Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciekawe czy polówka zagada :kox: :kox: :kox: :kox:

do teraz problemów nie było

Opublikowano

:hi:

Ja pier***e, ale syberia :kwasny:

Jaka syberia ?? u mnie -12 było rano :good:

:hi: :hi:

Ja toleruję temperatury do - 2 ..dalej to już jest stanowczo za zimno :cool1:

To mnie podnosi na duchu ..

:kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

To mnie podnosi na duchu ..

:kox: :kox: :kox: :kox:

a co bijesz niemca w kask przy takich filmikach ? :polew:

Opublikowano

ale dupcie :tongue4:

Opublikowano

dupcie są rewelacyjne

flaszka dla tego kto ogarnie mi muzykę z tego filmiku

wykonawca, tytuł, łorewa :gwizdanie:

Opublikowano

flaszka dla tego kto ogarnie mi muzykę z tego filmiku

wykonawca, tytuł, łorewa :gwizdanie

dokładam 5 zł do flaszki :naughty::decayed:

Opublikowano

dupcie są rewelacyjne

flaszka dla tego kto ogarnie mi muzykę z tego filmiku

wykonawca, tytuł, łorewa :gwizdanie:

:good:
Opublikowano

dupcie są rewelacyjne

flaszka dla tego kto ogarnie mi muzykę z tego filmiku

wykonawca, tytuł, łorewa :gwizdanie:

:good:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

wpadam z flaszką, podaj termin :good:

Opublikowano

dupcie są rewelacyjne

flaszka dla tego kto ogarnie mi muzykę z tego filmiku

wykonawca, tytuł, łorewa :gwizdanie:

:good:

Eeeee to nie to samo :tongue4:

Opublikowano

dupcie są rewelacyjne

flaszka dla tego kto ogarnie mi muzykę z tego filmiku

wykonawca, tytuł, łorewa :gwizdanie:

:good:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

wpadam z flaszką, podaj termin :good:

Po ostatniej piątkowej libacji jeszcze głosu nie odzyskałem :thumbdown:

tu masz jeszcze inną wersję......bardziej do poruchania bo laski lubią wokal :decayed:

http://www.youtube.com/watch?v=UfpqvTlV3aM

[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 10:14_________________________________________________W tej 100licy to już się ludziom we łbach jebie .... na c**j wam orlik ??/

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24.0;topicseen

:polew: :polew:

Opublikowano

.bardziej do poruchania

a Ty myślisz, że po co przed weekendem zbieram takie kawałki ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

.bardziej do poruchania

a Ty myślisz, że po co przed weekendem zbieram takie kawałki ? :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Mi wystarczyło pokazać działo i same leciały :polew: :polew: ale trzeba jeszcze mieć :naughty::decayed:

Opublikowano

Mi wystarczyło pokazać działo i same leciały

Mojego działa się boją, dlatego muszę je zmiękczyć muzyką :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 10:26_________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/42592/jak_nalezy_budzic_mezczyzne_w_walentynki_mocne/

Opublikowano

Mi wystarczyło pokazać działo i same leciały

Mojego działa się boją, dlatego muszę je zmiękczyć muzyką :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 22 Luty 2011,

To grzyba zwalcz to będzie git :good:

Opublikowano

Mi wystarczyło pokazać działo i same leciały

Mojego działa się boją, dlatego muszę je zmiękczyć muzyką :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 22 Luty 2011,

To grzyba zwalcz to będzie git :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mi wystarczyło pokazać działo i same leciały

Mojego działa się boją, dlatego muszę je zmiękczyć muzyką :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 22 Luty 2011,

To grzyba zwalcz to będzie git :good:

nie miałem na myśli problemów o jakich mi ostatnio opowiadałeś :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

Mi wystarczyło pokazać działo i same leciały

Mojego działa się boją, dlatego muszę je zmiękczyć muzyką :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 22 Luty 2011,

To grzyba zwalcz to będzie git :good:

nie miałem na myśli problemów o jakich mi ostatnio opowiadałeś :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox:

Jak kiedyś powiesz że się zatarłeś to dopiero będzie można zrozumiesz że dziabiesz w nadmiarze :decayed:

Opublikowano

Jak kiedyś powiesz że się zatarłeś to dopiero będzie można zrozumiesz że dziabiesz w nadmiarze :decayed:

zatarłeś/padłeś/spluń/powstań !!!!!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jak kiedyś powiesz że się zatarłeś to dopiero będzie można zrozumiesz że dziabiesz w nadmiarze :decayed:

zatarłeś/padłeś/spluń/powstań !!!!!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

oj jeszcze sporo musisz się nauczyć....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.