może będzie :)

_________________________________________________

Wczoraj miałem najgorszego kaca w życiu :sick3: :sick3:

Dzisiaj jego ciąg dalszy..

Wczoraj wstałem o 12.00 coś tam wypiłem ...

o 14.00 przeszedł mi ból głowy, więc coś tam zjadłem..

Pierdolnęły mnie nerki, padłem spać - wstałem o 17.00 - kac gigant, kręcioł w głowie rzyganie do 21.00..

w między czasie musiałem pojechać z K. do Janek.. 3 przystanki na rzyganie w jedną stronę, 2x w Jankach na parkingu :D

Godzinna kima w aucie.. Do domu - bateria antykacowa z Apteki i po 21.00 mnie puściło...

Mój organizm wyłączył wczoraj wszystkie funkcje życiowe poza oddychaniem - człowiek trup..

Ksiądz już dzwonił czy ma przyjeżdżać..

Dzisiaj ledwo zipię, od rana na Alka-Prim + bomby witaminowe w płynie.. :sick3: :sick3:

Opublikowano

To co Ty qwa piłeś ?? :shocked: Spiryt z kanistra?? :polew: :polew: :polew: :polew: Czy może standardowo walnąłeś Karmi i Cię zmogło ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie standardowo, nie standardowo...

Po prostu miałem pusty żołądek :kox:

Opublikowano

Nie standardowo, nie standardowo...

Po prostu miałem pusty żołądek :kox:

To co Ty masz 15 lat, żeby nie wiedzieć, że żeby dobrze się najebać trzeba równie dobrze zjeść ??? :gwizdanie:
Opublikowano

Nie standardowo, nie standardowo...

Po prostu miałem pusty żołądek :kox:

To co Ty masz 15 lat, żeby nie wiedzieć, że żeby dobrze się najebać trzeba równie dobrze zjeść ??? :gwizdanie:

Truck to taki żart, że po 1 karmi mnie ścięło.. "bo miałem pusty żołądek" :doh1: :decayed:

Opublikowano

Nie standardowo, nie standardowo...

Po prostu miałem pusty żołądek :kox:

To co Ty masz 15 lat, żeby nie wiedzieć, że żeby dobrze się najebać trzeba równie dobrze zjeść ??? :gwizdanie:

Truck to taki żart, że po 1 karmi mnie ścięło.. "bo miałem pusty żołądek" :doh1: :decayed:

No tak. Przegapiłem post takiego jednego :wink4: :doh1: :doh1: :doh1:
Opublikowano

Luz.. Na niego nikt nie zwraca uwagi :naughty:

Opublikowano

Luz.. Na niego nikt nie zwraca uwagi :naughty:

No tak. Coś tam Poziek wspominał :naughty:
Opublikowano

Luz.. Na niego nikt nie zwraca uwagi :naughty:

ale co się stało ? mucha przeleciała ? :naughty:

Opublikowano

Luz.. Na niego nikt nie zwraca uwagi :naughty:

ale co się stało ? mucha przeleciała ? :naughty:

Chyba tak.. Bo coś tak jakby popierdywało przez chwilę.. i zaraz jakby odeszło gdzieś w na zachód.. taki południowy zachód..

Opublikowano

Witam :hi:

Mam pytanko 1.10 wylatuję z Warszawy na urlop. Przyjeżdżam autkiem. Macie jakiś parking godny polecenia w okolicach lotniska bo w internecie znalazłem z 10 różnych

Z góry dzięki za pomoc.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.