Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak kiedyś powiesz że się zatarłeś to dopiero będzie można zrozumiesz że dziabiesz w nadmiarze :decayed:

zatarłeś/padłeś/spluń/powstań !!!!!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

oj jeszcze sporo musisz się nauczyć....

jestem kawalerem :kox: jeszcze mam czas :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak kiedyś powiesz że się zatarłeś to dopiero będzie można zrozumiesz że dziabiesz w nadmiarze :decayed:

zatarłeś/padłeś/spluń/powstań !!!!!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

oj jeszcze sporo musisz się nauczyć....

jestem kawalerem :kox: jeszcze mam czas :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

stan kawalerski to nie wyznacznik dziabania...... lepiej już się nie pogrążaj :cool1:

Opublikowano

stan kawalerski to nie wyznacznik dziabania...... lepiej już się nie pogrążaj :cool1:

wolę być kawalerem i bzykać niż takim mężusiem jak Ty i narzekać, że Cie baba zajeżdża :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

stan kawalerski to nie wyznacznik dziabania...... lepiej już się nie pogrążaj :cool1:

wolę być kawalerem i bzykać niż takim mężusiem jak Ty i narzekać, że Cie baba zajeżdża :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

muszę mieć jeszcze siły dla koleżanek :decayed: Można powiedzieć, że osiągnąłeś level 2 na 10 :polew: :polew:

Opublikowano

muszę mieć jeszcze siły dla koleżanek :decayed:

:naughty: :naughty:

Można powiedzieć, że osiągnąłeś level 2 na 10 :polew: :polew:

Ty to możesz mi napisać, ze mam level -5 i tak samo to zleje :przebiegly: :przebiegly: :polew:

Opublikowano

Na pocieszenie napiszę, że przez ostatnie dwa lata zrobiłeś postępy ale szału nie ma :gwizdanie:

Opublikowano

Na pocieszenie napiszę, że przez ostatnie dwa lata zrobiłeś postępy ale szału nie ma :gwizdanie:

:pociesz::buziak::boobs::ok2:

Opublikowano

:hi:

Witam u mnie -23 nad zalewem zegrzyńskim

Heres to Ty z Zegrza jesteś?? :o <szok>

Opublikowano

jestem kawalerem :kox: jeszcze mam czas :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Za rok to Ty już będziesz starym kawalierem :decayed::tongue4:

Opublikowano

jestem kawalerem :kox: jeszcze mam czas :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Za rok to Ty już będziesz starym kawalierem :decayed::tongue4:

Brutus, do budy :kox::naughty: :naughty:

Opublikowano

kawalier

Kawalier - hmm dobre winko ;):naughty:

cavalier-wisnia-1773.jpg

Opublikowano

Poziek myślałem że tylko ja jestem tutaj kawalierem.Chociaż nie jestem sam :kox:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 11:28_________________________________________________

kawalier

Kawalier - hmm dobre winko ;):naughty:

cavalier-wisnia-1773.jpg

i tanie :naughty:

Opublikowano

jestem kawalerem :kox: jeszcze mam czas :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Za rok to Ty już będziesz starym kawalierem :decayed::tongue4:

Brutus, do budy :kox::naughty: :naughty:

Nie martw się ..akurat za rok przejdziesz w magiczny wiek trójeczki z przodu...co akurat zsynchronizuje się z moim powrotem do Wwy i będę z czystym sumieniem mógł ogarnąć wszystkie dupeczki za Ciebie :naughty::kox:.. a jak już nie będę ogarniał tego natłoku cycków to poproszę Mosquala o pomoc :D:decayed::naughty::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

i będę z czystym sumieniem mógł ogarnąć wszystkie dupeczki za Ciebie

kolejny mężuś, fafarafa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

i będę z czystym sumieniem mógł ogarnąć wszystkie dupeczki za Ciebie

kolejny mężuś, fafarafa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

NO dobra..jak już będzie ciekła Ci ślina po brodzie to pozwolę potrzymać Ci za lewego cycka jakąś fajną czarnulę :naughty: :naughty:

Opublikowano

jestem kawalerem :kox: jeszcze mam czas :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Za rok to Ty już będziesz starym kawalierem :decayed::tongue4:

A to ciekawe stwierdzenie ... muszę to przeanalizować i pomyśleć o tym na spokojnie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

stan kawalerski to nie wyznacznik dziabania...... lepiej już się nie pogrążaj :cool1:

wolę być kawalerem i bzykać niż takim mężusiem jak Ty i narzekać, że Cie baba zajeżdża :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

i będę z czystym sumieniem mógł ogarnąć wszystkie dupeczki za Ciebie

kolejny mężuś, fafarafa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

poziu, Tobie raczej to nie grozi :wink4:

Opublikowano

NO dobra..jak już będzie ciekła Ci ślina po brodzie to pozwolę potrzymać Ci za lewego cycka jakąś fajną czarnulę :naughty: :naughty:

zdecydowanie mężuś, bajkopisarz :kox:

Opublikowano

stan kawalerski to nie wyznacznik dziabania...... lepiej już się nie pogrążaj :cool1:

wolę być kawalerem i bzykać niż takim mężusiem jak Ty i narzekać, że Cie baba zajeżdża :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Czyżby kolejny zwolennik bicia niemca w kask ?? :polew: :polew:

Większość tylko wkleja foty d*p i co to nie oni a jak co do czego to do domu grzecznie wracają :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 12:45_________________________________________________

i będę z czystym sumieniem mógł ogarnąć wszystkie dupeczki za Ciebie

kolejny mężuś, fafarafa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:mysli: :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.