Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi:

Grzane dupska w wozidle to fajny wynalazek na taki mróz :good:

Za to jakie niezdrowe hehheh ale przyznaję że odpalam jak tylko wsiadam :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:

Grzane dupska w wozidle to fajny wynalazek na taki mróz :good:

Za to jakie niezdrowe hehheh ale przyznaję że odpalam jak tylko wsiadam :decayed:

dlaczego niezdrowe??

Opublikowano

:hi: :hi:

Grzane dupska w wozidle to fajny wynalazek na taki mróz :good:

Za to jakie niezdrowe hehheh ale przyznaję że odpalam jak tylko wsiadam :decayed:

dlaczego niezdrowe??

no wlasnie - też mnie to zaciekawiło .... :mysli:

Opublikowano

nery siadają :decayed:

Opublikowano

nery siadają :decayed:

eeeeeeeee tam bez przesady

właśnie lepiej jak grzeje niż chłodzi od skóry, wtedy nery siadają

Opublikowano

nery siadają :decayed:

eeeeeeeee tam bez przesady

właśnie lepiej jak grzeje niż chłodzi od skóry, wtedy nery siadają

Jajka się grzeją.

A z gotowanych jajek nic się nie wykluje :decayed:

Opublikowano

nery siadają :decayed:

eeeeeeeee tam bez przesady

właśnie lepiej jak grzeje niż chłodzi od skóry, wtedy nery siadają

Jajka się grzeją.

A z gotowanych jajek nic się nie wykluje :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
Opublikowano

nery siadają :decayed:

eeeeeeeee tam bez przesady

właśnie lepiej jak grzeje niż chłodzi od skóry, wtedy nery siadają

Jajka się grzeją.

A z gotowanych jajek nic się nie wykluje :decayed:

a to fakt :good:

jajka musza byc w odpowiedniej temp trzymane

Opublikowano

piz*encjuszki – co się wysrało, jak przy ruchach kierownicą trzeszczy jak stara szafa ? :kox: :kox:

Jak taka szafa z zardzewiałymi zawiasami z drewna sosnowego :kox:

Opublikowano

Jak taka szafa z zardzewiałymi zawiasami z drewna sosnowego :kox:

jakby ci skrzypiało podobnie jak drzwi z drewna dębowego to bym Ci pomógł , a tak to bladego pojęcia nie mam

Sprawdź , moze gdzies od spodu jest kalamitka do przesmarowania :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

piz*encjuszki – co się wysrało, jak przy ruchach kierownicą trzeszczy jak stara szafa ? :kox: :kox:

Jak taka szafa z zardzewiałymi zawiasami z drewna sosnowego :kox:

Wahacze ?!

Opublikowano

jakby ci skrzypiało podobnie jak drzwi z drewna dębowego to bym Ci pomógł , a tak to bladego pojęcia nie mam

Nie, nie.. raczej drzewo sosnowe..

Jadę sobie dzisiaj (akurat pod remontowanym wiaduktem) a u skrzypi i skrzypi.. Myślę = to roboty..

Dojeżdżam do skrzyżowania, zmieniam pas i słyszę :blink: - jak nic ZARDZEWIAŁY ZAWIAS NA DREWNIE SOSNOWYM :wallbash:

Wahacze ?!

Wahacze ? Tak nagle ?

Bez stuków, bez niczego ?

Dlaczego miałyby skrzypieć ?

Opublikowano

moze maglownica ci zamarzła :kox:

BTW poczekaj az mrozy ustapią i zobaczysz wtedy , a oprócz tego jakies inne objawy masz ??? czy tylko to skrzypienie przy ruchu kierą ????

Opublikowano

w B6 raczej wahacze nie skrzynia... nie spotkalem sie jeszcze.

masz ten odglos w srodku, czy na zewnatrz bardziej ?

osluchaj dokladnie, moze to byc np. kolumna kierownicza (mi delikatnie jeczy, ale nie tak jak stary zawias :D )

Opublikowano

a że w obie strony jak kręcisz?

przekładnia? wspomaganie? :)... [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 09:27_________________________________________________Fly jedziesz w niedziele na NMnP?

Opublikowano

Fly jedziesz w niedziele na NMnP?

a jest tam snieg?

Opublikowano

masz ten odglos w srodku, czy na zewnatrz bardziej ?

osluchaj dokladnie, moze to byc np. kolumna kierownicza (mi delikatnie jeczy, ale nie tak jak stary zawias :D )

Raczej na zewnątrz.

Chociaż potrzebuję drugiej osoby, żeby dokładnie osłuchać :wink4:

a że w obie strony jak kręcisz?

przekładnia? wspomaganie? :)

Pompa wspomagania wyje mi już od jakiegoś czasu, ale samo wspomaganie działa tak samo jak wcześniej. Nic się nie pogorszyło..

Opublikowano

Szok jak mało możesz zrobić jak auto już wpadnie w poślizg :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.