Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nosfer a myłeś uszy?? Może laryngolog by się przydał :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nosfer a myłeś uszy?? Może laryngolog by się przydał :gwizdanie:

Nieee.. Ewidentnie przy ruchach kierownicą.. :wink4:

Opublikowano

Szok jak mało możesz zrobić jak auto już wpadnie w poślizg :blink:

a potem słychac od kozaczków...wyszedłem z poślizgu jestem bogiem... a na prawde to miał farta że nie przypier..ił i tyle :)

Opublikowano

są gołąby, ale ten z 8:40 wygrał mój prywatny ranking

swoją drogą powody wypadków zazwyczaj tylko dwa

połowa to typowy lewoskręt i słynne "na pewno zdążę", a drugi - śnieg/lód

daje do myślenia, to na pewno

Opublikowano

a my krzyczymy ze drogi nie odśnieżone :gwizdanie:

Opublikowano

a my krzyczymy ze drogi nie odśnieżone :gwizdanie:

Jakby u nas tak śnieg napierdzielał to siedziałbyś w domu a nie jeździł bo nasi drogowcy na 10000000% nie daliby rady :polew:

Opublikowano

Jak wszyscy zamilkli :blink: znaczy się forum jest za***iste i nie ma o czy dyskutować. Dooobra raga wrzuć jakieś doopy to se podyskutujemy :sick3:

Norbiak deprechę zimową masz czy jak ? :mysli:

Ja to nie mam ochoty na dyskusje n/t forum..ani d*p o dziwo :rolleyes:

Pompa wspomagania wyje mi już od jakiegoś czasu, ale samo wspomaganie działa tak samo jak wcześniej. Nic się nie pogorszyło..

Mój stary tak miał w pasku..dolny któryś wahacz mu tak dawał do wiwatu ... to jakoś było rok temu w zimie. Pojechał na kanał..mechanik psiknął mu jakiegoś tematu w sprayu i przestało trzeszczeć :wink4:

Opublikowano

Szok jak mało możesz zrobić jak auto już wpadnie w poślizg :blink:

Witoldzie dużo nauki na tego typu nawierzchni, czyni cuda. [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 10:36_________________________________________________
Norbiak deprechę zimową masz czy jak ?

nie wydaje mnie sie

Opublikowano

Nosfer a myłeś uszy?? Może laryngolog by się przydał :gwizdanie:

Nieee.. Ewidentnie przy ruchach kierownicą.. :wink4:

Miałem coś takiego ostatnio, na zimnym silniku mocno piszczało ... okazało się, że płyn od wspomagania gdzieś spier...

Opublikowano

nery siadają :decayed:

nery to od czego innego siadają :decayed: :decayed:

od ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nery siadają :decayed:

eeeeeeeee tam bez przesady

właśnie lepiej jak grzeje niż chłodzi od skóry, wtedy nery siadają

Jajka się grzeją.

A z gotowanych jajek nic się nie wykluje :decayed:

Z gotowanych jajec to fakt nic się nie wykluje ale z ogrzanyc to może coś wyleźć :naughty: :naughty:

Opublikowano

Szok jak mało możesz zrobić jak auto już wpadnie w poślizg :blink:

Witoldzie dużo nauki na tego typu nawierzchni, czyni cuda. (..)

Wiem, wiem.

Tylko mało kto ma jaja żeby się angażować ...

... w coś więcej niż w wypady 4 razy podczas zimy na zaśnieżony parking pod Lidlem :naughty:

Opublikowano

nie wydaje mnie sie

JA tam nie wiem o co Ci biega Panie :decayed:

Opublikowano

nery siadają :decayed:

nery to od czego innego siadają :decayed: :decayed:

od ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Etyl, metyl i pochodne :polew:

Opublikowano

no ja pierdzielę, ale koleś opis dał .....

:polew:

Opublikowano

nie ma się co dziwić - mróz doopska ściska strasznie

wczoraj wracałem z miasta koło 21ej

no masakra, po prostu masakra ...

Oj.. Bo Wy kur** mientkie pyty jesteście :gwizdanie:

Opublikowano

panowie

jakby kto szukał ekipy od przeprowadzek ....

Second Floor Furniture Moving Fail

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.