Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest fajny na lotnisku , jak wrócisz to oddasz kluczyki w kasie , :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam :hi:

Mam pytanko 1.10 wylatuję z Warszawy na urlop. Przyjeżdżam autkiem. Macie jakiś parking godny polecenia w okolicach lotniska bo w internecie znalazłem z 10 różnych

Z góry dzięki za pomoc.

mogłeś mówić wcześniej , mam budowe przy cargo zostawiłbys u mnie na zapleczu za free . jak chcesz to zadzwon do mnie , moze da sie cos jesxcze zrobić 693-870-335

Opublikowano

LUKAS ZMIEŃ NA ARKADIĘ, bo ma być jeszcze większa piździawica niż ostatnio

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jest fajny na lotnisku , jak wrócisz to oddasz kluczyki w kasie , :polew:

No właśnie chcę tego uniknąć czyli ten omijać?

Opublikowano
  • Autor

No właśnie chcę tego uniknąć czyli ten omijać?

zadzwoń jutro do moskala

Opublikowano

To nie bedzie w arkadii wkoncu?

Może będzie :)

_________________________________________________

Wczoraj miałem najgorszego kaca w życiu :sick3: :sick3:

Dzisiaj jego ciąg dalszy..

Wczoraj wstałem o 12.00 coś tam wypiłem ...

o 14.00 przeszedł mi ból głowy, więc coś tam zjadłem..

Pierdolnęły mnie nerki, padłem spać - wstałem o 17.00 - kac gigant, kręcioł w głowie rzyganie do 21.00..

w między czasie musiałem pojechać z K. do Janek.. 3 przystanki na rzyganie w jedną stronę, 2x w Jankach na parkingu :D

Godzinna kima w aucie.. Do domu - bateria antykacowa z Apteki i po 21.00 mnie puściło...

Mój organizm wyłączył wczoraj wszystkie funkcje życiowe poza oddychaniem - człowiek trup..

Ksiądz już dzwonił czy ma przyjeżdżać..

Dzisiaj ledwo zipię, od rana na Alka-Prim + bomby witaminowe w płynie.. :sick3: :sick3:

jak nie chcesz mieć kaca w ogóle albo go maksymalnie zminimalizować to przed chlaniem trzeba zażyć 2 kapsułki hormonu trzustki: Kreon 10000, po przespaniu się tez można walnąć 2 kapsułki. Kilkanaście razy próbowałem i naprawdę daje rade :good:. Żadne anty-kace czy czy inne syfy typu 2kc po chlaniu na mnie nie działają. Sposób ten dostałem od gościa procującego w jednej z firm farmaceutycznych

Opublikowano

Siema bydlaki :hi:

jak nie chcesz mieć kaca w ogóle albo go maksymalnie zminimalizować to przed chlaniem trzeba zażyć 2 kapsułki hormonu trzustki: Kreon 10000, po przespaniu się tez można walnąć 2 kapsułki. Kilkanaście razy próbowałem i naprawdę daje rade :good:

Trza spróbować bo tez ostatnio strasznie przeżywam kaca , aż sie nie chce chlać :thumbdown:

BTW pierwszy od wieeeelu tygodni trzeźwy weekend , oczywiście "trzeźwy" w sensie ze wódy nie chlałem tylko piwsko :good: ale człowiek inaczej sie od razu czuje w poniedziałek :>

Prawda oniak ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:hi: Witka
Opublikowano

jutro znowu ma być zimnawo to pora na przeprowadzkę

Opublikowano
  • Autor

:siema:

jutro znowu ma być zimnawo to pora na przeprowadzkę

:good:

Opublikowano

jutro znowu ma być zimnawo to pora na przeprowadzkę

:good:

Opublikowano

Siemanko :hi:

Opublikowano

A co chlopaki robicie na spocikach? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A co chlopaki robicie na spocikach? :decayed:

aaaa wiesz, normalnie palimy grilla, pijemy browary, gadamy o d*pach :wink4:

Opublikowano

A co chlopaki robicie na spocikach? :decayed:

aaaa wiesz, normalnie palimy grilla, pijemy browary, gadamy o d*pach :wink4:

A jak poszukasz z miesiąc wstecz, to jeszcze fotka była z naszej spotowej zabawy :banan1:

Opublikowano

A co chlopaki robicie na spocikach? :decayed:

oskaroitaliano.jpg

na początku trochę gry wstępnej :kox:

Opublikowano
  • Autor

oskaroitaliano.jpg

na początku trochę gry wstępnej :kox:

:polew: :polew: :polew:

teraz trochę mniej bo zima idzie :D

Opublikowano

Ta teraz już bez mydła :dziura:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.